Искам да кажа ... (179) през февруари 2021

  • 50 477
  • 1 017
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 6 459
Тути, Ренко, да ви минава бързо болката.

Лято, досега само каката съм виждала, дребен явно все е странял от обектива. Да пресечете бързо кашлицата.

# 31
  • Мнения: 6 728
Добър ден.

Лили, благодаря, че отделяш от времето си, за да поддържаш темата Flowers Tulip.

Телешко варено има за обяд. За довечера има едни скариди, та ще видим със спагети ли ще са или зетчето ще направи поке с тях. И едно хубаво парче телешки шол се маринова за утре, че на децата им се яде "дърпано". За Буболечето има и рибена супа.

Първият опит на ски е минал успешно. Госпожицата не искала да слиза от тях и се разревала накрая, че трябва да ги връщат. Следващия път са решили да ѝ вземат учител.

Спокоен да е февруари.

# 32
  • югозапад, под "Марков камък"
  • Мнения: 1 199
Благодаря за темата, Лиляна!
Здрав и щастлив да е февруари.
Стиснати палци.

# 33
  • Мнения: 39 195
Тути, Ренко, да се оправите бързо!
За обяд готвя свинско с паприкаш- бамя, картоф, грах, чушки, моркови, тиквички.... За вечеря имам камембер, шампанското от снощи, ще избера и нещо мръфкесто.
Лято, как не го е страх на маленкото от тоя нож? Дано да се справи без нуждата от лепенки.

# 34
  • Мнения: X
Превет и от мен в новата тема, и благодаря за труда!
Стискам палци на всички нуждаещи се!

# 35
  • Мнения: 5 353
Лято, как не го е страх на маленкото от тоя нож? Дано да се справи без нуждата от лепенки.
Никакъв проблем не срещна. Много хубаво и старателно ги обели. После ми и картофите. Каза, че супата е страшно вкусна, сигурно, защото участва активно в готвенето.
Seleste, показвала съм го, но по-рядко. Голям е палавник и очичките му шарят нагоре-надолу и настрани и обикновено все физиономии прави.

# 36
  • Мнения: 11 003
Лято, страхотен дребс... браво Simple Smile по физиономиите напомня на моя син, който почти няма снимка, на която да не се прави на маймунка.
Как са котките?

# 37
  • Мнения: 5 353
Блгодаря, добре са.
Каката иска да води Кира на училище с нея. Днес замина с мисълта да пита госпожата къде ще я настани. Кира подостри уши като чу.
Минка пък днес се кюфнала на гладачната маса и пази ред за гладене. Същата беше пипнала и някакъв вирус, само кихаше, селският доктор я излекува с една инжекция.
Боровинка днес беше заспала в раницата на фотото ми.
Славинка е от беля на беля.
Зарастнаха им раните, остава да им пораснат косми, че са с голи кореми още.

# 38
  • Мнения: 14 280
Ии, Лято, много се радвам, че котаните са добре.

Моят гном ми е съборил едната орхидея и и е счупил цветоноса... Почти беше цъфнала. Идваше ми да го изхвърля вън на снега.

# 39
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Леле, Лято, колко котанки имате -  четири, и все момичета Simple Smile
Скрит текст:
Това ми напомни за  случка с моя близка. Извела на разходка  нейните две деца и моите, съответно две момчета и две момичета между 3 и 8 годишни, но всички дългокоси. Та една циганка я похвалила "Машалах, како! Четири! И 'сичките момичета! Grin
Нашите са двечки - Джиндър и Кая, ама титулярката Джинджи хич не търпи настъпателната Кая.

# 40
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 147
Привет!
Възползвах се от прекрасното време - 2 перални, над 11 000 крачки....
Планирам да отида на танци - ММ ще е с децата, ще поръча и китайско....
Болните бързо да оздравява, стискам палци. 🍀

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 6 459
Тук небето се продъни днес, цял ден вали. Водих Вики на зъболекар, пошляпахме хубаво в локвите, а колата ни нека си седи пред блока.

Спагети ще правя за вечеря, това си пожелаха моите. И чаша вино, нали е Трифон Зарезан /не ми е важно по кой стил Joy /

Лято, постът ти с котешките имена е като откъс от детска книжка, много мило.

# 42
  • Мнения: 5 353
Селесте, много си мила! Имената ги измислих много случайно и първосигнално. Децата от градината знаят за тях и всеки ден питат как са и какво правят. Карам съпруга ми да ги снима и ги показвам. Боровинка е фаворитът, заради името Stuck Out Tongue Winking Eye .

Последна редакция: пн, 01 фев 2021, 23:52 от Лятo

# 43
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 002
Сладка котка Grinning

Май и ние ще сме на спагети или на яйца, в момента го формулирам Wink

# 44
  • Мнения: 5 290
У нас ядохме варени яйца в кайма. Може и да си имат име, ама не го знам, мъжът ми го готви това ястие.
Боли си ме мен над кръста, утре пак съм на лекар, да ми погледне изследванията. От видеозона днес излязоха песъчинки, ама от тях така да боли не вярвам.

Тъкмо се бях засилила тази вечер да ходя на фитнес, и съдбата е срещу моето спортуване явно.
На мързеливите и Господ помага, казваше баба;)

Общи условия

Активация на акаунт