Проблеми с гаджето

  • 6 343
  • 126
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 35 332
Като чуя за 22 годишна боркиня за скапана връзка и ме напушва смях, честно.

Връзка от разстояние, отчуждение, незаинтересованост, неясни перспективи, шикалкавене, заблуда, че всичко е наред и очакваш .... какво очакваш?
Вашите ти казват едно, приетелките същото, ние същото...
Какъв развой очакваш? Честност от него - не се надай. Някой ден ще разбереш, че гаджето ти си има гадже.

# 46
  • Мнения: 15 619
На двайсет са още дечица. Нормално да има драми. Растат.

# 47
  • София
  • Мнения: 35 332
Толкова са сладки и всичко на живот и смърт Laughing

# 48
  • Мнения: 15 619
А баш! Завиждам им за наивитета.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 793
Това мъжки форум ли е? Не сте ли били на 22? Не си ли спомняте първата си любов? Не сте ли се чувствали, сякаш че той е единствения? Той шикалкави и вместо да е честен с мен и да спре да ме мъчи, да бъде мъж и да каже "до тук сме", чака аз да го зарежа? Не знаех, че така се случват нещата,но ще го имам предвид. Да запази добрия тон? От кога като искаш да се разделиш с някого го мотаеш докато той сам не се откаже? Само аз ли не разбирам защо това се приема за нормално и аз съм виновната, че му вярвам, като ми каже, че нещата, които ме тревожат са само в моята глава и вместо да го зарежа на момента, аз се боря за връзката си? Ако бях ви разказала, че при първата трудност съм се отказала от него сигурно щях да съм разглезена за дето се предавам, като нещо не се получи на моето.

Въпросът скрит в темата, май беше "Какво мога да направя?" - Еднозначно и единодушно, НИЩО.
Ако си го променила на "Искам директни отговори от моя човек" - пак ти казваме, не става точно така тази работа. Не е нормално по женската логика, ама ти си си избрала мъж, за тях е доста характерно да са уклончиви, че да избегнат драми. Ядосана си, не си съгласна, но ще ти се наложи да го надживееш.

Като знам на каква възраст почват с "любовните" отношенията сега, за разлика от съфорумките, не мисля че си младичка, а че се държиш като хлапе. Поне покрай приятелки не си ли била, за техните преживявания и перипетии да чуеш?  Дори в любовта трябва да има малко разум и достойнство. Спри се сега, преди да се намразиш (разбирай, преди да ти се смачка самочувствието и да подкараш други неподходящи връзки от страх да не си сама.) Във форума никой няма за цел да те ядосва нарочно, повярвай. Просто напоследък се отприщиха еднотипни теми, където или е мачкана психически или е изневерявано на авторката. Като се отпуснат да говорят излиза, че са имали всички сигнали, а са ги пренебрегнали.

# 50
  • Мнения: 1 117
Приятелките ми ми казват същите неща, но аз искам да опитам да оправя нещата, ако имаме някакъв проблем. Ако иска да се вижда с други момичета и да си "поживее" и му е рано още за сериозни работи защо не ми каже а трябва аз да се "досещам "? Не мисля, че е такъв човек, за това се чудя какво да направя. Доста е директен и тези заобикалки са нещо ново за него.


То няма проблем, който да оправяш, просто не иска да ревеш, а сама да се откажеш от него и да го зарежеш ти като по-малка.

# 51
  • Мнения: 118
Още от тъпото му оправдание за колегата е трябвало да ти стане ясна картинката. Удобно му е да е с теб, но да те държи настрана и да има и лично протранство. Може и да е излъгал, но дори да не е излъгал - та той можеше първи да ти предложи съжителство или да каже на колегата, че ще живее с приятелката си, да не е съквартирант с непознат и т. н. А сегашното отчуждение ти показва в каква насока отиват отношенията ви. Според мен са обречени. Заслужаваш повече. Успех!

# 52
  • Мнения: 18 414
Добре де, не те канел. Айде покани се ти за два-три дена, на човек, с когото сте гаджета от три години ли не можеш да кажеш, че искаш да му погостуваш малко?
Не се бил сещал... Утре ще ти каже - ми де да те знам, че си искала да дойдеш, не ми каза?! Чакаше само аз да пътувам (може да каже).
Тъй че предложи, иди, виж... като не вярваш на тук пишещите.

# 53
  • Мнения: 3 260
Тя вече се е предложила за съвместно съжителство, не и се е получило. От тук нататък няма полезен ход.

# 54
  • София
  • Мнения: 24 839
От тук нататък, може да си вдигне чантичката и да му изгрее изневиделица, като му звънне когато е пред вратата на квартирата.
И да сложи край на предположенията и розовите представи.

# 55
  • Мнения: 15 619
...
Като знам на каква възраст почват с "любовните" отношенията сега, за разлика от съфорумките, не мисля че си младичка, а че се държиш като хлапе.  ...
Мисля, че воденето на полов живот, още по-малко пък започването му от ранна възраст, не лекува от наивност и глупост. Да не кажа всяка, но хайде, всяка втора тема в подфорума от далеч по-презрели жени, може да се счете за доказателство за твърдението ми.
Ще й мине на девойката. Този ще излезе от живота й, друг ще дойде. Ще се тръшка за глупости, докато й узрее главата. Хубавото е, че има всички шансове да поумнее, докато е още млада.
А тръшканията и ядовете за "любови" на тая възраст са си норма. Част от израстването.

# 56
  • Мнения: 9 071
От тук нататък, може да си вдигне чантичката и да му изгрее изневиделица, като му звънне когато е пред вратата на квартирата.
И да сложи край на предположенията и розовите представи.

Представям си в петък вечер да застане пред вратата с куфар за уикенда Grinning Миличкоооо, изненадааааа!

# 57
  • София
  • Мнения: 12 006
От тук нататък, може да си вдигне чантичката и да му изгрее изневиделица, като му звънне когато е пред вратата на квартирата.
И да сложи край на предположенията и розовите представи.

Представям си в петък вечер да застане пред вратата с куфар за уикенда Grinning Миличкоооо, изненадааааа!
Е те тогава вече ще чуе заветните думички и ще се потресе как може да е толкова груб и безсърдечен тип Satisfied

# 58
  • Мнения: X
Като не те кани в неговата квартира така ли нямаш някоя приятелка и да и идеш на гости и през това време го посети и разбери за какво става на дума.Като е токова прям ще разбереш иска ли те сега или не, вместо да си в агония.Като не те иска ,казваш му чао и света не се свършил с него.Намери си мъж ,който ще те уважава и обича,не бързай с женитба.

# 59
  • София
  • Мнения: 4 379
Това би го направила само, ако вече в себе си е взела решението за раздяла. А тя не е.
Оххх, понякога ми се иска да мога да се разменям с хората - било за кофти гаджета, било за проклети свекърви...

Едит: В случая бих отишла в събота сутринта. 80км не са толкова много - за час, час и нещо си на мястото. Представям си изненаданата му физиономия. Освен това, ако го хване с друга може да се окаже, че и тя е баламосвана и не знае за "мацката в другия град". Голям купон би било.

Общи условия

Активация на акаунт