КАРТИ ТАРО - ТЕМА 25

  • 24 441
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 017
Понеже обсъждахте Глупакът... сетих се, че септември имах тази карта точно на последна позиция. Въпросът беше дали ще имат развитие дадени отношения, картите бяха Кралица чаши обърната , 10 пентакли и Глупакът. Развитие не само, че нямаше никакво, ами и тотално приключихме комуникация.
 Peypy, много съм впечатлена от тълкуванията ти с това Таро Манара, вероятно е доста трудно, но ми се появи желание да намеря тези карти и да пробвам и с тях. Отдавна ли се занимаваш с това Таро?

# 16
  • Мнения: 4 706
Peypy, не се сдържах и търсих още карти от твоята колода 😊
Най-много ми харесаха Жезлите

3 жезли и началото на нещо хубаво изглежда така и на картинката.


Странна ми е картинката, 10 жезли е тежка карта, не просто отговорност, която трябва да поемем, а понокяга показва непосилен товар. А тук.... 😂  не виждам нищо тежко и непосилно, напротив дори вълнение, заради това че срещата изглежда тайна


Кралица жезли 🐈👸🦁


Рицар жезли изглежда импулсивно


И кралица чаши в тази колода най-много ми харесаха. Тази кралица не е ли драматична по припниц, тук не изглежда така..


Умереността и тук не изглежда никак балансирана


Разбира се, най-хубавата си остава Слънцето  🌻

# 17
  • Мнения: 1 671
ivka_smile
може би от 7-8 месеца, но е особено Картите са различни и на всяка карта има знаци на Планети или зодиакалните. Мен не ме влече толкова астрология, въпреки че е плюс при тълкуване
При Манара се обръща внимание на това, защото всеки Дом отговаря за някаква област...
Хубаво е да се опита и с други колоди. Даже , като имам повече и съм забелязала , че имам афинитет към определени и ме привличат да взема тях за въпрос Simple Smile
Таро Манара е конкретно за чувства, отношения, мисли на любимия Simple Smile

Канела , картите са уникални и много много горещи
Тук всяка карта си има определена ''Магия'' / в хубавия смисъл/ , чисто метафорично
Например : При Кралица Жезли е Магията на преплетените пръстени.Погледни долу в дясно на камъка стоят 2 пръстена
Затова е много важно да се наблюдават детайлите Simple Smile Те говорят....

# 18
  • Мнения: 4 706
[vide
Канела , картите са уникални и много много горещи
Тук всяка карта си има определена ''Магия'' / в хубавия смисъл/ , чисто метафорично
Например : При Кралица Жезли е Магията на преплетените пръстени.Погледни долу в дясно на камъка стоят 2 пръстена
Затова е много важно да се наблюдават детайлите Simple Smile Те говорят....
Аз си помислих, че това са белезници... 😂
И все пак значението на картите не се изменя.... 10 жезли няма да е скрита и тайни любов, а ще си остане нещо тежко и товар.

# 19
  • При децата ми
  • Мнения: 5 986
Момичета, как ви изглеждат тези колоди карти?



Картите са съответно 16 лв. и 26 лв. От известно време ги гледам в една книжарница.

Последна редакция: пн, 25 яну 2021, 21:54 от Hrispa76

# 20
  • Варна
  • Мнения: 3 017
Peypy, много интересно звучи, можеш ли да препоръчаш откъде четеш за тях и откъде да си купя тази колода Таро Манара?

# 21
  • Мнения: 45
Здравейте, аз имам един такъв въпрос. Колко често може да си гледаш на таро, на идентични въпроси, при различни хора? Дали ще е проблем две гледания в рамките на месец? Дали има някакво негативно влияние? Благодаря.

# 22
  • Мнения: 990
Здравейте, аз имам един такъв въпрос. Колко често може да си гледаш на таро, на идентични въпроси, при различни хора? Дали ще е проблем две гледания в рамките на месец? Дали има някакво негативно влияние? Благодаря.

Можеш и всеки ден да задаваш стига да не е за един и същ човек

# 23
  • Мнения: 2 113
Здравейте, аз имам един такъв въпрос. Колко често може да си гледаш на таро, на идентични въпроси, при различни хора? Дали ще е проблем две гледания в рамките на месец? Дали има някакво негативно влияние? Благодаря.
Идентични въпроси, по една тема, т.е. един и същ въпрос в различни вариации. Simple Smile Ако прекалите с питането, всеки следващ път отговорът ще бъде все по-зле.
Колкото и да не ни харесва отговора, няма да излъжем картите, като питаме различни хора едно и също.

