Пазарджишкото дете пълни с обич майчино сърце!-7

  • 10 994
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Момичета, хайде да се организираме тази седмица, за още едно ходене до дома въвъ Ветрен Hug!

# 16
  • Мнения: 186
Благодаря на всички момичета за поздравите към Емчо, много сте мили!   bouquet Аз пак се включвам по никое време и толкова много съм изпуснала, но как да ви дам моите бебешки дрешки ? Надявам се на по-хубаво време за по-дълги разходки. А до дома в Пазарджик няма ли пак да се ходи? Сигурно пак нещо съм пропуснала....сори.ЕЕЕй, дойде октомври, как лети времето  #Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 1 511
Момичета,
поразчистих си малко гардероба и имам една чатна с дрехи и обувки за по-големите момичета в Дома в Брацигово.Когато решите да ходите да ви ги дам,а много ще се радвам ако имам възможност да дойда! Grinning

Кой ще ходи в понеделник на срещата в София?

Хайде по вода да ми върви,утре е първи учебен ден в школата! Flowers Four Leaf Clover

# 18
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ами то май срещата се е отложила нещо Thinking. Летяща спомена, че Лавендър била в болницата. Възможно е да са изместили датата, но не съм сигурна. Гвен, дай един график, кога си свободна и може да се нагодим по него кога да отидем Peace.

# 19
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 652
Мариянка, няма ли снимки от дома?

# 20
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Мариянка, няма ли снимки от дома?
Няма Sad, сигурно са забравили да ни ги пратят.

# 21
  • Мнения: 226
Здравейте на всички,ето ме и мен  да се разпиша и аз в новата тема.От много време не съм писала,но чета най редовно  вечер и много ви се радвам.Поздрави за всички благотворителни акций които осъществявате.Аз за съжаление съм доста ангажирана.Голяма работа сте.Поздравления. Браво на вас.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 511
Гвен, дай един график, кога си свободна и може да се нагодим по него кога да отидем Peace.

Всеки ден съм на работа от 10.00 до 18.00 или 19.00 часа (от 12.00 до 13.00 почивка),а в сряда от 16.00 до 19.00 часа.
Така че срядата ми е най-удобна.

Здравейте на всички,ето ме и мен  да се разпиша и аз в новата тема.От много време не съм писала,но чета най редовно  вечер и много ви се радвам.Поздрави за всички благотворителни акций които осъществявате.Аз за съжаление съм доста ангажирана.Голяма работа сте.Поздравления. Браво на вас.

Радвам се,че се включваш  Hug
И аз много често само чета,тъй като нямам време да пиша....но това е. Crazy

# 23
  • Мнения: 2 214
Момичета когато решите за дома пишете аз съм насреща.

# 24
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ами, ако искате, да се организираме за другата сряда-11.10.2006 г. Така и Гвен ще може да дойде Hug. А може и Летяща да се опита да вземе няколко часа свобода Mr. Green.

# 25
  • Мнения: 1 072
Ами, ако искате, да се организираме за другата сряда-11.10.2006 г. Така и Гвен ще може да дойде Hug. А може и Летяща да се опита да вземе няколко часа свобода Mr. Green.

Наистина ще се опитам.

# 26
  • Мнения: 2 214
Става аз мога в сряда. Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 1 511
Предстои ми започване на още една група и утре ще разбера дните,в които ще са часовете й.Утре със сигурност ще ви кажа дали срядата все още ми е свободна.
За Ветрен ли се гласим или за Брацигово?

мама Мери,
днес те видях от прозореца на школата.Отиваше към сладкарницата на Полякините и толкова ми се искаше да те извикам да ме изчакаш да пием кафе заедно,но... Tired

# 28
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
За Ветрен ли се гласим или за Брацигово?

мама Мери,
днес те видях от прозореца на школата.Отиваше към сладкарницата на Полякините и толкова ми се искаше да те извикам да ме изчакаш да пием кафе заедно,но... Tired
Ми аз се гласех за Ветрен, ама ако кажете Брацигово, няма проблем Hug!
Кате сутринта ли ме видя? Аз сутрин ходя на едно друго кафе, само минавам от там, а одеве бях при Полякините. Другият път викай силно Hug!

# 29
  • Мнения: 1 072
Gwen, искам да се видя с директорката на Ветрен. Така че, ако нямаш нищо против, нека отидем там.

Общи условия

Активация на акаунт