Какви кренвирши купувате?

  • 10 917
  • 93
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 004
Народен
като ги пека най-малко ми се обезформят

# 61
  • Мнения: 6 164
Съпругът ми работи дейност, която позволява да влезе и да види какво се случва във всички месокомбинати и относно хигиена Градус са Sick ... Кремвирши Кен  Peace , също Тандем! Peace ........ Като купуваме месо, винаги се консултирам с него. smile3521

# 62
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
преди купувах на Сачи, но вече никакви.

# 63
  • Мнения: 253
 Много рядко купувам кренвирши (Сачи), но като влезем в магазина с малкия винаги излизаме с кренвирш в ръка  Wink

# 64
  • Мнения: 286
Изобщо не купувам.Тя и котката не иска да ги яде.

Още повече ,че имам позната която ги прави и като ми каза каква е технологията вече в къщи кренвирши не се ядат!

То и с лютеницата и с кетчупа е така,ама без тях не можем!:)

# 65
  • Мнения: 948
Рядко купувам кренвирши, но предпочитам да са  ''Народни''. Wink

# 66
  • София
  • Мнения: 3 271
Пушени пуешки на Соларис - много съм доволна  Peace - от Метро ги взимам обикновено.

# 67
  • Мнения: 1 353
Никакви

# 68
  • Мнения: 581
Като мъничка много обичах кренвирши. Сега от време на време си купувам и предпочитам пушените.

# 69
  • Мнения: 1 448
Знам, че са пълни с боклуци, ама като ги обичам  ooooh! Взимам Леки  Whistling

# 70
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 573
Сачи Peace даже и ми харесват!

# 71
  • Мнения: 1 064
Преди години баща ми работеше във фирма за производство на колбаси. От него знам, че кренвиршите се пълнят с на - големите боклуци, затова и не купувам. В редките случаи, когато ни се приядат, купувам от тези на КЕН, защото май най - много се доближават до социалитическите (ако мога така да се изразя).

# 72
  • Русе
  • Мнения: 856
Само Тандем.Разликата в качеството на кренвиршите ще разберете като ги сварите - Тандем си остават твърди,а всички останали Леки,Народни,Браво стават на пастет.

# 73
  • Мнения: 1 063
Тандем, но мн. рядко. А тези Кен - от тази темичка разбирам за тях, пролича си колко купувам кренвирши.

# 74
  • София
  • Мнения: 2 164
Сачи, Кен и Леки.
От кренвиршите на Градус котката ми хвана разстройство  Sick

Общи условия

Активация на акаунт