Стилът ни според възрастта – лайфстайл тема за пораснали момичета, 40+ (Тема 6)

  • 52 635
  • 843
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 223
Klemy, и на мен тези модели най - ми харесват. И класически прави 100% памук без еластан също.

Последна редакция: чт, 25 фев 2021, 21:38 от pep_si

# 721
  • Мнения: 2 724
И аз предпочитам дънки от 100% памук, но напоследък трудно намирам. Компромисният ми вариат е с 1% еластан.

# 722
  • София
  • Мнения: 6 767
Пробелмът на дънките без еластан е, че трябва да ти лепнат перфектно. И не става без мерене, а аз не помня кога за последно съм пазарувала в реален магазин. Като има 2% еластан и вече се нагласят по тялото, при това и едни +3/4кг влизат в тях. Имам няколко чифта без еластан и само да кача 2кг вече не ги закопчавам. А като сваля под теглото, на което съм купувала и ми висват. Иначе седят чудесно, само да съм им в мерките, класически ливайски са. Обичам си ги, но поради горните причини обличам много рядко. Последните ми любими дънки са едни Only, много плътни, много скини, но с достатъчно еластан, че да седят като втора кожа. Нямам какво повече да искам от едни дънки.

# 723
  • София
  • Мнения: 38 202
Всички харесваме различни дънки май. Аз вече не понасям скини, задушават ме. Харесвам прави, с еластан, леко скъсени. И мамешки - на мен ми седят добре - крият корема, а имам слаби крака. И широки обичам, и кюлоти.

# 724
  • София
  • Мнения: 13 243
И аз нося всякакви дънки.
Тарталета, хареса ми комбинацията и шала.
Агент, супер си.
Комбинацията с карираното и другото палто също много ми допадат.

# 725
  • Бостън
  • Мнения: 13 361
Темата с дънките съм я чепкала със една съседка, която е приблизително с моя ръст и с 5-10 кг повече от мен. Тя в класически правоъгълник - талия няма, корем почти няма, крака дълги, прави и стройни. Качва равномерно. Всякакви скини дънки и стоят умопотресаващо добре. Аз съм пясъчен часовник - имам талия, нямам корем, като погледна сладкиш се е залепил по бричовете ми преди да съм го изяла. За да изглеждат краката ми стройни трябва да ми стърчат костите навсякъде другаде. Скини дънки нося само с ездачески ботуши или апрески за да балансират долната част с бедрата. Иначе гледката е твърде "curvy". Според мен е въпрос на телосложение и пропорции, не на кг, в какви модели дънки/панталони изглеждаш добре! Разбира се, има и печеливши от генетичната лотария, които могат да носят всичко.

Мерси, Reunion!

# 726
  • В градината...
  • Мнения: 15 928
Агент, напълно си права.
Жените без талия, с тесен ханш са облагодетелствани за панталони. По-мъжката структура много й отиват дънки.

# 727
  • Мнения: 28 135
А  аз не нося никакви. Не съм дебела, но съм ниска..имам тънка талия и бедра и никак не харесвам как ми сттоят...напоследък виждам се е заформил и корем! Joy
Като бях 49 кг пак не ми отиваха!

# 728
  • София
  • Мнения: 13 243
Аз пък не мисля, че зле стоят на такава фигура. На снимките Агент е с тесни дънки и и стоят супер.
Така и не виждам Тарталета да е дебела, за каквато се представя 😆.

# 729
  • Бостън
  • Мнения: 13 361
Не, съвсем не са "тесни" - прави са, но върху мен изглеждат тесни. Забележи и как стратегически съм се извъртяла в полупрофил, не ме виждаш във фас Wink

Мими, при нас съществуват някои клишета как трябва да изглежда жена в дънки. Най-често те клонят към визията на 16 год стройна манекенка в дънки. Но си има култури по света, които има други стереотипи и според тях жена в дънки трябва да изглежда така:

   

# 730
  • Мнения: 19 668
Нося всякакви модели дънки – от скини, през мам до чарлстонки (макар рядко вече), като 99% от вероятно 30-те чифта са с някакъв процент еластан. Избягвам нееластични дънки, неудобни са, особено, когато седнеш, а това ме влудява! Избирам да са с максимално количество памук и някаква степен еластан. Те са ми най-удобни. :>

Агентче, от снимките на тази мацорана с дънките, направо се почувствах почти с плоско дупе. Smiley

Последна редакция: пт, 26 фев 2021, 08:34 от Босилка

# 731
  • Мнения: 2 223
А, аз си припомних как преди доста години на студентски купон с танци (ламбада) , колега от Нигерия откровено заяви: "Българките сте хубави жени, но прекалено слаби. Една жена трябва да изглежда като Сузи. Сузи беше доста закръглена мацка също от Нигерия - мечта за всичките африкански колеги Simple Smile.

# 732
  • Мнения: 28 135
Агент, така е, аз съм по скоро като на втората снимка  но виж и тя е кръстосала стратегически крака. Аз много не съжалявам, защото дънките никога не са били моето!
Босилка, супер си. Много ми харесва такова съчетание...

Последна редакция: чт, 25 фев 2021, 20:55 от mimi.7299

# 733
  • В градината...
  • Мнения: 15 928
На мен ми отиваха дънки преди 20 години, когато модата беше тип чарлстон с паднала талия, по-дълъг крачол, който да продължава върху дебелия ток, така краката ставаха дълги. А падналата талия  скриваше големия ханш, по-скоро разликата ханш-талия /30 см. при мен/.
Босилка, много харесвам пола трапец. Аз само такива мога да нося.

# 734
  • Мнения: 1 305
Аз съм правоъгълник и изобщо не се харесвам в скини. Твърдо мисля, че скини отиват на жени с хубави закръглени задни части , оформена талия и не мн слаби крака.

Общи условия

Активация на акаунт