Кое давате повече на бебчовците си

  • 1 275
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 124
Най-обичаме каша и плодови пюрета.Кисел не съм предлагала все още и незнам дали ще дам.

# 16
  • Мнения: 5 299
Кисел съм давала рядко. Каша малко повече. Домашни пюрета съм правила само 1-2 пъти, купешките като малка ги ядеше, сега не ги иска.

# 17
  • Мнения: 27 524
2 и 4 опция  Peace

# 18
  • Мнения: 2 849
Готови пюрета . Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 2 161
Кисел не съм давала. Яде предимно домашни пюрета и каши yesyes

# 20
  • София
  • Мнения: 5 605
А относно кисела имам въпросче - нишестето не е ли много тежко за бебето! А и полезно ли е? Защо толкова усърдно ни го препоръчват докторите

# 21
  • Мнения: 1 951
готови пюрета и млечни каши  Peace

# 22
  • Мнения: 532
забелязах,че домашните пюрета повече й се услаждат,но и купените ги яде.А за кисела - не го отказва никога.Давам от кашите на Milupa,които също много харесва.

# 23
  • Мнения: 8 917
Моето детенце обича всичко - пу, да не му е уроки Mr. Green Редувам ги Peace

# 24
  • Мнения: 3 042
А относно кисела имам въпросче - нишестето не е ли много тежко за бебето! А и полезно ли е? Защо толкова усърдно ни го препоръчват докторите

Защото с това са свикнали още от едно време обикновенно да се захранва /когато дойде редът на кашата/. Wink

И аз съм захранвала първо с кисел, а после с каша, по тази причина ooooh!.Но като не съм знаела друго. Но моят син в началото не го харесваше и минах бързо само на каша.
И противно на това което ми беше казало педито за кашата /да давам 2 пъти в седмицата/ я давах всеки ден.
След като педито ми каза как да правя кисела - "сваряваш си царевично нишесте с прясно мляко.............  Shocked", престанах да я слушам вече за захранването.

А за нишестето не мисля, че е по-тежко от кашата. Но обикновенно преди да е захранено с глутен се ползва само царевично нишесте, а в кашите има и други зърнени култури /например ориз/ и може да има разнообразие в храненето.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Млечна каша и готови пюрета!

Всъщност никога не съм давала кисел и домашно пюре... Blush
И аз до сега така.  Embarassed Сега смятам да му направя кисел, да видим... Thinking

# 26
  • София
  • Мнения: 3 271
Редувала съм каши, пюрета и кисели - най- много обича кисели Peace .

 И до сега му ги правя - от пюретата и кашите се отказа отдавна и не иска да ги помирише, а на кисела само се облизва и иска още Hug

# 27
  • Мнения: 7 640
като се замисля, киселът си е много добра алтернатива на кашите, които, макар и обогатени, са вид полуфабрикат Mr. Green

# 28
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
всичко без млечен кисел.
в началото налиташе само на домашноприготвената храна, но с времето започна да хапва и купени пюрета и т.н.
но кисели не прояде

# 29
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Давам мл. кисел или мл.крем от кухнята, но преди това давах само каши

Общи условия

Активация на акаунт