Съвет за ботуши

  • 2 813
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 317
Щом ти харесват си ги взимай! Peace

# 16
  • Мнения: 1 546
Ами то на там вървят нещата, но искам да съм сигурна, че ще мога да ги нося и в мокро време.... Confused

# 17
  • Мнения: 4 076
Ами то на там вървят нещата, но искам да съм сигурна, че ще мога да ги нося и в мокро време.... Confused
Имала съм много качествени боти от изкуствена кожа,които носех в мокро време без проблем,както и от естествена кожа,които пропускаха.Огледай ги-шевове,лепило,подметка,изработка като цяло и ако са ок,ги взимай.После ги снимай да се похвалиш! Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 5 289
Актуални или не тези ботуши са страхотни,мой тип са и страшно ми харесват.Мисля че острия връх на ботуш/обувка без значение придава много елегантен вид на крака и стои добре с панталон,пола,рокля,бермуди,абе всичко.Никога не са ми харесвали кръглите носове на обувките,особено сега с тия пантофки се чудя кви обувки да си купя.Така че взимай си ги и ги носи със здраве,аз търся подобни,но без ток. Flutter

# 19
  • Мнения: 2 910
Ботушите са много елегантни, но и аз мисля, че тази година ще е друга модата.

Аз си харесах 2-3 други модела, но само чрез сайта ли става покупката newsm78

# 20
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Актуални или не тези ботуши са страхотни,мой тип са и страшно ми харесват.Мисля че острия връх на ботуш/обувка без значение придава много елегантен вид на крака и стои добре с панталон,пола,рокля,бермуди,абе всичко.Никога не са ми харесвали кръглите носове на обувките,особено сега с тия пантофки се чудя кви обувки да си купя.Така че взимай си ги и ги носи със здраве,аз търся подобни,но без ток. Flutter
PeaceПодкрепям с две ръце Peace!

# 21
  • София
  • Мнения: 897
Ботушите са много елегантни, но и аз мисля, че тази година ще е друга модата.

Аз си харесах 2-3 други модела, но само чрез сайта ли става покупката newsm78
  Ами да. Сайта е френски. Правят доставки само във Франция. За щастие майка ми живее там и мога да си избирам разни неща.

# 22
  • Мнения: 1 101
Аз бих си ги взела, без значение дали са актуални или не. Ботушите са страхотни  Peace

# 23
  • Мнения: 1 241
ботушките са супер, не го мисли много, само да са удобни
аз хич не харесвам тази година ботушките-болят ме ноктите от такива"тъпи"отпред обувки с ток, затова не мога да се съобразявам винаги с модните тенденции-нося или остри или ниски

# 24
  • Мнения: 323
Жестоки са!Аз ако съм на твое място ,ги вземам  на минутата.
Въобще не ми пука какви са модерни тая година,тези които си си избрала са класически модел и винаги ще бъдат актуални.Много са стилни! GrinningАз съм голяма фенка на такъв род обувки,друг е въпросът 4е след това не си чувствам краката.Ама карай да върви Laughing

# 25
  • Мнения: 6 155
Актуални или не тези ботуши са страхотни,мой тип са и страшно ми харесват.Мисля че острия връх на ботуш/обувка без значение придава много елегантен вид на крака и стои добре с панталон,пола,рокля,бермуди,абе всичко.Никога не са ми харесвали кръглите носове на обувките,особено сега с тия пантофки се чудя кви обувки да си купя.Така че взимай си ги и ги носи със здраве,аз търся подобни,но без ток. Flutter
PeaceПодкрепям с две ръце Peace!

И два крака  Mr. Green Peace

# 26
  • Мнения: 1 492

За тези ли става въпрос, че нещо не можах да ги открия по обясненията.
Поправям се, открих 8-ма страница,сигурно това е

# 27
  • София
  • Мнения: 897
да за вторите, с катарамите. Можеше и аз да сложа снимка, ако знаех как става... Joy ако може някой да ми обясни на лични да се ограмотя малко. Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 743
Острите обувки с тънък ток винаги ще бъдат актуални. Няма мода за тях. Елагантното си е елегантно. А тези топузестите дето са за един сезон - колкото и модерни да са не правят краката на една жена красиви и елегантни. Напротив - правят ти крака дебел и някак тъп. Коя жена би искала да има такива крака? И колко мъже ще ги харесат тези крака? Помисли за това!!!

# 29
да ти кажа мен никога не ме интересува какво е модерно
като гледам в магазините има всичко и остри ботуши и тъпи- много са грозни ужасни са
аз си взех остри и са велурени и страшно много им се кефя
така че давай смело

Общи условия

Активация на акаунт