Януарчета 2021 ❤️💙

  • 22 940
  • 738
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 076
И аз имах с каката същия проблем, сега и с малкия. Рано е още много, за съжаление. Въпреки че, реално в коша за кола са дори по-сгънати от 15 градуса.

# 361
  • Мнения: 146
И аз да помрънкам-вече почти ни премина този ужасен Ковид,всички сме на антибиотици вкъщи,моят е съвместим с кърменето така че продължавам да кърмя.днес водих бебка на лекар тъй като утре ставаме на два месеца и сме точно 4650 кг,58 см,доки каза че била дебела🙄Иначе вече доста по често започна да ни гука и да се смее отколкото да реве.след 20 дена ще и боцнат пръста да видим дали има антитела и тя и след месец чак ще и сложа ваксините!
Yan 25 баткото ми беше същия ревльо,като видеше количката само(портокалов цвят)и ревеше до посиняване.Сложих го на 4 месеца в лвтния кош да гледа с една възглавничка от долу,а като почнеше и там да мрънка му слагах капки инфакол (сладички са)и мушках след това веднага бибата🙈😈

# 362
  • Мнения: 647
Искам да Ви попитам.
Има ли Бебчета стояли на кислородна палатка?
Ако има. Казвали ли са ви кога трябва да се заведът на офталмолог?

# 363
  • Мнения: 2
Здравейте мамита!
Ние сме родени на 10.01.21г.
Искам да споделя с вас моето спасение за коликите. Моят синчец имаше мн. силни такива, какво ли не давах. Изцяло е на АМ Хип органик комбиотик. Капките, които ни помогнаха са БОБОТИК, пиехме ги до скоро сл вс хранене, 6 пъти на ден. Сега вече само при нужда. Въпросът ми е към тези, които са само на АМ, по колко изпиват вашите бебешоци. Ние пием по 130мл. , 7 пъти, рядко 8.

# 364
  • Мнения: 612
Моята е на 7.01
Давам по 120мл. Предполагам може и повече да изпие. 6 или 7 пъти на ден яде.

# 365
  • Мнения: 5 000
Момичета, вашите хълцат ли? От няколко дни моя хълца много, очевидно го дразни това нещо и почва да реве. Събира и слюнка и се задавя. На какво може да се дължи хълцането, при положение, че се появи изведнъж...

# 366
  • Мнения: 22
Здравейте, Ами може да е лека форма на рефлукс, а може просто да си хълца човечето. Има ли някакви други промени ?

# 367
  • Мнения: 5 000
Здравейте, Ами може да е лека форма на рефлукс, а може просто да си хълца човечето. Има ли някакви други промени ?
Не, само това е.. Не мога да си го обясня

# 368
  • Мнения: 13
Момичета, вашите хълцат ли? От няколко дни моя хълца много, очевидно го дразни това нещо и почва да реве. Събира и слюнка и се задавя. На какво може да се дължи хълцането, при положение, че се появи изведнъж...

Причината бебето да хълца е, че му е студено или, че е жадно. Давай му водичка с 3-4 зрънца захар. Не е нещо страшно, но не го лишавай от вода, без значение с какво го храниш.

# 369
  • Мнения: 22

Здравейте, може ли да ми кажете според вас тези пъпчици какви са . Най- много са по лицето. По тялото са много малко. Ходихме до личната и каза, че или е претоплена или е алергия. Предписа ми крем контрол на А -Дерма  и като намазах малката с него , докато не го измих ревеше неистово и все едно изпитва ужасна болка. След това каката се намаза по ръчичката и каза че щипе....милото бебе.... На АМ сме. На Фризолак 1, защото в началото бяхме на Фризолак Прематюр защото се родихме малко по-рано и бяхме 2.230кг.козметиката която ползваме е Мустела Хидра и понякога я мажа и с Мустела стелтопия защото и беше много суха кожата . РОДЕНИ СМЕ НА 24.01.2021.Г. Докторката каза да изчакаме До края на седмицата дали ще завехнат ако я държа на по-хладно  и ако не изчезват ще ме изпрати на дерматолог. Но аз реших да питам и патило и заради това реших да ви пиша и да питам дали някоя от вас се е сблъсквал с това 😔

# 370
  • Мнения: 13

Здравейте, може ли да ми кажете според вас тези пъпчици какви са . Най- много са по лицето. По тялото са много малко. Ходихме до личната и каза, че или е претоплена или е алергия. Предписа ми крем контрол на А -Дерма  и като намазах малката с него , докато не го измих ревеше неистово и все едно изпитва ужасна болка. След това каката се намаза по ръчичката и каза че щипе....милото бебе.... На АМ сме. На Фризолак 1, защото в началото бяхме на Фризолак Прематюр защото се родихме малко по-рано и бяхме 2.230кг.козметиката която ползваме е Мустела Хидра и понякога я мажа и с Мустела стелтопия защото и беше много суха кожата . РОДЕНИ СМЕ НА 24.01.2021.Г. Докторката каза да изчакаме До края на седмицата дали ще завехнат ако я държа на по-хладно  и ако не изчезват ще ме изпрати на дерматолог. Но аз реших да питам и патило и заради това реших да ви пиша и да питам дали някоя от вас се е сблъсквал с това 😔
Това е от претопляне, явно й е по-чувствителна кожата. Намажи я с хидратиращия крем на Бочка за лице. ще изчезнат след второто намазване.

# 371
  • Мнения: 612
Претоплено е мъничето. Моята мъничка беше така по лицето и гушката, изчезнаха като намалих парното. Тея дни пак го засилих, че ми е хладно вътре и сега видях, че пак има по гушката.

# 372
  • Мнения: 22
Претоплено е мъничето. Моята мъничка беше така по лицето и гушката, изчезнаха като намалих парното. Тея дни пак го засилих, че ми е хладно вътре и сега видях, че пак има по гушката.
Много благодаря 💖 И аз ще опитам по този начин и дано да изчезнат

# 373
  • Мнения: 38
Момичета, вашите хълцат ли? От няколко дни моя хълца много, очевидно го дразни това нещо и почва да реве. Събира и слюнка и се задавя. На какво може да се дължи хълцането, при положение, че се появи изведнъж...

Причината бебето да хълца е, че му е студено или, че е жадно. Давай му водичка с 3-4 зрънца захар. Не е нещо страшно, но не го лишавай от вода, без значение с какво го храниш.

Пълни глупости

# 374
  • Мнения: 1 076
Хълцането не е белег за жажда.
В тази възраст жаждата на бебето се задоволява с мляко, независимо кърмено или на АМ. Добавянето на захар във водата е още по-неуместно. Тия няколко грама захар, няма кой знае какво да направят на бебето. Но така водата му се услажда повече. Така си пълни корема с вода със захар, вместо с адекватна за него храна (кърма или АМ).

Момичета, вашите хълцат ли? От няколко дни моя хълца много, очевидно го дразни това нещо и почва да реве. Събира и слюнка и се задавя. На какво може да се дължи хълцането, при положение, че се появи изведнъж...

Причината бебето да хълца е, че му е студено или, че е жадно. Давай му водичка с 3-4 зрънца захар. Не е нещо страшно, но не го лишавай от вода, без значение с какво го храниш.

Общи условия

Активация на акаунт