С какво запомнихте изписването от болницата?

  • 3 618
  • 110
  •   1
Отговори
# 15
Моите спомени не са хубави.С мъжа ми не се бяхме виждали 1,5г. по независещи от нас причини SadВ болницата идваха татковците, а аз бях сама и стисках зъби.Но на самото изписване като излизахме с бебето, акушерката попита къде е таткото за да му го даде.Тогава вече рухнах, разплаках се и пак влязах в стаята за изписване.Изчаках да ми спрат сълзите за да не ме виждат роднините така и тогава излязах.На никого не пожелавам да има моите емоции!

След като не е баща на детето ти защо да идва  Thinking

# 16
  • Мнения: 5 391
Моите спомени не са хубави.С мъжа ми не се бяхме виждали 1,5г. по независещи от нас причини SadВ болницата идваха татковците, а аз бях сама и стисках зъби.Но на самото изписване като излизахме с бебето, акушерката попита къде е таткото за да му го даде.Тогава вече рухнах, разплаках се и пак влязах в стаята за изписване.Изчаках да ми спрат сълзите за да не ме виждат роднините така и тогава излязах.На никого не пожелавам да има моите емоции!

След като не е баща на детето ти защо да идва  Thinking


И така да е, теб какво те засяга?
Аман от фитилджии!

# 17
  • Мнения: 397
Ще го запомня със смесени чувства - на радост и страх!!! Радост-че вече съм майка и най-после ще се приберем с моето бебче у дома и страх от мисълта дали ще мога да се справя, дали ще мога да поема тази голяма отговорност за това малко човече!? Никога няма да забравя този ден!!!

# 18
  • Мнения: 8 505
С много разправии в болницата и търчане от лекар на лекар да разпитвам ще изписват ли дъщеря ми или не (мен ме бяха казали,че съм изписана още предния ден,но ди стоях в болницата).Според един лекар била за изписване,според друг-щом е родена след 12.30 наобед (а тя е само 40мин след този час),трябвало на следващия... ooooh! Най-накрая ни изписаха.Прибрахме се вкъщи и...едва тогава обърнах внимание на обменната карта-не беше моя Crazy Отново се замъкнахме към Шейново да ги разменям.Моята си беше там,никой не я беше взел.

# 19
  • Мнения: 1 284
с това че всички много ни се радваха на изписването, тогава дойдоха много роднини, но до там след това ние се прибрахме с бебчо вкъщи Hug

# 20
  • Мнения: 903
Aз си бях купила самичка всичко от което се нуждаех. От изписването... дойдоха само най-близките... трудното беше след това , като започнаха да се точат в къщи. Но нямам никакви лоши спомени.

# 21
  • Мнения: 415
И двата пъти, когато ме изписваха току - що беше навалял бял пухкав сняг   Wear Umbrella
И като в приказките всичко беше бяло и чисто - и в природата, и в съзнанието ми и вързопчето в  ръцете ми  ylinfant...
Първия път уплахата, притеснението и объркването ooooh! newsm78 #Crazy бяха повече от облекчението, радостта, гордостта и удовлетворението Hug Joy bowuu Rolling Eyes
Втория път беше обратното  Peace

# 22
  • Мнения: 7 474
Купих си комплекта сама, за да не ме изненадат неприятно Mr. Green И очаквах след като излезнем от болницата да се приберем с мъжа ми в къщи, но не стана точно така Laughing

# 23
  • Мнения: 3 500
С неизмеримото ми щастие, че се прибирам у дома, след като изкарахме 8 дни в болницата, тъй като малката беше с инфекция и й биеха антибиотици, както и с щастливата усмивка на съпруга ми, която не слезе цял ден от лицето му.

# 24
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Ами,относно комплекта за изписването,аз си го купих предварително.Самият ден на изписването си беше съвсем обикновен.Всичко си вървеше спокойно и нормално.Знаех кога и в колко часа ще ни изпишат и родителите на съпруга ми и майка ми дойдоха.След това се прибрахме и се почерпихме.Нямаше нищо излишно,никаква излишна суматоха.Беше си спокойно и аз също бях доволна.
Същата работа. И двете баби знаят,че с мен и детето ми своеволия няма да търпя,така чче винаги ме питат какво къде кога. Аз за това и много си ги обичкам де. Heart Eyes

# 25
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Моите спомени не са хубави.С мъжа ми не се бяхме виждали 1,5г. по независещи от нас причини SadВ болницата идваха татковците, а аз бях сама и стисках зъби.Но на самото изписване като излизахме с бебето, акушерката попита къде е таткото за да му го даде.Тогава вече рухнах, разплаках се и пак влязах в стаята за изписване.Изчаках да ми спрат сълзите за да не ме виждат роднините така и тогава излязах.На никого не пожелавам да има моите емоции!

След като не е баща на детето ти защо да идва  Thinking

Simple SmileХубаво си подчертал(А) с червени букви част от текста, но трябваше да прочетеш и останалото.Мъжа ми беше в чужбина 1,5г., т.е. вот момента в който забременях го смятай.И не прави такива изказвания, че не е баща на детето ми, че може да ме разведеш Simple SmileСега се надявам да не си в неведение Wink

# 26
  • Мнения: 7 474
Биляна, видя ли ся кво стана  newsm09, ходи доказвай после ,че нямаш леля  Joy  Тя брои 1,5г. от раждането , а ти от зачеването  Joy

# 27
  • Мнения: 603
ами ще го запомня с тава, че ми бяха забравили обувките и си тръгнах по чехли. добре че беше септември та беше топло, иначе не знам
е това все едно аз съм го писала.И мойто мъж на първото изписване от радост,че си има син ми забрави обувките  hahaha,но при нас беше края на март,но пак беше топло.А второто изписване еми май с това ,че баткото се разплака,че не е подарил той цветята на докторката и с радостта,че вече сме 4-ма  Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 1 750
Моите чувства за деня на изписването са смесени - очаквах специално отношение и много цветя. Е получих ги, но само от моите родители и сестра ми. Беше ми мъчно, че мъжът ми не се беше сетил поне за едно цвете, с което да отбележи този специален момент. На изписването бяха и неговите родители. Прибрахме се вкъщи и аз се затворих в спалнята с малкото ми съкровище и се разплаках - от щастие, и й казах "Маме, това е твоят дом".
Искаше ми се да сме си само тримата, но трябваше да уважим бабите и дядовците и те останаха почти целия ден вкъщи.

Иначе за комплекта за изписване и всичко за бебка се бях погрижила сама, никак не обичам някой друг да изземва функциите ми, та дори това да е майка ми.

# 29
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Първият път ни изписаха 2 часа по-рано, мъжа ми дойде да ни даде дрехите, а те взеха, че ни изписаха скоропостижно и ние просто се прибрахме у дома - без никакви суматохи - и добре, че нямаше публика, едва си влязох в дрехите... Не правете моята грешка, пригответе си дрехи, които са ви ставали през напредналата бременност.

Вторият път беше тъжно, защото бебо се роди с незатворено небце и ни препратиха в друга болница... и на никого не му беше нито до снимки, нито до купони...

Общи условия

Активация на акаунт