# 24
  • Мнения: 408
Може ли малко помощ за картите? Кралица жезли,8 чаши,6пентакли Въпросът е Ще успее ли мъжът ми да се договори с шефовете си в рамките на един месец.Въпросът не е свързан с пари,а с едно споразумение.Интересува ме най вече 8 чаши как да я свържа с другите карти.

# 25
  • Мнения: 89
Може ли малко помощ за картите? Кралица жезли,8 чаши,6пентакли Въпросът е Ще успее ли мъжът ми да се договори с шефовете си в рамките на един месец.Въпросът не е свързан с пари,а с едно споразумение.Интересува ме най вече 8 чаши как да я свържа с другите карти.

Тук 8 чаши може да се разглежда, както в личен план така и в служебен. Няма да разглеждам всички аспекти, ще обърна внимание само на служебния. Тук от една страна, картата говори за стегнация в бизнеса, за несигурност в бъдещето, дори за нездравословна среда в колектива. От друга страна, картата може да показва наложителни промени, дали в условията, дали в средата, дали в длъжността и тн., за да се случат нещата. Това в общи линии.

# 26
  • Мнения: 408
Благодаря ти The Star За наложителни промени в условията става въпрос да,за да се получат нещата.Разбирам картите,както се и надявам да стане,че ще успее да се договори с малко помощ.

# 27
  • Мнения: 1 544
Не знам какво да мисля по тези карти и каква е ролята на Кралица жезли тук.
Аз също се хващам за 8 чаши - нещо от миналото се променя,искаш да го пуснеш,но не можеш,защото си твърде свикнал с него,сбогуването с него обаче е необратим процес.Има и един друг нюанс - да тръгнеш към неизвестното,което е пред теб.
Не съм убедена обаче,че 6 пентакли след чаши може да даде позитивен отговор. Тя е като очакване на помощ.
Много ще се радвам да кажеш какъв е резултата .Аз наистина не мога да видя конкретен отговор по тези карти. По-скоро някак си мисля,че на човекът,за който се пита не му е много присърце тази промяна.

Сега виждам,че си отговорила,докато пиша - да,като необходимо зло е тази промяна.
От жена ли очаква подкрепа?
Ако не,започвам да си мисля,че картите са отразили теб.

# 28
  • Мнения: 216
Цитат
Може ли малко помощ за картите? Кралица жезли,8 чаши,6пентакли Въпросът е Ще успее ли мъжът ми да се договори с шефовете си в рамките на един месец.Въпросът не е свързан с пари,а с едно споразумение.Интересува ме най вече 8 чаши как да я свържа с другите карти.

Мисли за осемте чаши като за търси се начин да получи помощ, търси начин да осъществи замисленото и т.н.

# 29
  • Мнения: 89
Не знам какво да мисля по тези карти и каква е ролята на Кралица жезли тук.
Аз също се хващам за 8 чаши - нещо от миналото се променя,искаш да го пуснеш,но не можеш,защото си твърде свикнал с него,сбогуването с него обаче е необратим процес.Има и един друг нюанс - да тръгнеш към неизвестното,което е пред теб.
Не съм убедена обаче,че 6 пентакли след чаши може да даде позитивен отговор. Тя е като очакване на помощ.
Много ще се радвам да кажеш какъв е резултата .Аз наистина не мога да видя конкретен отговор по тези карти. По-скоро някак си мисля,че на човекът,за който се пита не му е много присърце тази промяна.

Сега виждам,че си отговорила,докато пиша - да,като необходимо зло е тази промяна.
От жена ли очаква подкрепа?
Ако не,започвам да си мисля,че картите са отразили теб.

Кралица жезли в такива въпроси, означава - среща с началството, представяне на предложението ти и добър момент за нещо ново.

Благодаря ти The Star За наложителни промени в условията става въпрос да,за да се получат нещата.Разбирам картите,както се и надявам да стане,че ще успее да се договори с малко помощ.

С малко помощ ще стане, друг е въпроса, че след време ще се окаже, че това не му е било необходимо.

Общи условия

Активация на акаунт