КГБ = Клуб на Готините Баби - 204

  • 48 679
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 193
Оуууу, кой ми честити предварително рождения ден?! Simple Smile Wink 
Тенкю баба, много се радвам, ученото си е учено, нал"тъй Simple Smile. Адашке, мила   , ти си моята гордост:),  много бързо усвои картинките, не съм се и съмнявала...

Та да се прицънцуря:),   лекичко и тихичко да пропълзя Simple Smile и аз в новата тема.
Жабче, благодаря за постоянството да се грижиш за нашето местенце.

За мекички говорихте, и мен ми се доядоха. Не съм правила и не съм купувала поне 20 години...

Като многоръкия Шив ( кое внуче измъдри този бисер -Влади?, или Йойо? )  пиша, говоря по телефона и ям кебапчета с гарнитура паприка у павлаци - сметана с чушки. Много е вкусно да знаете Simple Smile Simple Smile .

Публикувам, налага се:)
До следващия път.

# 31
  • София
  • Мнения: 8 375


Сега тези цветя са изцяло и собственоръчно набрани за ГРЕТИ.

Адашке, нека който има днес рожден ден да му е здраве. Картинката сложих в суматохата по научаването.

# 32
  • Мнения: 641
Добре си хапнахме пица с дедо. Моето тесто го правя и аз с прясно и кисело мляко. За децата като правя слагам и газирана вода.
От миналата нощ усетих замайване, после ми се оправи. Тази сутрин ми беше по- зле,  кръвното ми е нормално. Мисля, че е от вестибуларения апарат.
ММ се притесни и следобед ходихме при ЛЛ, той ми даде направление за невролог. Ходих до три кабинета. В единия на вратата пишеше, че ще работи в петък, другите са работили до обяд и остана за утре.
Прибрахме се и една съседка ми се обади да излезем и си направихме разходка.После ходихме и малко да тренираме. Уредите са над подземен гараж и разбрахме, че имало жалба до общината от собственици на гаражи, че откакто имало уреди им протекъл покрива.А иначе има два навеса, две тенис маси, скамейки и уредите са на  синтетична настилка. Всичко е супер, ама явно има проблем.

Чувствам се по-добре, а дано ми се размине.
Днес си кълча крака пред  доктора и му казвам,че не ме боли ставата....а той ми вика " не се хвали много, че пак да не те заболи"...
Лека вечер!

# 33
  • Мнения: 18 547
Креми мълчи си като ти е казал и доктор.Че то дяволът слуша.
Браво на Фло  и Айша за картинките, като имам рожден ден , могат да ме поздравят.
И аз правих мекици от моето тесто, днес си стоплих останали две , а тази вечер синът ги търси,  и той  разбрал, че като се стоплят стават чисто нови.
За утре имам ядене, може да се разходя по центъра, че съм девет дена осем часа, по едно нещо на ден правя.
Не спортувам, но наближава да почна с мотиката.
За вестибуларен не ми гооври ,че ми е болна тема.Има хапчета за начални неуредици.Вестибулин.Ако не бъркам ,че с илачи съм зле, все се чудя на сина си как ги научи.

# 34
  • Мнения: 1 563
Ехееее , днес   всички  сме на мекици!  Smile
Станаха много хубави и  до обяд свършиха. Нямаше за топлене.
Днес време пролетно ,та  следобед на разходка , пазар.
Браво на Фло и Айша !Добра учителка , отлични ученици!
Казвам ви Лека и спокойна нощ ,че очите ми се затварят!

# 35
  • Мнения: 5 346
Ох, и аз се навих вчера да правя тесто и да пържа мекици, ама като  не съм правила досега и ентусиазмът ми се изпари. Нямам си доверие, че ще станат.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 378
Понеже и  аз не знам как се качват картинки, направих опит по инструкция на Айша!  Nerd
Дано се е получило!  Hands Pray

Много ми е сложно, не става!

Сладки  сънища, девойки!
  Kiss

Последна редакция: ср, 03 фев 2021, 23:48 от tanitatania

# 37
  • Мнения: 18 547
Отваряш прозореца, не на стаята ,на компа, където пишеш.Там има едно като телевизор или фотоапарат. Явно си вмъкнала в предното ,  следващото. Отваряш  и от компа си, папка с картинки , избираш папката и картинката. Тя се появява ,  и има отдолу дая  одобриш. Ако е голяма ,се реже сама да влезе, ако искаш  я редуцираш, обикновено режа надписи ако има отдолу или горе, но хайде първо вкарай картинка , после екстрите.Не мога да снимам стъпките , не се научих.

# 38
  • Мнения: 5 346
Понеже и  аз не знам как се качват картинки, направих опит по инструкция на Айша!  Nerd
Дано се е получило!  Hands Pray

Много ми е сложно, не става!

