ами НЕнаддаването по време на бременността?

  • 1 590
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 626
Не се притеснявай и аз не бях качила първите 3-4 месеца.

# 16
  • Мнения: 6 164
Гледа се бебето, няма значение ти колко качваш. Аз качих 6 кг за цяла бременност , родих бебе 3.200!

# 17
  • Мнения: 2 401
Много ви благодаря за отговорите. Притеснението ми беше понеже при предишната ми бременност в края на петия месец бях на минус 2 кг. и завърши фатално. Стискам си палци сега значи.

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ако д-рите казват, че плодчето е ОК, няма за какво да се притесняваш  Peace

С щерката до 4-я - 5-я месец само свалях от повръщане  Sick... 4 кила назад дръпнах  Flutter

# 19
  • София
  • Мнения: 35 951
Може само да се радваш, щом бебчо е добре - няма проблем  Grinning

# 20
  • Мнения: 679
Аз първите три месеца свалих 6 кг., въпреки че си бях в къщи и лежах заради проблеми с бременността. След няколко дни влизам в деветия месец и до момента съм качила 9 кг. след отслабването. При всеки е индивидуално, така че не се притеснявай, важното е бебока да расте както трябва, а дори за теб ще бъде по-лесно.
Леко и безпроблемно бременеене!  newsm10

# 21
  • Мнения: 1 986
  Важното е бебо да наддава PeaceЛеко бременеене  bouquet

# 22
  • Мнения: 2 019
тепърва ще почнеш да растеш Hug

# 23
  • Мнения: 3 405
Влязох в четвъртия месец и не съм качила нито кило, чудя се дали е притеснително. Иначе корема ми расте.

До 4ия месец не бях качила нито килце, после до 5ия качих 2, утре ще видя, сега до 6 колко са станали.
Не мисля, че е притеснително, но от сега ще трябва да даддаваш. Но не се тъпчи с храна, че ще наваксаш доста бързо спестените килца Simple Smile

# 24
  • Мнения: 374
е не се шашкай  Grinning това си е съвсем в реда на нещата!както са ти казали мамите бебо и матката все още не тежат кой знае колко, а няма смисъл да качваш излишни мазнини.и аз започнах да качвам от 5-тия месец някъде и в момента съм с 11 кг отгоре

# 25
  • Мнения: 1 064
Аз до края на 3-я месец бях качила 2 кг., в края на 5-я бях ве4е +6, в края на 7-я - +11кг. и оттогава не съм качила и грам. Даже на моменти падам до +10кг. goodscale Не се притеснявам, защото бебо си качва, даже върви малко по - големичък... newsm32

Общи условия

Активация на акаунт