След Пойраз Карaйел: Бурчин Терзиоолу - Hükümsüz/Пустота нови проекти и изяви на актьорите и екипа

  • 30 027
  • 734
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 8 420
Здравейте!  Hug  Hug  Hug
Момичета мерси за инфото ,снимките и преводите  Flowers Hibiscus  Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus
Доколкото виждам от трейлъра действието върви стегнато и без разтакавания.
Мехмет Емир си е разкрил истинската същност ,а Дениз разбира какви са ги свършили сестра и и бившия и съпруг.
Прекрасна Бурчин Heart



и един отвратителен Мехмет Емир ,ноооооо чудесно пресъздаден от талантливия Салих  Simple Smile

# 496
  • Мнения: 3 747
Момичета, току що приключих с епизода. Невероятен е! Два часа гледах и не мръднах! Невероятен сценарий.
Нещата така се въртят във всяка следваща сцена и минута, че просто гледаш и времето минава неусетно.
Прекрасна актьорска игра на всички! Прекрасен сценарий и режисура.
Бурчин и Салих са избрали сериал, с който трябва да се гордеят.
Всичко е толкова логично, премерено и всяко нещо, което ни показват е детайлно обмислено от сценаристите.
Мехмет трупа все повече врагове, но е твърде умен и успява да изиграе всички. Финалът на епизода беше бомбастичен. Скривам, защото спойлерът е голям
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
ако още сте сигурни, че искате да знаете,
Скрит текст:
Мехмет е сложил камера и наблюдава Дениз. Така разбира за всичко, което тя обмисля срещу него и прави умните си ответни ходове



Мехмет: Здравей, Дениз. Този път не се получи, а? Може би някой друг път! Много е хубаво да видя, че не се предаваш. Но знаеш ли, кое е най-хубавото? Да те наблюдавам


Съобщението на Мехмет към Дениз преди финалната сцена е метафора на целия епизод: "Играта сега започва"

Мехмет Емир си е разкрил истинската същност...
Нищо подобно! Изключително добър лъжец е. Другото му още по-голямо  предимство е, че е невероятно умен манипулатор без срупули, което го прави по-опасен и находчив от жертвите му.

Един цитат от началото на епизода, който е показателен, колко сериозни теми засяга сериала.

Ясемин: Къде беше?
Дениз: Ето дойдох.
Ясемин: Да беше облякла нещо по-прилично, например жилетка (Дениз е в съда с дънки и кожено яке)
Дениз: Защо, зле ли е така?
Ясемин: Не знам. Нали обличат костюм и врътовръзка за да им намалят присъдата. Знам ли, изглежда добре.
Дениз: Заради дрехите ми ли ще ме арестуват? Тогава да бях изпратила гардероба си вместо да идвам. Да ми изберат присъда според дрехите... Много ли е зле?
Ясемин: Не знам. Добре е. Изглеждаш хубаво.
Дениз: Не знам. Винаги губя заради тези малки детайли.




Последна редакция: сб, 16 окт 2021, 14:36 от _Radi

# 497
  • Мнения: 1 135
Ради, благодаря за отзива и превода в спойлера.  Kiss
Мехмет е същински дявол. От типа мъже, които не просто са опасни, а са с психични отклонения.
Подобни неща се случват на много жени в реалния живот. В страна като Турция с толкова консервативно и патриархално общество  сериал като Лъжец е прекалено неудобен и далечен за голяма част от хората.  Хубаво  е, че има актьори, които се осмеляват да играят такива роли.
Ени, напредваш ли с гледането? До къде стигна?

Нашата адвокат Сема се е омъжила. Желая й семейно щастие и много любов и разбирателство.





# 498
  • Мнения: 8 420
Ради   изчетох те с удоволствие Hug  мерси за превода на откъса  Flowers Hibiscus  Аз  понеже го знам ,че е мръсник и лъжец и  гледам само откъси  в туитър с Денис и Мехмет Емир  затова си мисля ,че вече е започнал да се разкрива.Simple Smile
Инче  Hug  още съм до 1 епизод ,но гледам откъси в туитър  и трейлърите ,но вече тази седмица мисля да изгледам всички серии на куп защото ми става все по интересно  като ви чета и вас и другите фенове още повече нямам търпение да го започна.Simple Smile  Мерси за снимките  Flowers Hibiscus Да са много щастливи младоженците и винаги да се обичат ,разбират и подкрепят.Нашата адвокатка с много интересно було ,модернистично ,а младоженеца с маратонки Simple Smile.Сладки са и много щастливи както им се полага.Simple Smile

# 499
  • Мнения: 3 747
Ени, във всеки епизод има много обрати. Влизат нови герои. Много е интересно.
Още един спойлер,  преди да има руски превод.
Скрит текст:
Дениз намери въпросната приятелка на Мине – съпругата на Мехмет. Казва се Дуйгу и изглежда е първата жертва на Мехмет. Но за разлика от Дениз, не е решена да се бори с това социално зло Мехмет Емир, въпреки че е съсипал и нейния живот и вероятно е свързан със смъртта на Мине.
Дениз се бори с всички сили да разкрие Мехмет, но в тази борба единственият човек, на когото Дениз може да се довери напълно  и ѝ помага е Сердар.



