Стилът ни според възрастта – лайфстайл тема за пораснали момичета, 40+ (Тема 6)

  • 52 758
  • 843
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 28 493
А на мен втората елегантна визия, палтото е супер!

# 706
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Аз много харесах сивото палто. И стил. Днес видях подобно и очите ми залепнаха.

# 707
  • На острова
  • Мнения: 1 275
И за мен първата визия е супер младежка и свежарска. Спортна обувка/кец/маратонка с mom jeans до глезена и дълго палто ми е любим аутфит последните години.

Не бях чувала за “петльов крак”, някой знае ли на английски как е този патерн?

# 708
# 709
  • Мнения: 10 012
При мен е студено, за кубинки, скини дънки, и балтон. Любима визия от 8ми клас. 😜
Скрит текст:


# 710
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
Дез, като момиченце си! Kissing Heart

Аз нося само скини,  в широки изглеждам двойна.

Последна редакция: чт, 25 фев 2021, 21:40 от Karen

# 711
  • Мнения: 8 078
Аз нося прави (тип класически мъжки, но стеснени на талията), че в скини не ми влизат прасците, а в широки съм като мецана Smiling Imp

# 712
  • София
  • Мнения: 2 846
Много сте хубави всички!

Като се оправи времето и заведенията сложат маси навън, трябва да си организираме среща на живо.

# 713
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Панталон нося само с леко широки крачоли и стеснени към коляното, защото издължават.
А с блузон - клин с боти/ботуши с лека  платформа.

# 714
  • Мнения: 28 493
Много сте хубави всички!

Като се оправи времето и заведенията сложат маси навън, трябва да си организираме среща на живо.
А лятото ще трябва да дойдете и към морето, да ви видя и аз! Wink

# 715
  • Мнения: 2 749
Ах, морето! 😂
Чакам го с нетърпение! Даже последните години се и пържа на плажа. Хич не ме интересуват бръчките, искам тен.

# 716
  • София
  • Мнения: 6 798
Скини, boutcut и класически чарлстон са моите дънки. Мам джинс, бойфренд ми слагат едни 10кг отгоре.
Много ми харесва и на мен визията с черно-бялото палто. Искам такова!

# 717
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Това е моят модел дънки тази зима. Класически, прави, с малко еластан. Два чифта си купих, другите са индигово сини, не съм вадила други панталони от 4-5 месеца


Огледалото ми е кристално чисто, не мога да разбера защо винаги излиза замазано на снимка. Явно от светлината отзад, не знам.

# 718
  • Бостън
  • Мнения: 13 503
Аз лично не се харесвам в скини дънки, дори когато съм много слаба, защото съм доста очеваден пясъчен часовник, но за сметка на това със флеърс, палацо пантс, бойфренд дънки, разни скъсени и прави модели съм ОК. Вчера търсих снимка за една друга тема, та ще ви покажа за малко колко спортно го докарвам във ежедневието и на път последните няколко години, макар, че същият "тоалет" мога да сложа със дълго право палто и да изглежда по-стилно. Ужасно не обичам да се снимам, за сметка на това ужасно обичам да снимам Simple Smile
Скрит текст:

E, не мога да намеря пример със сивото палто, но с тези маратонки много нося светли (и бели) дънки!

Последна редакция: чт, 25 фев 2021, 16:25 от Agent Provocateur

# 719
  • Мнения: 5 336
Тези сникърси ги имам и аз, нося ги с всичко - дънки, клин, рокли, гащиризони...
Скини дънки си купувам, с по-широките модели се окръглям още повече;)

Общи условия

Активация на акаунт