За сметките на тока

  • 5 186
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 518
Не мога да повярвам че плащате по 20-30 лева ток... Shocked
Аз лятото плащам 55 лева - бойлер пуснат 24 часа ...

Е, ние нямаме бойлер, на ТЕЦ сме  Wink 55 лв. с бойлер 24 часа пуснат, направо си е нормално  Peace

# 16
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Да и аз това и харесвах на София, когато живеех там...Топла вода, парно зимата...и малки сметки за ток и вода...кеф... Wink
А тук във Варна се разсипах от плащане  #Cussing out

# 17
  • Мнения: 1 520
Лятото сметките ни са между 12 и 18 лева.

# 18
  • Мнения: 1 305
ние за първи път това лято плащаме за юни и юли по 35-36лв ток Laughing
досега и лятото си плащахме по 50-60 лв  #Crazy

# 19
  • София
  • Мнения: 5 289
Между 50 и 90лв,яко ни парзалят тия #Cussing out

# 20
  • Мнения: 2 910
 Това лято, сметките ни за ток варираха около 70-80лв., а миналото, всеки месец плащахме по 100лв., консумацията си е същата Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 888
сега-80,зимата към 200  ooooh!

# 22
  • Мнения: X
aniani_7 ,  и аз съм от лудналите със сметките...и аз им писах на сайта/даже наколко пъти-като последния път ги помолих да ми отговорят на предишните писма...но още чакам/Ходих и на място,като най-любезно им обясних,че ние просто нямаме толкова консуматори/говоря за зимата-отоплявахме се на локално парно на дърва,бойлера е включен към парното,готвя на газ,пера на нощна тарифа..../ и ми отговориха,че единственото коеето можем да направим е да си занесем електромера на проверка,ако се окаже развален,от енергото ще ни възстановят сумата която ще платим за проверката/15лв/ и ще ни сложат нов/надвзетите суми не се възстановяват/....На въпроса,дали ,ако някой съсед ни краде могат да го засекат-отговора беше-не е техен проблем...За съжеление аз също нямам достъп до електромера и въпреки неколкократните ми молби да ми звънка инкасатора,като отчита електромерите-не го прави...
И само за информация-родителите ми живеят на село,имат доста повече ел.уреди от нас/ и си ги ползват повече/,жилището им е на два етажа/почти двойно на нашето/ а сметките им са доста по-малки.... newsm78

# 23
  • Мнения: 581
Лятото не падам под 50 лева, а зимата Cry роня кървави сълзи 250 - 280 лева при това си мръзнем като кучета с детенце.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 113
kambanska,аз тъкмо се бях нахъсала утре ако не ми отговорят,да ходя до Енергото да се разправям Thinking.....значи файда никаква няма да има и при мен.
Ами така е,трябва да оправяме борчовете на Столипиново....егати,тия циганори 300 пъти по добре от нас.
Извинете за нецензурните думи,но се ядосах

# 25
  • Мнения: 408
За пролетните месеци редовно си плащахме към 70лв, въпреки, че потреблението ми е като сега-без климатик, готвя на газ, бойлер-на нощна/уж/тарифа. Мъжа ми е електротехник. Срещнал познат, който работи в енергото и го питал-как стават тия работи. Доколкото разбрах обяснението, излиза, че също като ТЕЦ-а си правят някакви изравнявания /т.е.изкривявания Twisted Evil/ затова няма как да си направиш сметката-толкова единици, по толкова стотинки-еди колко си. На маймуни ни направиха #Cussing out

# 26
  • Popovo
  • Мнения: 571
Лятото около 100 лв. бойлер,телевизор, хладилник, компютър,готвя рядко и климатик от време на време, а зимата около 280, заменяме климатика с радиатор само през ноща.

# 27
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Около 35 лв. лятото,предната зима около 100 лв на месец.

# 28
  • Мнения: 5 577
Последните 2 месеца сметките ни са по 13 лв.
Предните по 16 - 20 лв.

Пералня  да кажем през ден +комп нон стоп почти + готвене рядко, на 3-4 дни веднъж.

Нямам климатик, бойлер, миялна, сушилня ... следя си електромера и няма лъжа.

# 29
Okolo 20lv,zimata malko poveche.Zaradi hladilnik,peralnia,boiler televizor,kompiutara.Gotveneto e na gaz i 1-2 pati v godinata na tok.

Общи условия

Активация на акаунт