90 - дневна диета - тема 371

  • 50 294
  • 752
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 67
Здравейте момичета. Преди известно време бях започнала диетата,но се наложи да я прекратя. Сега отново съм на стартова позиция. Родих преди няколко месеца и имам да сваля 10 кг. Вие имате ли вече резултати? Ей така да се мотивирам и аз повече,че положението след втората бременност е...

# 451
  • Мнения: 2 611
Добре дошла. Аз все още нямам освен -1 кг, но съм с ИР и същи като теб с бебе, което води до не достатъчно сън и така нататък. Та търпеливо чакам Simple Smile

Вчера
Закуска грозде
Обяд кюфтета от сладък картоф, киноа и спанак със салата и фпх.
Вечеря - крокети от варени картофи и домашен чипс печен на еарфраера. Зелена салата с царевица

За днес обяда ще е постно зеле на фурна и гъбена чорба с хляб, за вечеря ще реша.

# 452
  • София
  • Мнения: 23 098
Привет, момичета!
Отдавна не съм била на режима и вече ми е много спешно. От утре се вливам в редиците ви с намерение да сваля едни 12 кг, не е като да не съм го правила. Първата седмица ще ми е ад, понеже съм в някаква ужасна фаза на зверски апетит, направо не знам какво ми става.
Сега ще си ъпдейтна инфото и почвам да ви държа под око.
Успех на всички! Hug

# 453
  • Мнения: 2 611
Здравей, Тонка, помня те, радвам се, че си тук.
На мен ми в много трудно да не ям нищо от обяд до вечеря, това в огромният ми проблем в момента. Събират ми се много часове, обядваме около 12-13 часа и после докато оправим малкия за сън става 20.30-21 и към 17 часа ставам мн гладна.

За днес
Закуска - 2 ябълки
Обяд - супа от гъби и постно зеле с прилично количество хляб.
Вечерята ще е салата, супа и може би един био снакс от 99.4% просо и 0,6% сол, взех го за малкия, но може и ние да си вземем малко

Няма да споделям прегрешения, защото ме е срам.

# 454
  • София
  • Мнения: 23 098
Духче, и аз се радвам, че виждам познати никове тук. Hug
При мен проблемът е, че по време на режима не ям кой знае колко разнообразно, понеже не съм по готвенето, а пък да правя специално за себе си - мнооого трудно. Ще разчитам за третия ден основно на ресторанта, откъдето си поръчвам обяд. Най-лесни са първият и четвъртият ден, там всичко е лесно. Водни дни не правя, защото просто не мога. А и с водата съм много зле. На къркорещ корем да пия вода ми е ад, но гледам да добутвам до 1.5 - 2 л. с кански мъки.
И да се допълня, че изобщо не си причинявам да се меря на кантара всеки ден, защото ми действа на психиката. Достатъчно ми е през 2 седмици. Не ме вълнува дали съм със 100 гр отгоре или надолу днес или утре, важен ми е крайният резултат. Sunglasses

# 455
  • Мнения: 5 687
Дух, здравей,
Аз като правих диетата предишният път хапвах следобед ябълка, понякога друг плод. Въпреки това си свалях кг.

# 456
  • Мнения: 2 611
Аз по-скоро искам да изместя закуската и обяда, за да дойде по късно и близо до вечерята. Но сега мъжът ми е с травма на крака и е у дома, той я прави с мен за подкрепа и към 12 вече е гладен, а да слагам два пъти масата ми идва в повече.

За вечеря
Супа от гъби, салата от червено цвекло и спанак, не много хляб.

# 457
  • Мнения: 107
Здравейте,  има ли диетуващи.  На мен днес ми беше 3ти ден. Имам доста килца за сваляне, а напоследък нямам воля. Надявам се да я изкарам до край. Мисля да се отчитам тук за стимул. Килограми не съм мерила, няма да се стресирам.  Мисля да се притегля чак на края. Много ще се радвам да се намерят съмишленици.  Режима е супер.

# 458
  • Мнения: 2 611
Има. Днес съм на плодове, утре първи воден Simple Smile

# 459
  • Мнения: 107
Сурер, не съм сама. И аз днес бях на плодове. Доста добре ми беше. Успешен воден ден!

# 460
  • Мнения: 2 611
Отчитам един успешно изкаран воден ден. Резултати за 29 дни -2.600. Малко е и става много бавно, но не искам да се отказвам, защото все пак е успех.

Закуска банан
Обяд домашна наденица, домашна лютеница, горчица, туршия и препечена филийка.
Вечерята ще видя сигурно яйца

# 461
  • Мнения: 5 687
Леле, Дух, наистина бавно се случва при теб.
Обаче менютата ти винаги ми звучат гурме и лиги ми потичат.

# 462
  • София
  • Мнения: 303
Отчитам един успешно изкаран воден ден. Резултати за 29 дни -2.600. Малко е и става много бавно, но не искам да се отказвам, защото все пак е успех.

Закуска банан
Обяд домашна наденица, домашна лютеница, горчица, туршия и препечена филийка.
Вечерята ще видя сигурно яйца
Здравейте, за стимул да кажа, че и при мен се случваше бавно , за 90 дни само - 7 кг. През почивката ги задържах, сега пак съм режимна само - 3 кг. за 50 дни, но не се отказвам -имам още 5-6 кг . Трябва и физическа активност, но все не остава много време. Успех!

Последна редакция: пт, 29 окт 2021, 00:06 от Veselina04

# 463
  • Мнения: 107
Дух, браво за успешният воден ден.
Аз днес на варива
З: банан
О: фасул, салата домати, 1фпх
В: фасул и 1 домат
Много добре се чувствам на този режим и всичко ми е много вкусно. Аз имам доста килца, но не бързам, този път съм решила да не се отказвам.

# 464
  • Мнения: 5 435
Привет момичета,

Тонка, Духче в много теми сме се засичали.
Не знам дали ме помните? Правила съм я доста пъти 90ДД,но без водни дни, опитвала съм не мога.
 Имам нужда да сваля едни 10кг поне. Така съм се ошишкала, цял живот пазя диети или се ограничавам, но от доста време насам, смесвам храни, тестено  си позволявам,  сладичко си хапвам.
Та да дам отчет, днес ми е 3ти ден въглехидратен, закусих две малки ябълки, за обяд мисля варен геврек със салата, вечерята не е ясна.
Пожелавам успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт