Идеи за гардероб

  • 6 747
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 898
Задължително огледални плъзгащи врати!!
Много против плъзгащи врат-от опит говоря. Peace
Освен проблема с плъзгането,който често възниква,не харесвам такива врати заради неудбството.Първо отварящ едната страна да вземеш нещо,после пак местиш от другата страна ....страшно досадно да го правиш всеки ден по няколко пъти. Crazy Вратите се тряскат,ако не си предвидиш силата,оттам будиш мъжа си Mr. Green стискаш си пръстите,ако зе разсееш,ей такива неща са ми се случвали в моите бивши гардероби.Сега имам дрешник и съм хепи.

# 16
  • Мнения: 22 898
и аз не харесам огледални врати на гардероб. явно си е до лично решение.
в моята къща нямам нито един гардероб. имаме си огромен 'дрешник', в който се помещават всички дрехи, спално бельо, не-използваните обувки в кутиите им, умалели дрехи, дребни вещи от сорта на сешоар, неща за шиене, кутии с лекарства, документи и т.н. в спалнята имаме само един малък скрин, в който си държим бельото. мисля, че ако пространството позволява, най-добре е да оставиш къщата си да диша и да не я затрупваш с 3-4 и повече -крилни гардероби, високи до тавана, облепени с огледала и с множество срърчащи дръжки за чекмеджета и прочие. но пък повечето жени явно харесват това решение на пространството. въпрос на лично виждане и решение.
Ами като няма място за дрешник какво правиш-слагаш гардероб Wink

# 17
  • Мнения: 4 300
Деси- мама,
А четките на плъзгащите врати не спасяват ли положението?
Направо ме хвърли в джаза Shocked Аз направих план на апартамента с вграден гардероб като превърнах едното помощно помещение в килер вместо дрешник.....да не излезе сега че съм направила грешка? Твоят гардероб с 2 или с 3 врати беше? Този, който съм измислила е в Г-образна ниша с по 2 врати на всяка от страните на Г-то и си мислех че като са по 2 врати прпоблемът със загубата на пространство няма да е актуален..

# 18
  • Мнения: 22 898
Деси- мама,
А четките на плъзгащите врати не спасяват ли положението?
Направо ме хвърли в джаза Shocked Аз направих план на апартамента с вграден гардероб като превърнах едното помощно помещение в килер вместо дрешник.....да не излезе сега че съм направила грешка? Твоят гардероб с 2 или с 3 врати беше? Този, който съм измислила е в Г-образна ниша с по 2 врати на всяка от страните на Г-то и си мислех че като са по 2 врати прпоблемът със загубата на пространство няма да е актуален..
Ами спасяват донякъде.Ама някой път като взема засилка така яко ги трясках,без да исам,че боята около гардероба взе да се пука Twisted Evil А колкото до място-ако няма как да се отвори нормална вратичка,решението е плъзгаща.Преди имах дрешник,но покрит с плъзгащи врати.Едната страна-4 крила,мои,другата на мъжа ми.Ок,но от едната страна ми бяха бельото и блузките,от другата панталоните.Докато измисля какво да облека само местех вратите наляво-надясно.Добре,че обувките и якетет бяха в друг,нормален гардероб. ooooh!

# 19
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Вкъщи гардеробът е особен. Там, където трябваше да бъде, направихме рафтчета. Ама на кутийки е едната половина, че ми е по-удобно от по-дълъг рафт (ама обяснявам  ooooh!).
Вместо вратички сложихме пердета като на прозорците и така се създава впечатление, че там има балкон, а не гардероб и илюзорно увеличава стаята, а не затапва както само един гардероб може. За другата половина си купих едни щендери и там висят нещата за окачване по закачалки-удобството е, че мога да си ги разкарвам, където пожелая.

