Какви са признаците ако имаш мъртъв плод?

  • 47 688
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 526
   Аз разбрах, че плодът е мъртъв чак като прокървих и ме приеха в болницата Cry Но ми беше първа бременност и бях толкова развълнувана, че не забелязах нещо много важно-спря да ми се гади. Но признаците са различни при всеки, така че за твое спокойствие-иди на преглед. Peace

# 16
  • Мнения: 1 008
И аз със сегашната бременност нямах симптоми и се притеснявах за това. Лекарката ми каза, че щом на ехографа всичко е ок, значи няма за какво да се тревожа. Най се притеснявах за болките в гърдите, които липсваха, а през предишната бременност ме боляха, още преди да ми закъснее. И най-изненадващо в 12 г.с. ме заболяха гърдите и се уголемиха. Всяка бременност е различна и всичко е индивидуално. Много е важно да си спокойна, не мисли лоши неща. Отиди да те прегледат, за да не се тревожиш Peace

# 17
Mersi na vsichki za otgovorite.Dano i za drugi hora da sa bili polezni i da nyama povodi za takiva sumneniya.

# 18
  • Мнения: 307
Здравейте. И аз съм носила бебето мъртво около 2-3 седмици. Имах си абсолютно всички бременни признаци, не можех и да предположа, че нещо не е наред. След като доктора каза че няма пулс и не се развива не можах да повярвам. Предишния ден си бях правила кръвни изследвания и всичко беше супер. През цялата бременност не съм имала и капка кръв. Направих аборта вчера - в 11 г.с. Имах си всичките признаци, дори гадене.

# 19
  • Мнения: 1 369
При мен се случи в 36 г.с. Ти си далече от този период,но ще го напиша все пак.
Деня преди да приключи всичко сякаш усещах бебето по-малко,но все пак го усещах. На другата сутрин пак лекичко прорита,но до вечерта-нищо. И когато си погледнах корема тогава-сякаш беше по-отпуснат,нямаше този тонус,който имаше допреди 2-3 дни. До този момент не съм имала абсолютно никакви проблеми,нито в най-ранната бременност,нито по-нататъка,всичко се развиваше като по учебник,и за секунди не съм имала някакви негативни мисли. Но този ден майчинското чувство,че нещо не е наред,проговори. 

# 20
  • Мнения: 502
И при мен имаше зацапване от 8ма седмица, ама бебето беше уж нормално...и не ми изписаха нищо.
Зацапването продължи.
След 4-5 седмици гърдите ми спаднаха, а зацапването стана по гъсто и като че ли с парченца (сори за описанието) и разбрах, че нещо не е наред. Същия ден на прегледа се установи, че няма сърдечна дейност.
Болки нямах.  Но гаденето и повръщането ми не бяха спрели изобщо...  
и при мен беше така.докато не се видя на видеозона че не е наред по нищо не бях усетила.

# 21
  • Мнения: 1 942
Аз предлагам въобще повече да не четеш какво може да се случи в негативен аспект.
Отивай на лекар, видеозона не е опасен за бебето. Ще видят и ще те успокоят. мисли позитивно - ех чака те прекрасна и лека бременост  Hug

# 22
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
не съм имала такъв ужас
но ще споделя - когато бебето "страдаше" - имаше липса на усещане за движение и някакъв вътрешен за мен дисконфорт
ходих така по спешнист за запис на тоновете и наистина имаше дисконфорт при бебето
НЕПРЕМЕННО иди на доктор - не хапе и не пречи на бебето Wink твоето притеснение е по-опасно за бебето от един преглед

# 23
  • Мнения: 7 723
Аз имам 5 бременности- 2 деца и 3 "кухи яйца". И петте пъти симптомите бяха еднакви

# 24
  • Мнения: 1 196
Миличка,отиди на лекар,за да се успокоиш и увериш,че всичко е наред!Аз също нямах и нямам някакви сериозни признаци на бременност!Но вече съм в 5ти месец и онзи ден гледах как мъничето се движеше в мен.А постоянно съм в съмнения какво се случва в корема ми!Имо леки бременности,което не значи че нещо с бебчо не е наред!Успокой се,отиди на УЗ и не отпусни!Не бива лоши мисли да минават през главицата ти,защото освен себе си тормозиш и бебчо!!!
Късмет Wink

Общи условия

Активация на акаунт