'Искам бебе' ни сплоти и с красиви пупи ни сдоби ! /тема 32/

  • 32 397
  • 753
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 617
Здравейте момичета♥️Радвам се, че вече сме на други честоти😃Подвизавах се в'Искам бебе' преди две години и вече си имам момченце, което ще стане скоро на годинка.

# 31
  • Мнения: 2 161
Здравей IvGG, помня те. Тъкмо се бях включила когото ти забременя и никой не ти вярваше колко рано видя черта. Радвам се да те видя в тази тема.

# 32
  • Мнения: 666
Ехо, голямо затишие тук! Хайде, момичета на отчет! Коя до къде стигна с бременните радости, тревоги и вълнения? Надявам се всичко да е наред!
При мен предстои ФМ тази седмица и както винаги място не си намирам. Дано да споделя добри новини. Иначе усещам бебчето вече ежедневно и еженощно Wink , това ми е успокоението.
23 г.с. 🍒

# 33
  • Мнения: 449
Да наистина голямо затишие,аз от сряда съм си вкъщи изписаха ме с уговорката да лежа и да пия хапчета ,общо взето чакам да мине февруари и ако иска да излиза само да се роди здрава друго не искам. Другата седмица излизам в 45 дневен болничен и трябва с доктора дя се разберем за раждането. Чак нереално ми се струва колко малко остава ,а мойте дни минават толкова бавно,хем чета книги и гледам филми.

# 34
  • София
  • Мнения: 648
И аз съм сред лежащите - книжки и филми. Пия си шепата хапчета и се моля серклажа да държи възможно най-дълго. Осмелявам се само из къщи да щъкам и един път в месеца на гости да отидем - при близки където мога да легна от време на време. Док. разреши.
 Половинката настина и ме зарази. Подсмърчам и кихам,само се моля да не се разкашлям.
Иначе при последния преглед на 26-ти бебо беше ок,само още е омотан около вратлето един път с пъпна връв,716 грама беше. Чакам на 24-ти да го видя пак,все си крие с ръчичка личицето,но да е жив и здрав. Вечер буйства и здрави ритничета от ляво усещам. Във вторник ще вляза в 27-ма седмица и се надявам психически малко поне да ми даде смелост това. 💙
Успех, момичета 🍀🍀🍀🍀🍀

# 35
  • Мнения: 2 523
Ех, че хубаво Stanislava! Още малко остана!
Лири, дано на 24 реши да си покаже личицето и да няма никакви проблеми! Наваксвай с филмите и книжките и после ще му разказваш като се роди.
И аз като Чери сега съм в 23гс. Утре съм на преглед и ще видя малките термитчета които според приложението са с размер на чинчили. Много са забавни като се разритат. Нямам търпение вече да са над 2кг поне и да остава малко до срещата ни.

# 36
  • Мнения: 666
Аз съвсем съм се отнесла с бременния ми мозък. Не съм 23, а 22+3 г с. Смятах го сега няколко пъти 🤪
Здраве да е!
Радвам се за добрите новини, момичета!
Тикълс ми се губи нещо.

# 37
  • Мнения: 574
Ох браво на лежащите момичета, мен по принцип хич не ме свърта и все се надявам да не ми се наложи. Много се радвам, че всички сте с хубави новини иначе. Аз бях на преглед днес и всичко е наред Grinning и няколко пъти тези дни мисля, че усетих бебето и много ми е кеф! Иначе ще спирам витамините за бременни и ще мина временно само на фолиева киселина и йод, които взимах преди бременността. Защото на пробата от кожното петно ми излезе, че е от непоносимост към лекарство и освен витамините друго не съм взимала. Поне изключиха всякакви ракови и подобни болести Blush записах си и час за ФМ (мисля че е същото, 2ри триместър скрийнинг се казва тук) на 2ри март. Това е май от мен.

Липсват още отчети май май, действайте момичета!

# 38
  • Мнения: 1 044
Тук съм си аз, нищо интересно за щастие Blush Аз съм с хемоглобин на дъното и желязо на горна граница, ще видим докъде ще го докарам. + 10 килограма, направо се търкалям вече.
Станислава, така го чакам и аз моя 45-дневен ама е далечеее.
Чери, ти така и не започна работа нали?
Найсна, добре, че сте разбрали какво е и дано да мине бързо като махнете причинителя.

# 39
  • Мнения: 666
Да, за добро или лошо не започнах работа. Ще  се заведа фиктивно към фирмата на ММ и ще изляза в болничен. Живи и здрави за работа ще мисля най-рано догодина есента. Simple Smile
Февруари е къс месец, март, април и ще сме ние наред. Реално през май ще сме 9ти месец. Уж имаше време, но всъщност нямааааа ... 😂

# 40
  • София
  • Мнения: 648
Ох, постът на Чери много ми хареса - обърна ми внимание на късия февруари и с два скока ме докара до месеца на термин 😁😁😁❤❤❤
Браво на всички с хубавите новини!
Найсна бързо да пребориш гадинките.
Тикълсче,и аз съм плюс 10кг,че и апетитище ми се отвори - днес вече 26+1 седмица. Ти в коя седмица стана?

# 41
  • Мнения: 2 523
И аз така се навивам...февруари е къс и еееей сега ще мине и после само март и април и после каквото сабя покаже!

# 42
  • Мнения: 1 044
22+2 съм аз

На мен пък хич не ми се струва толкова оптимистично скоро GrinningGrinningGrinning Много бавно ми минава времето, имаше проблясък с хубавото време и разходки, обаче лютата зима пак пристига с безкрайните дни вкъщи. Nature Snowflake

# 43
  • Мнения: 574
И при мен е като при Тикълс, струва ми се, че времето е спряло. Тук пак е зима, а вече се радвах на пролетните разходки. С това седене по цял ден вкъщи (хоумофис съм аз) и с моя апетит, очаквам и аз скоро да задвижа кантара. Засега е добре, към 2 кила за 18седмица, обаче мама едно време доста е напълняла и гените мисля ще си кажат думата 😅 бебето да е добре, пък килограмите се свалят.

# 44
  • Мнения: 666
Ох, мен ме е страх да се кача на кантара Simple Smile Последно бях 60 кг, а почнах от 53. Но това беше доста отдавна /тегленето/. А и по мое мнение не се движа достатъчно. Ще чакам хубавото време и ще си наложа разходки. Отстрани ми казват, че изглеждам добре. Синът ми казва, че дупето ми е колкото коремчето 😂, лошото е, че като има коремче и то някак лъже, после като вече корем няма остава само задник /голям/ 😂

Общи условия

Активация на акаунт