Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 35

  • 66 214
  • 737
  •   1
Отговори
# 420
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 238
Свинско с горчичен сос



Бургери

# 421
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 497
Суфле със сирена
Картофени кюфтета

# 422
  • Мнения: 1 900
От мен един лесен и вкусен сладкиш, за случаите, в които не разполагате с яйца. 👩‍🍳🥧☺️
https://---shoretner923-3dDwsG3

# 423
  • София
  • Мнения: 3 098
Пълнен патладжан с ориз и салата с киноа 😊

https://www.instagram.com/mamascookingexperiments/

# 424
  • Мнения: 1 443
Магси,ще помоля за рецептата за картофките от предишния ти пост.Благодаря! Blush
Кекс с локум

# 425
  • София
  • Мнения: 3 098
Магси,ще помоля за рецептата за картофките от предишния ти пост.Благодаря! Blush

Разбира се. Simple Smile

Скрит текст:
Картофите се обелват и измиват. Изрязват се двете кръгчета/капачета отгоре и отдолу на картофа, за да остане правоъгълна форма. След това картофа се нарязва с дебелина около 1 см. Между две дървени шишчета поставяме правоъгълен резен картоф и нарязваме на успоредни черти, но не до долу (шишчетата помагат да не се среже картофа напълно). Обръщаме картофа и го прорязваме на диагонални черти. И така всички картофи. След това се нанизва на шишче като се отваря леко като ветрило. Върху хартия за печене се нареждат картофените шишчета и се поливат с разтопено масло, сол, мащерка, чесън на прах и червен пипер. На 220 градуса за около 25-30 мин. до златисто. Подготовката е сръткава, но станаха много вкусни. Надявам се съм обяснила добре.. Аз видях рецептата от клипче в инстаграм.

# 426
  • Мнения: 22 867
Салатка (нали една жена от нищо може да направи скандал, салата и шапка т.е.) от каквото ми попадна под ръка,


фасулец, щях прост да напиша, ама не е съвсем, има някакви мръвчици Simple Smile


и нещо тип понички.


# 427
  • Мнения: 6 282
Продължавам на Джаста прозата 😁
Пилешки пържоли с картофи на фурна

Пържени картофи

Салата

Пица

# 428
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Хайде да си покажа вечерята. Скумрия плакия. Знаете, вечната класика - лук, домати, чер. пипер и зехтин❤️ Стана разкошна,даже си сипах едно бяло винце.
Хубава вечер!

Последна редакция: вт, 23 фев 2021, 20:12 от Hushpuppy

# 429
  • София
  • Мнения: 15 457
И у нас пици.

# 430
  • Мнения: 1 865
Лабрекс,много ми хареса съдинката на салатата.Разбира се,че и салатата и поничките харесах.
От мен шницели от телешко и печени картофи

# 431
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
labrex, моооля те метни две понички. Една за мен и една за Мони. Heart

Любимите безглутенови милинки


Винен кебап от ММ


Капрезе




Скариди и калмари от ММ


А днес обядвахме сред природата. Носихме си хляб, лютеница, кашкавал, суджук и мезе(сушен врат)

# 432
  • Мнения: 39 296
Да честитя отминалите рождени дни. Скара.

.

# 433
  • Шотландия/Абърдийн
  • Мнения: 650
Пилешки Пържоли на фурна със картофи и салата айсберг със моркови от ММ🍴

# 434
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 002
Лабрекс, дай рецептата на тези "тип понички"
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт