Най-дългото ухажване

  • 2 822
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 917
Ако съм желала свалката - може би най-дългата е била месец-два. Нежеланите от мен са продължавали повече, най-вече затова, че съм чакама сами да се сетят, че не става - не мога да бъда в подобни случаи дирекна, а ми се иска....някои продължават и сега... Wink, когато вече нямат и 0,00001% шанс....понякога мъжете са упорити - не знам дали на инат, или наистина от желание....макар, че няма значение Simple Smile

# 31
  • Мнения: 2 891
Съпругът ми ме сваляшв 6 месеца, докато накрая изневиделица аз не му предложих брак. Трябва да уточня, че преди моето предножение не си бяхме лягали дори Simple Smile Пък излезе чудесен брак Simple Smile

# 32
  • Мнения: 3 268
Съпругът ми ме сваляшв 6 месеца, докато накрая изневиделица аз не му предложих брак. Трябва да уточня, че преди моето предножение не си бяхме лягали дори Simple Smile Пък излезе чудесен брак Simple Smile
Това е наистина сладко Flutter

# 33
  • София
  • Мнения: 1 783
Мъжът ми ме е ухажвал с различна интензивност 6 години, после бяхме около година гаджета, накрая се взехме. Който не вярва да провери  Laughing

# 34
  • София
  • Мнения: 178
Съпругът ми ме сваляшв 6 месеца, докато накрая изневиделица аз не му предложих брак. Трябва да уточня, че преди моето предножение не си бяхме лягали дори Simple Smile Пък излезе чудесен брак Simple Smile
Simple Smile
Може би това е допринесло за успеха на брака ви.....големият период на опознаване/ухажване преди това  Hug

# 35
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Моят хубавец ме сваля ...,ммм около 4 месеца.Водеше ме почти всяка вечер на кино,после насам-натам из нощна София и нищо.Накрая бях започнала да си мисля,че е обратен Mr. Green.Ма той се престраши да...,какво е направил не казвам. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт