Инвитро в клиника "Селена" - Пловдив, тема №19

  • 49 450
  • 816
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 13
Здравейте! Каква ви е мнението за инвитро клиниката в болница Селена?

# 811
  • Мнения: 413
Аз съм от неуспелите- 4 инсета и 3 ин витро. Последва успех от раз в клиника в София. Но имам понати успели. Например съм чувала за blue angel. Не е редно в темата за Селена да обиждам Селена. Махам се. А вие питайте във рбк групата- Дългият път наречен ин витро. Пишат хора от цялата страна и ще видите какво е мнението за Селена и ембриологията най- вече. Успех

# 812
  • Мнения: 435
И аз съм с два неуспешни опита Cold Sweat Ако може на ЛС да ми пишете,  в коя клиника успяхте?!
Предстои ми цикъл и се чудя, дали въобще са ходя за трети опит!
[/i]
Аз съм от неуспелите- 4 инсета и 3 ин витро. Последва успех от раз в клиника в София. Но имам понати успели. Например съм чувала за blue angel. Не е редно в темата за Селена да обиждам Селена. Махам се. А вие питайте във рбк групата- Дългият път наречен ин витро. Пишат хора от цялата страна и ще видите какво е мнението за Селена и ембриологията най- вече. Успех

# 813
  • Мнения: 35 967
моля някой да пусне нова тема

# 814
  • Сливен
  • Мнения: 4 231
Всеки е доволен, където е успял. АЗ също съм писала  в темата за Клиниката в Стара Загора, защото БУКВАЛОНО  ми съсипаха живота и организма  - заради тях, последваха 2 операции - махане на жлъчка и извънматочна бременност. Накрая доктора си "изми" ръцете, че тръбите не били запушени в края, ами в началото,а той "мислел" че е обратното.После пък съм имала висок ТСХ или пък заради дългата стимулация.. И т.н.,и т.н...
Така че - пак повтарям, който където  е успял, него мястото хвали или "хули".

# 815
  • Мнения: 5 073
Аз и друг път съм коментирала- имам един неуспешен опит в Стара Загора и един успешен при д-р Матев. При него изпратих три мои познати. От тях две имат неуспешни опити в Стара Загора и от първи опит при д-р Матев госпожице, а нашето е младеж. И трите  бяхме 40+. Третата ми позната е под 30 и има два неуспешни опита при доктора. Премести се в другата пловдивска клиника, но за сега и там няма успех. При нея има проблем в кариотипа.

# 816
  • Сливен
  • Мнения: 4 231
Да,така беше писла и преди. Знам, защото и на лично те бях питала неща, както и в тази тема. Така че ме "брой" мен, към успешните, нищо че не се познаваме лично. 😁
Офф.. Какво да кажа - в Стара Загора не знам даже, как се е"съгласил" на Инвитро процедури при вас трите, при положение че над 40+ не взимал.Така поне чух, когато го посещавахме.. А бе да е жив и здрав..

Общи условия

Активация на акаунт