Проблеми с гаджето

  • 6 342
  • 126
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 8 044
Не разбирам кое не разбираш. Безкрайно ясно ти е показал, че не иска да сте заедно, явно не иска да те нагрубява, за да те отреже съвсем. Поведението му е показно и еднозначно.
Дали ти имаш смелост да го зарежеш е твой проблез, защото той вече го е направил.

# 16
  • Мнения: 3 025
Този само ти губи времето. Няма намерение за нищо по-сериозно за напред с теб. Самият факт, че предпочита с други хора да дели квартирата, но не и с теб говори достатъчно много колко и държи на теб.

# 17
  • Мнения: 47
Ами на въпроса какво да правиш отговора е един разделете се тъкмо да нямаш проблеми и грижи и си живей живота и продължаваш напред.

# 18
  • Мнения: X
Стегни се,знам,че си наранена ,а и вътрешно обидена,но той няма да ти каже ,че вече е приключил с тебе,ти това чакаш да чуеш от него да ти каже дали е с тебе или не.Той ходи и с други момичета,вижда се с други,дори и секс прави с друга или други.При толкова време отделно как сте,той е младо момче и не е скопен.Стегни се,помъчи се да имаш приятелски кръг,запознавай се и с други хора .Като се нормализира положението и се върнеш, не го търси,а си намери приятели и ще имаш и нова любов ,сигурна съм.

Последна редакция: сб, 06 фев 2021, 15:45 от Анонимен

# 19
  • Мнения: 18 414
Мъж на 26 сигурно иска да изпробва още опции, преди да се спре на една. С две думи - търси разнообразие.
Ти си направила избора си, но той не е. Може пък да пробва тук-там и да реши, че ти си най-добрият вариант, но по време на тия проби ще ти е доста неприятно и унизително. Ти решаваш.

# 20
  • Мнения: 1 119
За мен, тази връзка няма бъдеще.

# 21
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Ама къде видяхте връзка тук? Приятелчета с "екстри", иф ю ноу уат ай мийн... Stuck Out Tongue Winking Eye

Авторке, тия отношения са като игра на тенис. Когато сервираш и не ти се връща (както изглежда в случая), си грабваш чукалата и заминаваш да играеш на друго игрище. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 6 791
На 22 години си, млада, възможностите и живота са пред теб, ти се кахъриш заради мъж, който очевидно не желае сериозна връзка без значение поради каква причина. Какво има да не можеш да зарежеш? Не живеете заедно, дори не сте в едно населено място. С него те свързват спомени и някаква си видима само за теб връзка. Продължи напред, насила хубост не става. Обаждаш му се, казваш му, че не искаш повече да сте заедно и толкова. Н

# 23
  • Мнения: 2 375
Тъпото е, че тя тича след него. А той бяга един вид. Момичета, малко гордост! Толкова теми и все същото. Или ще е импотент, или използват, или наркоман, или алкохолик, или не му пука грам, както е в случая. Ало, защо търпите?

# 24
  • Мнения: 19
Приятелките ми ми казват същите неща, но аз искам да опитам да оправя нещата, ако имаме някакъв проблем. Ако иска да се вижда с други момичета и да си "поживее" и му е рано още за сериозни работи защо не ми каже а трябва аз да се "досещам "? Не мисля, че е такъв човек, за това се чудя какво да направя. Доста е директен и тези заобикалки са нещо ново за него.

# 25
  • София
  • Мнения: 12 006
Приятелките ми ми казват същите неща, но аз искам да опитам да оправя нещата, ако имаме някакъв проблем. Ако иска да се вижда с други момичета и да си "поживее" и му е рано още за сериозни работи защо не ми каже а трябва аз да се "досещам "? Не мисля, че е такъв човек, за това се чудя какво да направя. Доста е директен и тези заобикалки са нещо ново за него.
Какво да ти казва, той ти го показва, съвсем ясно и не двусмислено. Иначе щяхте да живеете заедно вече, твоето онлайн обучение може и от обща квартира да е, така че това не е оправдание. Ама човека не иска. Нормално, на 26г. е малък още за семейство. Предпочита да гледа филми и мачове, излизанията ти ги спестява вероятно, ама ти искаш да оправиш нещата? Как? Насила хубост не става.

Последна редакция: сб, 06 фев 2021, 18:11 от ₪₪₪ Afrodita ₪₪₪

# 26
  • Мнения: 2 375
Тя не разбира... Докато грубо и нагло не я отсвири,  няма да разбере.

# 27
  • Мнения: 9 070
Приятелките ми ми казват същите неща, но аз искам да опитам да оправя нещата, ако имаме някакъв проблем. Ако иска да се вижда с други момичета и да си "поживее" и му е рано още за сериозни работи защо не ми каже а трябва аз да се "досещам "? Не мисля, че е такъв човек, за това се чудя какво да направя. Доста е директен и тези заобикалки са нещо ново за него.

Всички в темата ти го казаха, но ти очевидно отказваш да си отвориш очите за ситуацията.
Човекът не ти го казва в прав текст, за да си спести драмите от твоя страна - като те слушам, нямам съмнение, че такива ще има. Затова ти го показва с поведението - дистанциран е, незаинтересован.
Изчерпали са се отношенията ви, няма как да бъде "както преди", колкото и да си фантазираш.

# 28
  • Мнения: 36 197
Приятелките ми ми казват същите неща, но аз искам да опитам да оправя нещата, ако имаме някакъв проблем. Ако иска да се вижда с други момичета и да си "поживее" и му е рано още за сериозни работи защо не ми каже а трябва аз да се "досещам "? Не мисля, че е такъв човек, за това се чудя какво да направя. Доста е директен и тези заобикалки са нещо ново за него.

"искам други жени, разнообразен секс, не искам да се обвързвам точно с теб, защото си скучна, досадна, мрънкаш за обвързване, ревнива и прилепчива си, родителите ме дразнят, омръзна ми да карам по 160 км. за нещо, което ще получа бързо и лесно другаде, вече не те харесвам... "

представи си, че ти каже нещо подобно - как ще се почувстваш? защо просто не се "досетиш", че не желае да бъде "доста е директен и тези заобикалки са нещо ново за него."

# 29
  • София
  • Мнения: 8 044
Ама какво има да се досещаш, като той директно е отказал да живеете заедно? Защо държиш да го чуеш по грубиянския начин или просто да престане да ти вдига? Нямаш ли достойнство, та да сложиш точката и да престанеш да се влачиш след него...

Общи условия

Активация на акаунт