Кралски работи и клюки - февруари 2021

  • 68 006
  • 1 627
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 974
...и внук на бъдещ такъв.
И ако не се промени там някакъв Акт, не му помня името, когато Чарлс стане крал, Арчи ще стане принц, за всеобщ ужас.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 36 602
Принц на думи, както и онези двамата са херцози на Съсекс само на думи. Голям келепир. Дано поне е по-умен от родителите си и успее да използва родството си един ден. Те явно не успяват, въпреки опитите.

# 17
  • София
  • Мнения: 9 974
Те щото останалите са принцове на дела JoyJoy

# 18
  • Мнения: 4 076
и успее да използва родството си един ден.
Малък е шанса,когато се изтърве точното време.

# 19
  • Мнения: X
...и внук на бъдещ такъв.
И ако не се промени там някакъв Акт, не му помня името, когато Чарлс стане крал, Арчи ще стане принц, за всеобщ ужас.
Именно. Тогава ще не ще, Арчи ще бъде принц и този път родителите му не могат да откажат титлата, последното може да направи само Арчи, но когато навърши 18 (или 21 не съм много сигурна).

# 20
  • Мнения: 2 751
Бабата на Елизабет II e действала с размах като става въпрос за бижута, диаманти  и произведения на изкуството. Май по нейно време са докопали доста от руските скъпоценности.

# 21
  • Мнения: 13 766
Времето е било такова. Войната, революцията в Русия, предполагам са се опитали да спасят каквото може.

Стига вече с тези Хари и Меган! Уж вече били никои, уж хич не се интересуваМЕ Wink от тях, а все към тях се завърта темата. Някои пък само се упражняват в реторика, без дори не си направят труда да прочетат за какво точно иде реч или публикуваните документи,
Що се отнася до новия "компромат", като му гледам датата, май на Сън-чето не му се развиват нещата в съда в желаната от тях посока, та пак подхванаха лъжите, клеветите и манипулациите. Откритие след 2 години, та-дамммм Joy

Нещо неутрално - сладки кралски дечица Simple Smile
https://ru-royalty.livejournal.com/1504357.html?epik=dj0yJnU9ZVJ … R0FYMEk0#comments

Последна редакция: пн, 01 фев 2021, 12:00 от птица

# 22
  • Мнения: 9 652
Хайде пак старата песен на нов глас. Арчи нямало да познава братовчедите си...
В днешни времена милиони хора по света са мобилни и живеят на различни места, държави, континенти и ... не познават братовчедите си. Бутането на 3 поколения в една кооперация/замък съвсем не е задължително. Wink
Семейството на Арчи спокойно могат да пътуват когато си поискат до Англия и да се срещат с когото си поискат от там. Те винаги ще са част от кралското семейство, това няма да се промени. Пък и другите роднини също могат да посещават САЩ когато пожелаят.

А за осребряването на титлите и кръвните връзки... Споко, не го мислете, имаме пример от първо лице. Един Симеон II ни направи ударно показно.

Скрит текст:
Брат на моя мъж, жена му и дъщеря му живеят от много години в Щатите. Аз никога не съм ги виждала на живо, детето също. Само онлайн. Те не са идвали в България сигурно над 15 години. Моето дете на познава лично братовчедка си. Е, живи сме. Simple Smile

# 23
  • Варна
  • Мнения: 36 602
Точно Меган гори от желание да пътува до Англия и да поддържа връзка с мъжовата си рода. Направо го виждам на живо... Клюкарите отсега спрягат, че тя нямало да идва с Хари, когато той планира посещение тази година.

Би било интересно все пак да дойде. Ще има материал за поне няколко теми напред.

# 24
  • Мнения: 21 446
Благодаря за първия пост! Обожавам куклените къщи, а тази е наистина кралска.

Слагам два линка с играчки на децата от руското царско семейство. Има интересни снимки.

https://babiki.ru/blog/interesnoe-antikvarki/122880.html

https://babiki.ru/blog/interesnoe-antikvarki/122885.html

# 25
  • Мнения: 5 616
Благодаря за новата тема!
Снимката на Карол на бюрото ми е  по-малко нелепа, отколкото тази на Дория, която шляпа боса по асфалта. Може би не 40, а 60 са новите 20.

# 26
  • Мнения: 13 766
Дориа се разхожда в собствената си градина и е снимана от папараци. Не позира за снимка за публикуване! И снимката й не е дообработвана за получаване на 30годишна визия Wink

# 27
  • Мнения: 12 662
Точно Меган гори от желание да пътува до Англия и да поддържа връзка с мъжовата си рода. Направо го виждам на живо... Клюкарите отсега спрягат, че тя нямало да идва с Хари, когато той планира посещение тази година.

Би било интересно все пак да дойде. Ще има материал за поне няколко теми напред.

Тя затова избяга чак в Америка. Че и Хари взе.

# 28
  • Мнения: 4 125
Максима от преди няколко години
Без корени и с подкъсена прическа, едва я познах

# 29
  • Мнения: 571
На мен Каръл ми харесва на снимката, симпатична е.

Аз пък си мисля че Мегън няма да дойде заради ситуацията с Ковид 19. Да не излага на риск Арчи, все пак всяко пътуване е рисково в момента.

Общи условия

Активация на акаунт