Откраднат живот: Финалът тема 106 🎬📺

  • 30 609
  • 720
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 12 403
Майче, според мен Кръстева, Захариев, Жекова. Някой от тримата или и тримата.

# 421
  • Мнения: 9 619
Майче, според мен Кръстева, Захариев, Жекова. Някой от тримата или и тримата.
Моски, не се изразих ясно Grinning, имах предвид финалната клапа с кой/и от актьорите  ще бъде, защото те нали снимат разбъркано сцените.

# 422
  • Мнения: 12 403
Ааа, е, това не бих могла да позная, дано да ги дадат, все пак, някой репортаж няма да навреди Simple Smile

# 423
  • Мнения: 5 846
Засега в днешният финален снимачен ден на снимки са били: Петре, Райкова, Кирилова. За Наков дълбоки съмнения.

# 424
  • Мнения: 9 619
Ааа, е, това не бих могла да позная, дано да ги дадат, все пак, някой репортаж няма да навреди Simple Smile
Ние нямаме подобна практика, но все пак на финала ако пуснат някои гафове, снимки зад кадър и подобни неща от кухнята, специално на мен ще ми е много интересно. Като гледах видетото, което бяха пуснали за краят на Теорията, ми и аз с актьорите пуснах сълзица Grinning

Хъмбъл, и знаем, че Буков и Милена Живкова със сигурност са приключили преди няколко дни. Grinning

Последна редакция: нд, 07 мар 2021, 14:55 от maichetoooo

# 425
  • Мнения: 5 846
Даа. Интересно, защо Вачкова репостна сторито на Веснаков, дето се мятат двама от покрива. Да не би да е Васко единият наистина 😁

# 426
  • Мнения: 1 742
Довечера Наум ще качи в канала си клип за финала на ОЖ и какво е било за него това преживяване.

# 427
  • Мнения: 880
Какво да е, само се събличаше до кръста да показва мускулчета и смени няколко добри партньорки. Незаслужено добра роля.

# 428
  • Мнения: 5 846
Ай дано "намажа" и аз! 😁

# 429
  • Мнения: 9 619
"Репортерите" на партито по случай финала, Неда и Дария, пускат снимки и видеа Joy много от актьорите, които ги няма в сериалиа като Ирина, Йоана, Дария Симеонова, Aлек също са там

# 430
  • Мнения: 5 846
Добре, че не играят, както пеят😁

# 431
  • Мнения: 12 403
Хъмбъл, ама твоят човек нещо се раздаваше на пеенето Joy
А Велислав с червило ли изглеждаше или от светлината така се получава Grinning

# 432
  • Мнения: 5 846
Тъкмо влизам да разкажа за купона как Свежен и Яворчо се късат да пеят. Велислав май наистина с червило😁


Свежо тук е "Ей сега, като заредя на бара, ще ви покажа как се пее! "
😁

# 433
  • Мнения: 9 619
Някои се раздават здравата в пеенето Joy други ще се обесят с тези балони Grinning
Трети танцуват сами,други с колега 😄

# 434
  • Мнения: 1 223
Снимките от чий профил са? От тези, които следя аз само Неда е качила стори.

Общи условия

Активация на акаунт