# 20
  • София
  • Мнения: 469
Kora дали можеш да дадеш координатите на фирмата? Praynig
Фирмата се казва "Севрол". Офиса им е в кв. "Иван Вазов"
тел. 952-36-18

# 21
  • Мнения: 7 640
там обаче е наистина офис и трябва де седнеш и да питаш за всяко нещо поотделно

# 22
  • Мнения: 3 089
и аз не харесам огледални врати на гардероб. явно си е до лично решение.
в моята къща нямам нито един гардероб. имаме си огромен 'дрешник', в който се помещават всички дрехи, спално бельо, не-използваните обувки в кутиите им, умалели дрехи, дребни вещи от сорта на сешоар, неща за шиене, кутии с лекарства, документи и т.н. в спалнята имаме само един малък скрин, в който си държим бельото. мисля, че ако пространството позволява, най-добре е да оставиш къщата си да диша и да не я затрупваш с 3-4 и повече -крилни гардероби, високи до тавана, облепени с огледала и с множество срърчащи дръжки за чекмеджета и прочие. но пък повечето жени явно харесват това решение на пространството. въпрос на лично виждане и решение.
Ами като няма място за дрешник какво правиш-слагаш гардероб Wink
ааа, не е така. един дрешник ще заеме мааалко по-голямо място от огромен четири или пет-крилен гардероб на една цяла стена в стаята. но, ако наистина иде реч за много малко помещение, то да - малко спретнато чамово гардеробче ще свърши страхотна работа по събирането на част от домашните съкровища.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 704
ааа, не е така. един дрешник ще заеме мааалко по-голямо място от огромен четири или пет-крилен гардероб на една цяла стена в стаята. но, ако наистина иде реч за много малко помещение, то да - малко спретнато чамово гардеробче ще свърши страхотна работа по събирането на част от домашните съкровища.

всъщност какво е дрешник? ако приемем,че това е отделно помещение,то няма как да бъде "малко по-голямо" от шесткрилния ми гардероб, висок до тавана с дълбочина 55см.
иначе, това което описваш в къщата си, е малка моя мечта

ако имате идеи за обособяване на дрешник в средна по размери стая (4х3),ще ми бъде интересно да обсъдим  Peace

# 24
  • Мнения: 22 898
и аз не харесам огледални врати на гардероб. явно си е до лично решение.
в моята къща нямам нито един гардероб. имаме си огромен 'дрешник', в който се помещават всички дрехи, спално бельо, не-използваните обувки в кутиите им, умалели дрехи, дребни вещи от сорта на сешоар, неща за шиене, кутии с лекарства, документи и т.н. в спалнята имаме само един малък скрин, в който си държим бельото. мисля, че ако пространството позволява, най-добре е да оставиш къщата си да диша и да не я затрупваш с 3-4 и повече -крилни гардероби, високи до тавана, облепени с огледала и с множество срърчащи дръжки за чекмеджета и прочие. но пък повечето жени явно харесват това решение на пространството. въпрос на лично виждане и решение.
Ами като няма място за дрешник какво правиш-слагаш гардероб Wink
ааа, не е така. един дрешник ще заеме мааалко по-голямо място от огромен четири или пет-крилен гардероб на една цяла стена в стаята. но, ако наистина иде реч за много малко помещение, то да - малко спретнато чамово гардеробче ще свърши страхотна работа по събирането на част от домашните съкровища.
спретнато чамово гардеробче ми звучи по-ужасно от един голям 6 крилен гардероб.Аз между другото, харесвам огромни гардероби,заемащи цяла стена.Иначе имам дрешник,доста малък за моито нужди.Ето го
http://home-and-garden.webshots.com/photo/2771873880044858392eOZgLE

# 25
  • София
  • Мнения: 2 044
В спалнята гардероба ми е почти същия,само че не е от Айко ,а ми го правиха по поръчка.Голям,три крила ,с огледални плъзгащи врати-много съм доволна,въобще не се тряскат вратите,имат си четки отвътре.Адски много неща събира и не затваря стаята,огледалата създават простор.Сега съм си поръчала,същия за коридора-за връхни дрехи и кутии с обувки Laughing

Общи условия

Активация на акаунт