За ЕС и двойното гражданство?

  • 4 084
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 677
Sled 5-10 godini moje i da niama grajdanstvo!
Hubavo e che  se pritesniavate i mislite za neshta koito sa v dalechno budeshe, znachi niamate nikakvi problemi sega Simple Smile) Simple Smile

# 16
  • around the world
  • Мнения: 651
Sled 5-10 godini moje i da niama grajdanstvo!
Hubavo e che  se pritesniavate i mislite za neshta koito sa v dalechno budeshe, znachi niamate nikakvi problemi sega Simple Smile) Simple Smile
За мен период от 5-10 години не е далечно бъдеще когато до 18-та му годишнина ще взимам основните решения свързани с неговото бъдеще.
Не мисля, че мислите за бъдещето на децата ни е от липса на моменти проблеми.
Мисля, че когато едно дете по стечения на обстоятелствата му е дадена възможността и живот и здраве ще има право само да избира, в коя страна да живее, защо аз трябва да го лишавам от тази негова възможност като не съм мислила на време за това?!!!   #Crazy  newsm78

# 17
  • Мнения: 7 430

 АКо става въпрос за избор, в нашия случай не се знае кое ще е по-добре до няколко години. Може пък след 5-10 години българското гражданство ( т.е европейското ) да е от по-голяма полза за децата от американското. Затова не ми се иска аз да избирам сега за тях. Ще се радвам ако имат възможността да запазят и двете.

И аз така - дано не се налага да избираме Wink

Общи условия

Активация на акаунт