Сладки  сънища, девойки!
  Kiss

1. Намери си картинка с помощта на Гугъл и я запамети на десктопа.
2. Влез в полето за отговор в нашата тема.
3. Горе има една иконка, която прилича на телевизорче ( прикачи изображение). Кликни върху нея.
3. В позореца, който излиза отдолу кликни на думите прикачи от компютър.
4. В прозореца, който ще излезе, отдясно кликни на думата декстоп.
5. Излиза всичко запаметено на десктопа. Намери картинката и кликни върху нея.
6. Натисни ОПЕН(отвори) отдолу . Като излезе картинката, кликни на думата потвърди.
7. В полето, където пишеш отговора излиза един надпис, който прилича на линк. Като публкуваш отговора, картинката излиза в темата с твоя пост.
Това е. Успех!


PS  В полунощ замесих тесто за мекици. Утре ще кажа резултата.

Това за ЛЕКА НОЩ! 

Последна редакция: чт, 04 фев 2021, 00:03 от K.A.G.

# 39
  • Мнения: 1 193
Добро утро и усмихнат ден ви желая!
Юхууу, хайде на мекиците Simple Smile, продължавате значи  да изкушавате лакомата ми душица с тез меки( ци)ци Simple Smile Wink. Ама аз съм ,,не човек, а желязо"", за сега  озаптявам лакомията своя Simple Smile Wink само не се знае до кога ще мога Simple Smile....

Допълвам.
К.А.Г  пробвала ли си от телефон да качиш картинка по този начин ?
Аз тъй като съм виден  шматарок, за по - лесно все слагам усмивки, та белким се разбере от аудиторията Simple Smile, че се забавлявам у нищо не е сериозно, но някой понякога се връзва на думите ми и се разгорещи в обяснения Simple Smile
Хайде, хубав ден !

Последна редакция: чт, 04 фев 2021, 08:51 от Важна клечка

# 40
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 014
Джили и аз я озаптявам, че вече почти месец пак си влезах в режима. Покрай хоум офис, лято, коледни и т.н се поотпуснах и хапвах каквото ми душа иска и качих 5 кг. Сега си бера плодовете на лакомията.
Между другото миналата седмица и аз си направих мекички, но в кето вариант. Станаха доста вкусни, нищо че не са като традиционните.

# 41
  • Мнения: 1 563
Красотата е навик...
... да се усмихваш.
... да обичаш.
... да се наспиваш.
... да избираш по-доброто.
... да се поглезиш.
... да не задълбаваш в грозното.
... да се храниш с всички сетива.
... да дишаш дълбоко.
... да си любопитен.
... да подадеш ръка.
... да съзерцаваш.
... да действаш.
Красотата е навикът да живееш красиво!


Ето и кафенцето за тонус!

# 42
  • Мнения: 5 346
Добро утро на най- ранобудните, а след това и на поспаливите като се събудят. Аз съм от поспаливите, ама днес станах по-рано заради мекиците. Ей ги:

Скрит текст:

Опитах залче, защото и аз от 10 дни съм на режим и установих, че не са чак толкова зле. Внукът каза, че са горе-долу. Другият път по-добре.

Пипи, моля сподели рецепта за  кето-мекичките!!!

# 43
  • Мнения: 1 998
Добро утрооо!
Луси,тенкю за кафето!😘

И аз още се помотавам с него.

Клечице, картинки от телефон се слагат като от комп.
Ако имаш свалени картинки в телефона като започтеш да пишеш най-отгоре в полето,където пише В,I и други иконки натискаш петата иконка от ляво надясно.
Избираш си картинка от галерията в телефона ти,натискаш прикачи,изчакваш,потвърждаваш и готово.
За размера мисля,че мамата автоматичто отхвърля големите по размер картинки или предупреждава,че е иди колко си мгб и не може са се качи.
Това е.
Действай😘

Фло,какво стана със зъбчо?
Танче 😘

А аз ставам да си подхващам дейностите.

КАГ, мекичките изглеждат чудесно!

Приятен и спокоен ден за всички ни!

Последна редакция: чт, 04 фев 2021, 10:55 от Gabkata

# 44
  • София
  • Мнения: 8 375
Привет, красавици!
Тази сутрин мислех кафето да е от мен, но се успах и ранобудната ЛУСИ ви е сервирала.
За сега ще тренирам картинки от фейса, а после от телефона, че много учена ще стана. Stuck Out Tongue Winking Eye
ГЪБКЕ, по всички правила ме боля една нощ и се кротна. Сега поне 6 месеца няма да боли, но това не значи, че няма да му обърна внимание. Ще си запиша час. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт