The Ordinarу + DECIEM (Тема № 7)

  • 50 894
  • 758
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 385
Взех си хиалуронова киселина и ниацинамид. Смятам да ги ползвам сутрин. Вечер ползвам един корейски витамин Ц - нали няма проблем след като са различни рутини?
Как точно да ги ползвам? Доколто разбрах се комбинират добре. Трябва ли да чакам много да попие хиалуроновата киселина или може и веднага да нанеса нианамицида след това? Какво количество да слагам? И как да ги съхранявам - в хладилник или на стайна температура?

# 436
  • София
  • Мнения: 6 726
Аз си съхранявам ниацинамида на стайна, но го ползвам във вечерната си рутина.

# 437
  • Мнения: 22 935
Взех си хиалуронова киселина и ниацинамид. Смятам да ги ползвам сутрин. Вечер ползвам един корейски витамин Ц - нали няма проблем след като са различни рутини?
Как точно да ги ползвам? Доколто разбрах се комбинират добре. Трябва ли да чакам много да попие хиалуроновата киселина или може и веднага да нанеса нианамицида след това? Какво количество да слагам? И как да ги съхранявам - в хладилник или на стайна температура?
Ама всички тези май могат да се ползват и заедно.

# 438
  • Мнения: 131
Взех си хиалуронова киселина и ниацинамид. Смятам да ги ползвам сутрин. Вечер ползвам един корейски витамин Ц - нали няма проблем след като са различни рутини?
Как точно да ги ползвам? Доколто разбрах се комбинират добре. Трябва ли да чакам много да попие хиалуроновата киселина или може и веднага да нанеса нианамицида след това? Какво количество да слагам? И как да ги съхранявам - в хладилник или на стайна температура?
Ниациамида не трябва да се комбинира в една рутина с витамин Ц, но може сутрин нициамид а вечер витамин Ц. Хиалурона си е за хидратация, може да го ползваш и в двете рутини, изчаквай да попие преди да нанесеш втория продукт.
Аз ги държа на стайна температура.

# 439
# 440
  • Мнения: 1 212
Използвам ниацинамид на TO + един корейски гел-крем с витамин Ц сутрин, няма проблем. А и витамин Ц е хубаво да се ползва сутрин.
Мисля, че смесването на ниацинамид със 100% чиста аскорбинова киселина не е препоръчително, но иначе няма проблем, даже Е благоприятно за кожата!
Много точно инфо от ДХЗ😊

Последна редакция: пн, 28 юни 2021, 09:47 от Mamma_knows_best

# 441
  • Мнения: 6 715

Ниацинамид на ТО и Витамин С на ТО не могат да се ползват заедно.
Това, което сте публикувала, е така да. Няма проблем да се ползват заедно.
Органичението е само за ТО като марка.

# 442
  • Мнения: 5 101
Точно е както ДХЗ го е написала. Може да се комбинира с някои форми на Витамин Ц на ординари. Точно от екипа им ми бяха направили рутина, с ниацинамид, която завършваше с аскорбид глюкозид солюшън 12% или крема с витамин Ц ( магнезиев аскорбил)

# 443
  • Мнения: 11
Здравейте, имам нужда от съвет...Отдавна се каня да изпробвам продукти на Ordinary, но не знам кое ще е най-добро за моята кожа...Аз съм на 33г, кожата ми е по скоро суха към нормална, с малко по-ясно изразено омазняване в Т областта, много светла и тънка кожа със склонност към хиперпигментация (съществуващи леки петна над горната устна и е по 1-та буза). Нося си дълбоки мимически бръчки на челото откакто се помня, но от преди няколко години се появиха и  назолабиални,  "баркод" над горната устна и тип пачи крак около очите...Като цяло наблюдавам отпускане в долната част на лицето, откъдето идва според мен и проблема с назолабиалните...Та търся подходящи варианти за:
- видим лифтинг ефект;
- хидратирате и предпазване от нови бръчки;
- предпазване от хипермигментацията и евентуална борба с вече съществуващи петна;
- висок фактор на срънцезащита.
Моля споделете ми и от къде мога да закупя съответно продуктите (знам за Дъглас и Мейкъп, но там има малък асортимент).
Благодаря предварително за отделеното време и надявам се за насоките.

# 444
  • София
  • Мнения: 2 161
Изпратете запитване в официалния сайт на Deciem, според нуждите на вашата кожа. Те ще ви изготвят режим.

# 445
  • Мнения: 1 679



На някой може да му е полезно. Simple Smile

# 446
  • Мнения: 71
Момичета, granactive retinoid 2% emulsion има ли аромат и ако да какъв? За пръв път го ползвам (купуван от Дъглас) и мирише на гранясало... Уж е oil free formula... И е много мазен като усещане...

# 447
  • Мнения: 2 839
Момичета, granactive retinoid 2% emulsion има ли аромат и ако да какъв? За пръв път го ползвам (купуван от Дъглас) и мирише на гранясало... Уж е oil free formula... И е много мазен като усещане...
Няма аромат или поне аз не го усещам. Ползвам n-бр. Опаковка

# 448
  • Мнения: 2 443
По спомен,има някаква гадна нотка,не е на гранясало,но нещо тежко.Може да е от тасманийската билка или глицерина,знам ли,моят глицерин мирише много странно.И моят беше мазен,много ми харесваше,на есен най-вероятно ще го подновя,купуван е директно от сайта.

# 449
  • Мнения: 1 140
Ниацинамида повлиява ли черни точки? Нямам пъпки, но пък Т-зоната ми е мазна и от там имам проблем с черните точки…

Общи условия

Активация на акаунт