Инвитро в клиника "Селена" - Пловдив, тема №19

  • 50 476
  • 819
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 42
Di@ аз съм съгласна и свободна всеки ден казвате кога и къде 😊😊

# 76
  • Мнения: 380
Аз не съм от Плд, работя от понеделник до петък, но организираме ли се съм там Smiley

# 77
  • Мнения: 42
Ами да чуем и другите дами кагво ще кажат 😁

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 1 275
И аз искам 😅 Ще се съберем всички, дето чакаме пред кабинетите и се гледаме като котараци 😂💜

# 79
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 881
И аз искам 😅 Ще се съберем всички, дето чакаме пред кабинетите и се гледаме като котараци 😂💜
То сигурно половината сме се виждали. Я пред кабинета, я пред лабораторията Simple Smile

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 1 275
Гаранция.Давайте в неделя на кафе в Селена.Дано е хубаво времето 😅 Ако не тази, другата 😏

# 81
  • Мнения: 42
Аз съм съгласна за неделя💜😊😊

# 82
  • Мнения: 5 115
Аз не съм от Пловдив и сигурно ще пропусна, но много ми харесва идеята.

# 83
  • Мнения: 42
Ее има доста който не са от Пловдив който може нека дойде аз предлагам събота или неделя към обяд💜💜

# 84
  • Мнения: 5 115
Аз очаквам петък или събота да ми е трансферът, но в понеделник ще стане ясно.

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 1 275
Ирен, дано всичко е наред! 🍀💜

Аз в събота работя, след 15 съм свободна.Неделя ми е почивката само.

# 86
  • Мнения: 280
Здравейте и аз бих се включила за среща.
Събота мога след 14:00, за неделя съм ок целия ден. През седмицата работя от 8-17:00.
Предпочитам срещата да е извън болницата/ болничното кафе.- мисля, че ще сме по- спокойни да общуваме, да се запознаем и коментираме извън болничната среда.

Последна редакция: пт, 05 мар 2021, 10:45 от gabitod

# 87
  • Мнения: 42
Както кажете аз съм съгласна

# 88
  • Мнения: 280
Момичета, в Пловдив да знаете къде има Водорасли АФА? ( и пак да кажа, тотално са променили подхода при трансфер Simple Smile)

# 89
  • Мнения: 42
Дами днес излязоха хормоните ще пия лекарства 5 дена нешо за овулация няма да ми бият инжекции😃 до тук добре молете се резултати на мъжа ми да са ок и на 14 на прегледа да продължим нагоре💜🙏

Общи условия

Активация на акаунт