Дениз: Сердар, какво правиш тук?
Сердар: Телефонът ти е изключен. Притесних се.
Дениз: Не питай. Падна ми батерията. Извинявай.
Сердар: Няма проблем. Е, какво стана?
Дениз: Нищо. Първо каза, че ще говори, после се измъкна с някакво глупаво оправдание от типа: моята ситуация не е като твоята. Затвори вратата в лицето ми. Толкова е изплашена…
Сердар: Какво говориш? Много зле се е получило.
Дениз: Изглежда, че майката на Мине я е накарала да промени мнението си. Жената толкова вярва на Мехмет Емир. Каквото и да  ѝ каже, го прави. Този човек си играе с всички ни. Играе си с мен, играе си с Дуйгу, кой знае с още колко жени си играе. Как го прави, умът ми не го побира.
Сердар: Много изнервящо наистина.
Дениз: Стои пред мен като стена. Не мога да го прескоча. Не мога да достигна до никого. Чувствам се много безсилна. Все едно цялата ми енергия се губи.
Сердар: Дениз, време е малко да си починеш.
Дениз: Да, но как? Много съм разгневена. Гневът вътре в мен е толкова голям, че не знам как да се справя с него. Искам да страда.
Сердар: Това, което чувстваш е нормално. Дениз, ти си силна жена.
Дениз: Силна съм!... Но след всичко, което правя, оставам с празни ръце. Знам, че ще го причини на друга жена и не мога да го спра. Това ме влудява.
Сердар: Ти поне се опита, скъпа. Не бъди несправедлива към себе си. Дениз, виж. Разбирам, че си гневна. Права си. Но, ако се държиш така, ще си навредиш още повече.
Дениз: И без това аз съм единствената, която понася вредите.
Сердар: Знам. Знам, но е време да спреш и да продължиш живота си.
Дениз: Живота ми? Не ми остана живот. Този мъж ми отне всичко.

Скрит текст:
Жертвите на Мехмет до момента са Дуйгу, Джанан, Дениз и Гьоркем. Косвено Ясемин.
Момичето от трейлърите е учителка на Дорук. Изглежда, че уважаваният хирург се прицели в нея.

Зад кадър всички са много готини и задружни.





Честито на Емел. Много любов, взаимност и поне едно детенце, което да я прави много щастлива.

Последна редакция: сб, 16 окт 2021, 18:09 от _Radi

# 500
  • Мнения: 1 135
С професионалните си избори от няколко години насам, Бурчин доказва, че е жена с позиция. За нея неравното третиране, физическият и психически тормоз над жени е болна тема. С ролите си в Пустота, Лъжецът, в Обади се на моя мениджър даже насочва общественото внимание към този наболял проблем.
Много е лесно в интервюта да се говори с клишета, както правят повечето известни личности. Когато трябва да се покаже позиция с действия, малко са тези, които го правят и Бурчин винаги е една от тях.






# 501
  • Мнения: 12 818
Това е Бурчин.
Винаги е защитавала позициите си, говори открито , избира подходящи роли.



Много ме е яд, че такъв сериал е недооценен в Турция, а още повече ме е яд, че нямаме български превод за да му се насладим изцяло. Не знам по какви критерии се избират сериалите, които да се превеждат, но си мисля, че има много хора, на които ще им допадне да гледат сериал с такова качество.

Така е, но преводаческите екипи май са малко.
Имат си любими артисти и си ги следят, а вероятно е свързано с  време.
Дано и руския превод остане, че и в контакта се коментират повече други сериали.
Оставам с впечатлението, че не се гледа така както заслужава сериала.
Предпочитат се друг вид сюжети.

