КАРТИ ТАРО - ТЕМА 25

  • 24 596
  • 733
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 14 418
Момичета въпроса на моя приятелка беше: ще забременея ли в близките няколко месеца? Картите са 6 мечове, 2 мечове и 3 чаши, как ги тълкувате?
Трябва да положиш усилия да се случат нещата,отговорът клони към не.


Здравейте! Обмислям едно ново начинание, което всъщност няма да е изобщо в близкото бъдеще, просто една идея. Питах картите: "Ще имам ли успех? " и се паднаха 3 главни аркана, затова реших да питам.
Колелото на съдбата-Глупакът-Луната обърната
Много несигурност има в отговора-не.


Здравейте, зададох вьпрос за работа и проблема е как да разчета картите😊 Моля за помощ🍀Благодаря. Паднаха се 3 чаши, 3 мечове, Страшния сьд. 😉 Първата и последната карта са да,но втората е не.

# 571
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Благодаря. Значи отговорьт е не.

# 572
  • Мнения: 1 671
Момичета въпроса на моя приятелка беше: ще забременея ли в близките няколко месеца? Картите са 6 мечове, 2 мечове и 3 чаши, как ги тълкувате?

3 чаши понякога показва това, но в нази комбинация не е сигурно
2 меча е с по тежка енергия, мисли, блокировки, невъзможност да се вземе някакво решение за промяна или жената мисля нещо да промени
Има ли някакви затруднения, препятствия?

# 573
  • Мнения: 1 544
Здравейте, зададох вьпрос за работа и проблема е как да разчета картите😊 Моля за помощ🍀Благодаря. Паднаха се 3 чаши, 3 мечове, Страшния сьд. 😉
Какъв е точно въпроса?

# 574
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Дали ще получа работата, понеже кандидатствах.

# 575
  • Мнения: 6 166
Зададох следният върпос: Каква ще е реакцията от другите на това, което мисля да направя?

Обесеният, Висшата жрица, Рицар на мечовете обърнат, на дъното на тестето: Магцосникът.

Моят извод е: с чантичката при магът за отварчица и проклятие.
(За такъв тип хора става дума). Какво мислите вие по картите?

# 576
  • Мнения: 15
Зададох следният върпос: Каква ще е реакцията от другите на това, което мисля да направя?

Обесеният, Висшата жрица, Рицар на мечовете обърнат, на дъното на тестето: Магцосникът.

Моят извод е: с чантичката при магът за отварчица и проклятие.
(За такъв тип хора става дума). Какво мислите вие по картите?

Ти самата смяташ, че ще има голям ефект и ще направи впечатление постъпката ти, но в момента не виждаш, че има и нещо, което може да ти изиграе лоша шега и на теб. Обесен на първа показва и че сам можеш да се прецакаш, понякога. С Рицар меч накрая може и да те е яд, ама след свършен факт.

# 577
  • Мнения: 1 544
Здравейте, зададох вьпрос за работа и проблема е как да разчета картите😊 Моля за помощ🍀Благодаря. Паднаха се 3 чаши, 3 мечове, Страшния сьд. 😉
Какъв е точно въпроса?
Допускам, че не е единственият вариант тази работа, ти самата не изглежда да си убедена, че я искаш. Необходима ти е, но не си убедена, че е твоята. И според мен ,няма да се получат нещата.

# 578
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Не я искам в момента, просто познавам част от отдела и затова кандидатствах за проба, но стреса и нервите не знам дали щях да издьржа. Благодаря😊

Последна редакция: пт, 09 апр 2021, 15:20 от Syn

# 579
  • Мнения: 1 544
Не я искам в момента, просто познавам част от отдела и затова кандидатствах за проба, но стреса и нервите не знам дали щях да издьржа. Благодаря😊
Интриги и клюки ли те притесняват?  Заради 3 чаши питам.
И благодаря, че отговаряш Simple Smile

# 580
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Не я искам в момента, просто познавам част от отдела и затова кандидатствах за проба, но стреса и нервите не знам дали щях да издьржа. Благодаря😊
Интриги и клюки ли те притесняват?  Заради 3 чаши питам.
И благодаря, че отговаряш Simple Smile
е, уцели. Точно аз сьм откровен човек и това бутане и интриги направо ме  разболяват в буквалния смисьл. При нов отдел ще е ужас докато се наместят. Шансьт ми е минимален. Извинявам се за спама, 🍀Успех в тарото.

Последна редакция: пт, 09 апр 2021, 17:26 от Syn

# 581
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Здравейте , търся тълкуване по въпрос за работа и аз. А той е следния-Какво ме очаква на работа до три месеца?
Картите са- Шестица пентакли Шестица чаши Петица пентакли
 И още едно подреждане - Ще сменя ли работата до месец с друга , за която кандидатствах?
Картите тук са-Крал жезли Умереност Жреца
Ако някои ги тълкува ще съм много благодарна. И ако виждате връзка в двете подредби също.
А и има много нови хора в темата, аз я следя и търся второ мнение, а и тези дни много не върви тълкуването на картите, сякаш нищо не ми казват. Relaxed

# 582
  • Мнения: 1 544
Не я искам в момента, просто познавам част от отдела и затова кандидатствах за проба, но стреса и нервите не знам дали щях да издьржа. Благодаря😊
Интриги и клюки ли те притесняват?  Заради 3 чаши питам.
И благодаря, че отговаряш Simple Smile
е, уцели. Точно аз сьм откровен човек и това бутане и интриги направо ме  разболяват в буквалния смисьл. При нов отдел ще е ужас докато се наместят. Шансьт ми е минимален. Извинявам се за спама, 🍀Успех в тарото.
Въобще не е спам, моля те! Чудех се дали 3 чаши могат да описват много хора, приказки, разпиляване, клюкарене...Благодаря, че връщаш инфо.

# 583
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Когато се гледа на карти Таро за трето лице (т.е. гледачката гледа на мен, но гледа и за мой близък) - реално наистина ли улавя енергията и ситуациите на 3тия човек или улавя какво аз мисля за този човек?!

# 584
  • Мнения: 983
Изтеглих тези карти с въпрос "Какво ме очаква в средващият един месец?" Ще съм много благодарна на помощ.

Общи условия

Активация на акаунт