Всичко за филмите: Гледах! Искам да споделя! Ревюта, премиери, новини...LVI

  • 61 108
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 1 654
Днес в Замунда бяха пуснали Вечните; толкова не ме интересуват, че не си направих труда да го сваля Simple Smile Интересно ми е обаче, дали ще си избие парите?
Аз чакам филмът на годината - Джон Уик в ролята на Нео Grinning Дано едната сестра Уашовски не омаже нещата.

Точех зъби да го гледам на кино, но сметките не излезнаха Grinning

# 736
  • Мнения: 36 487
Искам да знам какво се случва, но нещо не ми се гледа. Може би ще чета само ревюта и отзиви - по-безопасно е (и по-малко разочароващо) Simple Smile

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 40 778
Само като гледам рекламата на тия Вечните и ме отказва...ту мач фентъзи...м не. И Анджелина също.

# 738
  • Галифрей
  • Мнения: 4 131
Аз не съм много по супер геройте Марвел Вселената. Все едни същи неща но разметят тук там няма нищо ново под слънцето. Анджелина никога не съм я харесвала, има нещо неприятно в нея.

# 739
  • Мнения: 6 585
Най-добрите фентъзита на Марвел са двата Пазителите на галактиката.
Не в пъти, в порядък са по-добри от останалите бози.
Началото на втория със Mister Blue Sky е култово !
Обаче режисьора Джон Гън го разкараха заради обидени феминистки и не очаквам повече нищо добро от следващите.

# 740
  • София
  • Мнения: 1 654
Да добавя за Marvel. На мен най-много ми хареса Civil War. Да гледаш Капитана vs Тони беше класа. Доктор Стрейндж също беше сполучлив.
Новият актьор, който играе Спайдърмен, не ме радва. Има само един - Тоби Магуайър.

Ще правят нов филм за Хълк - World War Hulk Grinning

# 741
  • Мнения: 8 218
И мен не ме радва новият Спайди, а ако трябва да избирам - Андрю Гарфийлд като че ли по ми харесва. Кой ли ще е новият Хълк - аз Марк не искам да го сменят, за мен той е най готиния.

# 742
  • София
  • Мнения: 1 654
Марк продължава да играе Хълк, което е супер новина. На този етап няма да го сменят Simple Smile

# 743
# 744

Общи условия

Активация на акаунт