Репродуктивен специалист в Пловдив

  • 477
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте, момичета!
От месеци разглеждам форума и прочетох доста отзиви и мнения. През тях Вие ми бяхте опора, осъзнах колко много жени имат проблеми и, че аз не съм единствена. И достигаме до този момент в който трябва цялата процедура да започне и при мен.
Накратко за мен, от първият ми цикъл съм с много нередовен и болезнен цикъл, но според тогавашният ми личен лекар, това не е проблем. До преди година когато започна едно постоянно кървене (близо два месеца).
И след месеци изследвания най - накрая имам поставяне на диагнозата поликистоза и инсулинова резистентност, също така има вероятност за ВНХ.  През последните 7-8 месеца, след много направени тестове за овулация все още нямам положителен резултат. Имах доста срещи с гинеколози, мамолози, хирурзи и ендокринолози. И достигаме до момента в който трябва да се обърна към репродуктивен специалист. От Пловдив съм и обмислям да си запиша час при д-р Даниел Ставрев, но все пак искам и вашето актуално мнение. Също така в АГ Селена е и  д-р Мариела Даскалова, която прави мъжки консултации, бих искала да получа вашето мнение и за нея или за друг по - подходящ лекар?
Благодаря Ви много!

# 1
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 760
Правих инвитро при баща му, д-р Ангел Ставрев,  но той не практикува от август месец. Случвало се е по време на стимулацията и синът да ме преглежда. При д-р Даниел Ставрев си следих бременността и родих при него преди 2.5 месеца. Доволна съм много както от проследяването, така и от секциото по спешност, което ми направи. Без проблем се отзова в 1 ч през нощта. Изтекоха ми водите, а бебенцето ми беше седалищно и се наложи да го извадят веднага. Впоследствие идваше по два пъти на ден да ме види в родилното. Прекрасен лекар, позитивен и усмихнат. Въпреки че бременността ми имаше проблеми, нито за миг не ме е накарал да се притесня. Даже напротив, винаги съм си тръгвала спокойна от кабинета.
В същата болница има добри мнения за д-р Матев и д-р Минев за инвитро. Аз нямам лични впечатления. Ние успяхме от първи опит.

Общи условия

Активация на акаунт