Зафрила

  • 4 808
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 115
Здравейте, някой да е пил зафрила. Изписан ми е по схема сутрин и вечер по 1 таблетка. Но ме притеснява, че блистера е по дни. Ще го пия за предизвикване на цикъл.

# 1
  • Мнения: 1 905
На блистера не са ли обозначени дните ? По принцип са .

# 2
  • Мнения: 2 061
28 таблетки са попринцип. В момента я пия по 1 на ден без почивка. В началото съм я пила и по схема  7 дни по 2, но не за предизвикане на цикъл.

Какво ви притеснява?

# 3
  • Мнения: 886
Аз съм го пила, заради киста за 5 дни.

# 4
  • Мнения: 115
28 таблетки са попринцип. В момента я пия по 1 на ден без почивка. В началото съм я пила и по схема  7 дни по 2, но не за предизвикане на цикъл.

Какво ви притеснява?

Притесняваме, че трябва да го пия по 2 таблетки на ден 1 сутрин и 1 вечер. На блистера са по дни, това означава че днес трябва да изпия на пример за понеделник и вторник.

# 5
  • Мнения: 2 061
Да щом ви е изписан по схема.

# 6
  • Мнения: 115
Да щом ви е изписан по схема.
Да по схема вие като пихте по 2 таблетки за ден предполагам пак така сте ги приемала?

# 7
  • Мнения: 2 061
Разбира се.

# 8
  • Мнения: 115
Благодаря!
За пръв път ми се налага да пия такива лекарства. Като прочетох листовкста съвсем се претесних.

# 9
  • Мнения: 238
Здравей! И на мен ми изписаха "Зафрила" за предизвикване , по същата схема. Аз също се притесних , защото по принцип се води за други неща. На теб след колко време ти дойде цикъла след спирането? (Знам , че е индивидуално , но просто за справка) Simple Smile

# 10
  • Мнения: 5
Аз пия зафрила, за да ми се спре цикъла. След операция на ендометриозна листа.

# 11
  • Мнения: 238
Здравейте! Пия Зафрилла и съм на 3ти ден ,но получих леко зацапване... На някоя случвало ли се е ? Трябва да го пия 7 дни ,но не знам дали е моментно състояние или ще ми дойде сега..

Последна редакция: вт, 18 апр 2023, 00:10 от durvena.filosofka18

# 12
  • Мнения: 2 061
Аз първият път когато го пих. 7 дни по 2 таблетки. Имах постоянно зацапване и като го спрях ми дойде веднага.

# 13
  • Мнения: 115
Здравей! И на мен ми изписаха "Зафрила" за предизвикване , по същата схема. Аз също се притесних , защото по принцип се води за други неща. На теб след колко време ти дойде цикъла след спирането? (Знам , че е индивидуално , но просто за справка) Simple Smile
Не ми дойде цикъл.

# 14
  • Мнения: 238
Здравей! И на мен ми изписаха "Зафрила" за предизвикване , по същата схема. Аз също се притесних , защото по принцип се води за други неща. На теб след колко време ти дойде цикъла след спирането? (Знам , че е индивидуално , но просто за справка) Simple Smile
Не ми дойде цикъл.

Това не го очаквах. Аз съм на 4-ти ден, онзи ден имах леко зацапване ,но не ми е минало през главата ,че може да не подейства.. 😬

Общи условия

Активация на акаунт