Къде в Бургас? 58

  • 45 113
  • 755
  •   1
Отговори
# 420
  • Бургас
  • Мнения: 6 906
За Бургас знам, че има дати обявени в сайта и съответния ден заедно с камиона за контейнери върви и друг камион и товари големите отпадъци до контейнера. В Средец явно такава услуга няма. Не стига това ами и фирмата по сметосъбиране там явно е решила, че е по-лесно от време на време просто да пали боклука в контейнерите за да не ги събира и да минава по нарядко. Абе не ми се разправя просто.
Извинявам се за отклонението. Ще се обадя в общината та да видим.

# 421
  • Мнения: 1 296
За Бургас става въпрос. Съвета от горния коментар също е добър. Вижте какво ще ви кажат в община Средец но аз лично се съмнявам там да има подобна услуга. Все пак могат да ви насочат коректно.
Ние, когато правихме основен ремонт извикахме един бус от ало Бургас за 30-40лв. беше май някъде, те си ги натовариха и ги закараха някъде. Не рискувайте, че глобите са много солени.

Благодаря, ще видя обявите. Не бях се сетила да потърся в ало бургас. Търсих в Гугъл и Фейсбук. За Средец ли става въпрос при вас?

# 422
  • Бургас
  • Мнения: 193
Здравейте, търсим добър преподавател по БЕЛ за 6 кл - предпочитаме индивидуално обучение. Можете ли да ми препоръчате? Благодаря!

# 423
  • София / Виена
  • Мнения: 185
Здравейте! Бихте ли ми казали къде има големи бебешки магазини/складове освен познатите Хиполенд, Комсед, Айко, Тема и Зайченцето Бяло? Благодаря Simple Smile

# 424
  • Бургас
  • Мнения: 6 514
Магазин BebeMax в Смарт Център /сградата е под Лидл в к-с Изгрев/.

# 425
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Здравейте! Бихте ли ми казали къде има големи бебешки магазини/складове освен познатите Хиполенд, Комсед, Айко, Тема и Зайченцето Бяло? Благодаря Simple Smile
Сещам се за бебемакс. В Меден Рудник  - Слънчо.
Имаше и един склад срещу новата поща, но незнам къде го преместиха.

# 426
  • Бургас
  • Мнения: 5 681
Въпрос 1: От къде мога да купя таралежи за двора?
Въпрос 2: Може ли някой ако ходи днес или тези дни до Лидл в М.Рудник и този в МОЛа, да ми пише има ли я тази прахосмукачка?
Скрит текст:
Огледах днес, но не видях да я има в молския Лидл.

# 427
  • Мнения: 1 988
Здравейте, кажете ми добър прах за бяло, който да мога да открия в Бургас. В темата за перилните препарати ми препоръчаха един течен Coral, но не го намирам в града.

# 428
  • Мнения: 3 139
Ариел за бяло, но на прах, а не течен или на капсули. Аз доста време перях с капсули, но скоро майка ми си купи нова пералня и в указанието ѝ пишеше, че при по-замърсено пране и въобще за по-добри резултати се препоръчва ползването на прахообразни препарати. И наистина - откакто минах на прах, буквално ми се избелиха някои покривки и кухненски кърпи, които смятах за безвъзвратно лекьосани. Даже марката няма такова значение, важно е да е на прах.

# 429
  • София / Виена
  • Мнения: 185
selleste & Feline^, благодаря ви много! Blush

# 430
  • Бургас
  • Мнения: 4 071
моля дайте идеи за магазин с хубави бижута за подарък, не златни, а нещо модерно и ефектно

# 431
  • Бургас
  • Мнения: 6 344
моля дайте идеи за магазин с хубави бижута за подарък, не златни, а нещо модерно и ефектно
На тази марка и подобни отстрани до Кенсол продават.
https://coeur-de-lion.org/

# 432
  • Бургас
  • Мнения: 16 199
моля дайте идеи за магазин с хубави бижута за подарък, не златни, а нещо модерно и ефектно
В малкия Престиж в Славейков има магазин за сребърна бижутерия. Много интересни неща имат.

# 433
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 499
Здравейте, в кой магазин в Мол Галерия има кецове на Конвърс??

# 434
  • Мнения: 28 087
ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ ВЪВ ВРЪЗКА С ПРОЛЕТНАТА ПРОФИЛАКТИКА НА
СЪОРЪЖЕНИЯТА В НАСЕЛЕНИТЕ МЕСТА ОТ ОБЛАСТ БУРГАС

Уведомяваме гражданите и всички абонати на питейна вода от гр. Бургас и населените места,
водоснабдени от система „Камчия”, че във връзка с пролетната профилактика на съоръженията в
населените места от област Бургас ще бъде спряно водоподаването след 22.00 часа на
18.05.2021г. /вторник/.
Водоснабдяването ще се нормализира след 23.00 часа на 19.05.2021г. /сряда/.
Профилактиката на съоръженията на ж. к. „Меден Рудник” ще се осъществи на 19.05.2021г. /сряда/,
след 16.00 часа като водоснабдяването в комплекса ще се нормализира след 16.00 часа на
20.05.2021г. /четвъртък/.
Препоръчваме на водопотребителите от региона да резервират необходимите им водни
количества.

https://www.vik-burgas.com/page/53-Rajon-Burgas

Общи условия

Активация на акаунт