Кралски работи и клюки - февруари 2021

  • 68 081
  • 1 627
  •   1
Отговори
# 1 575
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Според мен скоро ще ражда. Интересно ми е какво ще бъде.
Залагам на момиченце 😊

# 1 576
  • Мнения: 12 674
И Пипа много хубава. За пръв път не е с яке.

# 1 577
  • Мнения: 16 874
И на Зара сякаш й предстои съвсем скоро, ако не бъркам.

# 1 578
  • Варна
  • Мнения: 36 738
Онлайн анкета показва настроенията на британците.

https://www.standartnews.com/lifestyle-lyubopitno/britantsi-zatv … megan-453763.html

# 1 579
  • Мнения: 5 746
Какъв сладкиш беше Уилям като млад. Как може толкова зле да остарява. Съвсем му се промени лицето.

# 1 580
  • Мнения: 1 953
Какъв сладкиш беше Уилям като млад. Как може толкова зле да остарява. Съвсем му се промени лицето.
Щеше да изглежда много добре,ако не беше оплешивял.

# 1 581
  • Мнения: 6 900
Ееее, един път Пипа да ми хареса! Сигурно защото не е начумерена, а усмихната.
Кейт е разкошна! Така грее, че Уилям въобще не го забелязах. Joy

# 1 582
  • Мнения: 2 039
Рядко се включвам,но и аз смятам,че трябва да затворят вратата за Хари и Меган. Този принц е объркан и слабохарактерен като майка си.И тя искаше да има всички привилегии на принцеса,но да не понесе тежестите.
Баба  Бети е желязна,дано има още годинки занапред.

# 1 583
  • Мнения: 5 002
Желязната Бети даде на Хари цяла година да си помисли дали иска да се върне. Е, не се върна. Хари вече затвори вратата Simple Smile
Пипа изглежда по- прилично днес. Да се усмихва по- често.

# 1 584
  • Варна
  • Мнения: 36 738
Под носа му я тръшнаха вратата на Хари. Не е той да я е затворил. Опитаха се да си оставят някои неща, но баба резна всичко. Едните голи титли им остави щото не зависи от нея да им ги отнеме иначе сигурно вече и тях нямаше да ги имат. Толкоз.

# 1 585
  • Мнения: X
Аткинсън (голям талант!) колкото и пъти да се е шегувал с кралицата,никога не е прекрачвал границата след която шегата става клеветническа и вулгарна.
Обожавам Аткинсън, но изисканият хумор не е сред отличителните му черти. Тъкмо напротив.

Хари къде е клеветил вулгарно баба си? Защото ми се струва, че към него реферираш.
Имаше лека шеговитост в тона му, но нищо възмутително.

Пипа и аз я харесах тук. Освежена е от бременността.

# 1 586
  • Мнения: X
Ние можем да си съчиняваме много конспирации, но не е зле да се придържаме към реалността все пак,  Хари взе радикално решение, както всеки съпруг и баща би направил. Преценил е, че иска друг начин на живот за своите деца и го направи. Разбира се със състоянието което разполага и от бащина и от майчина страна му е много по-лесно и приятно отколкото на някой от нас, но който какъвто късмет извади.

# 1 587
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Баба Бети е предложила на двойката, още преди сватбата, да си живеят собствения живот в Америка и да не бъдат работещи за Короната. Дала им е право на избор. И сватбата им щеше да бъде по-скромна без холивудските "приятели".
 Мегън е искала цял свят да гледа как Чарлз я води до олтара, но не е имала никакво намерение да бъде част и да работи за Кралското семейство.
После знаем какво се случи.

# 1 588
  • Варна
  • Мнения: 36 738
Те големите приятели щото. Дето се оказа, че за първи път се виждат на сватбата им, тях ли имаш предвид?

Все пак друго си е някои друг да плати и сметката за целия масраф.

# 1 589
  • Мнения: 8 919
Точно така - щом не си първороден и не искаш да играеш по свирката ни - вън!

Общи условия

Активация на акаунт