# 502
  • Мнения: 1 135
Yalanci Episode 5 English Subtitles HD

Качени са всички епизоди с английски превод Simple Smile









Broken Heart Broken Heart Broken Heart

Последна редакция: нд, 17 окт 2021, 22:07 от Inna_Hristova

# 503
  • Мнения: 12 818
5 епизод с руски субтитри

https://www.vbox7.com/play:44ee31a84c


Редактирам се с много магнетична снимка

Последна редакция: пн, 18 окт 2021, 15:51 от eliNIM

# 504
  • Мнения: 1 135
Привет!  Simple Smile
Не разполагам с много време за да коментирам епизода, но това, което искам да споделя е, че сериалът ми харесва все повече и повече. Всеки следващ епизод е по-динамичен от предишния.Турците успяват да направят много по-интересна и завладяваща история отколкото е в Liar.
Харесвам изключително много Дениз. Адмирирам избора на Бурчин и много се радвам, че я гледам в подобен сериал, независимо колко хора го гледат или какъв е рейтингът. Изключителен актьорски каст. Салих е невероятен в ролята на Мехмет Емир.

Трейлър и снимки за шести епизод.



# 505
  • Мнения: 12 818
Сладури

# 506
  • Мнения: 3 747
Епизодът днес ще е страхотен. Хаштагът  е Предателство.
След всички лъжи и удари, които понася от всички страни, днес ще гледаме различна Дениз.
Голяма изненада за Мехмет Емир. Както се казва, всяко действие има свое противодействие.



Дениз: Ти се страхуваш от мен. Страхуваш се от всички жени.
Мехмет: Много ми писна от теб. Прибирай се.
Дениз: Ако не си тръгна какво ще стане? Ела, ела.
Мехмет: Какво правиш?
Дениз: Реванширам се. Сега е мой ред! Облегни се назад и се наслади на вечерта!
Мехмет: Дениз!
Дениз: Доспа ли ти се? Толкова лесно ли заспиват жените? Ти можеш да правиш каквото искаш с мен, но защо аз да не мога? Кой ще ме арестува?
Мехмет: Какво ще правиш? Поне това ми кажи.
Дениз:  Мисля да реша проблема от корена му!
Мехмет: Не, не можеш да го направиш!


Бурчин и Салих зад кадър Hands Facepunch💥



Допълвам: от официалната страница на сериала


Умна
 Честна
Доверчива
Инатлива
 Яростна
Прибързана



Добър баща
Успешен хирург
уважаван човек
Лъжец
Нарцис
Социопат

Последна редакция: пт, 22 окт 2021, 19:39 от _Radi

# 507
  • Мнения: 1 135
Ради Hug Hearts  Ели Hug Hearts мерси
Третият трейлър е много интересен.
В епизода ще гледаме от всичко по много - драма, екшън, всичко в едно. От сега нямам търпение за превода.
Аз ви нося нещо забавно. Има приложение кой от героите в сериала си. Реакциите на Хазал и Умут от "лотото" Joy

# 508
  • Мнения: 12 818
Отива му на Умут ,, Дениз” на мястото си е: Stuck Out Tongue Winking Eye

# 509
  • Мнения: 3 747
Отива му на Умут ,, Дениз” на мястото си е: Stuck Out Tongue Winking Eye
А Хазал с каква физиономия реагира на "Мехмет Емир"

Бурчин отново впечатлява  зрителите с играта си. Чета изключителни коментари за сцената, в която разбра за предателството на Ясемин и Мурат.

Бурчин Терзиолу, какво правиш, каква актьорска игра е това? Ти си страхотна актриса, ти си страхотна жена, ти си страхотен човек!

Определено бих казал, че Бурчин Терзиолу е най -красиво плачещата актриса ... Каква болка изразява. Страхотна  актриса си, Бурчин

Каква е тази перфектна игра? Даваш всичко от себе си във всяка роля, която играеш. Ти  изживяваш болката на Дениз.

Ти не играеш, а преживяваш. Докато те гледам, плача заедно с теб.

Родена си за актриса. Ти си нещо вълшебно. Обичам те и се гордея с теб, Бурчин.

Бурчин е толкова добра! Заклевам се, че плаках заедно с нея.

Не издържам тази сцена. Давя се в сълзи. Прекрасна си, Бурчин.

Който иска да види актьорски талант да гледа Лъжец. Бурчин показва урок по актьорско майсторство.

Думите на Дениз: Душата ми гори, погледът и болката на Бурчин, разбиха сърцето ми на парчета.
 
Пишем Бурчин Терзиолу, а четем "актьорство". С актьорски рецитал във всеки епизод ни караш да сме твои верни поклонници.

Игра за Оскар. Браво!

Родена си за да си на екран. Ти си кралица.

Бурчин е невероятна във всяка роля, във всяка сцена, във всеки епизод. Гледам и ѝ се възхищавам.

Общи условия

Активация на акаунт