КГБ = Клуб на Готините Баби - 204

  • 48 926
  • 740
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 7 395
Благодаря ви,момичета ,за съпричастността и добрите думи.Бъдете здрави!Обичам си ви! Heart

# 601
  • Мнения: 18 591
Нямам телевизор, като излезе клипче ще видя, но от снимката прецених колко е порасла Неда  и вече няма детското излъчване.По коментарите  и  изпълнението мнава към професионализъм.

# 602
  • Мнения: 1 563
И от мен поздравления за Неда!
Браво! Прекрасно изпълнение и сценично присъствие!
Гледах в и много й се радвах! Все повече и повече да се изкачва по стълбичката на успеха,,,!

# 603
  • Мнения: 7 395
Нямам телевизор, като излезе клипче ще видя, но от снимката прецених колко е порасла Неда  и вече няма детското излъчване.По коментарите  и  изпълнението мнава към професионализъм.
                   Борянка,тя на телевизора излиза голяма.В действителност е дребосъчка.Даже се ядосва за това.Ето клип.
Скрит текст:

# 604
  • София
  • Мнения: 16 070
И аз гледах Неда, хареса ми. Да продължава напред и да успява!

# 605
  • Мнения: 344
Ееее не. Пропуснах Неда и помолих една девойка да ми изпрати линка за тази вечер и по същото време и тук сте го пуснали.
Didia, Неда е разкошна малка и талантлива красавица. Изключително скромна, но с запомнящо присъствие. Изнесен и същевременно нежен глас. Моите поздравления и много успехи. Таланта е в нея. Браво! HeartHeartHeart

# 606
  • Мнения: 18 591
Айша е една загадка-
всичко знае тя и чатка.
Тя от борсата разбира
и се самопенсионира.
Щерката далеч замина-
Айша литва за чужбина.
Мрънчи жадно там я чака
 с баба да направят влака
от игри  и от закачки-
дядо нека тук да бачка.
Ала става ясно вече,
дядо тръгва надалече
щото Мрънчо го обича
 и в прегръдките му тича.
В бившата номенклатура
Айша все сама се туря.
Туй била и  е съдбата.
Здрави да са и краката
 като включи крачкомера,
знам къде да я  намеря-
в Лидъл, Метро или Била
сред стелажите се скрила.
Тя обича ми се струва
да чете и пазарува.

# 607
  • София
  • Мнения: 8 395
Поздравления за талантливата Неда! Браво, момиче! Аплодисменти!!!
Поздравления за баба Дидиа и дядо Драго, за родителите на Неда, които също имат принос за нейния успех!
Радвам се заедно с вас!
Колко мило, че братовчедка й Мими беше с нея за подкрепа.

# 608
  • Мнения: 1 563
Ехоооооооо, я да ви побутна малко, къде сте момичета?
Да драсна два реда , да не мине този ден , без да  сме се разписали.
Днес прекрасен слънчев ден, само за разходки.
Аз почти приготвих куфара за Хисаря.
В сряда с ММ , до 10 часа трябва да сме там.
Отиваме малко на профилактика.
Опържих едни кюфтенца със зелена салата и след малко ще слагам да вечеряме.
Прегръщам ви!
Хубава и спокойна вечер!
Всички да сте здравички!

# 609
  • София
  • Мнения: 16 070
Борянка, много благодаря за творбата. Хареса ми всичко написано. То нали е отразено от ежедневния ми рапорт тук. Самопенсионирала съм се - точно е. Затова все казвам и пиша, давам съвети като искат пари   - да учат, да пробват, пък може и по-млади да се самопенсионират. За бившата номенклатура хем съм там, хем не - нали съм с майка, засегната от "Мероприятията на народната власт", ама после случила на мъж.
Луси, приятно изкарване на почивката!
Замислих се вчера как всичките ходите по разни санаториуми, да ви подсилят и полекуват.
То сигурно през ЛЛ и после някаква комисия си трябва за да ви пуснат там. Ще ми се и на мене, но  Пл. няма да се навие.  А пък сама не искам. То не, че не искам. Но се опасявам как ще съм с другите почиващи - те възрастни, с болести. Да не ми действат на психиката нещо. Затова ще си гния на 12 етаж, на слънчице.

Последна редакция: пн, 12 апр 2021, 21:55 от Aisha

# 610
  • Мнения: 344
Аиша, да не би да си си купила Биткойни на 100лв.DollarYum

# 611
  • Мнения: 1 082

   Приятен ден момичета! Да изпратим усмивки нагоре към небето-днес е рожденият ден на нашия небесен Ангел- незабравимия ни Митко.

# 612
  • София
  • Мнения: 16 070
Дидимити, кавото и да напишем ....
Да ви пази от небето Митко.
Янке, мислех, че съм ти писала за косата. Но май само съм мислела, освен ако не са ми изтрили поста. Аз  нали доста години си ходех прошарена, а после белокоса. Преди 2 г. спонтанно реших да се боядисвам пак и то заради снимките с Мрънчи. Доволна съм от продуктите на тази марка - http://www.rosaimpex.com/content/herbal-time   
Препоръчвам я на други нуждаещи се и са доволни от резултата. Справка - Важната клечка, от общите ни познати.
Бабет, биткойните са само една малка възможност от цялостната борсова търговия. Никога не съм се докосвала до тях, имам си свои тълкувания. Но по тези теми има специализирани, борсови форуми.
Тук вече заваля и май застудява. Малко ми се развали настроението по този повод.

# 613
  • Мнения: 1 035
Бабет, с още много успехи да ви радва дъщерята! Когато децата успяват, радостта  е двойна .

Диди, отдавна знаем, че Неда, с този прекрасен глас,  далече ще стигне.  Браво на нея, че гони и постига мечтите си!

Дидимити, светла памет на детето ти!


Бабетки, вярно, че времето е мрачно, но нека настроението ви да е пролетно!

# 614
  • Мнения: 18 591

Добро утро!Записвам  желаещи за тази дестинация, харесвам закуската, мястото  и само настроение да добавим.

Общи условия

Активация на акаунт