Мами в арабски страни -10

  • 19 589
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 1 269
Моми4ета манел е права
това е друго веси Grinning 

# 17
  • Мнения: 3 461
И аз си помислих,че не е нашето Веси,но реших,че изперквам от много арабски. Mr. Green

Милнче,подготви Мубарак психически,че ще му говорим само на арабски Joy Joy Joy

# 18
  • Мнения: 1 269
подготвен е психи4ески и физи4ески ве4е Mr. Green

само да му намерим уютно хотел4е да си по4ива,а ние с теб да обикаляме из центровете.

# 19
  • Мнения: 815
Е, нищо, поздравихме друго момиче за празника й!!
Да сме живи и здрави всички!!

Миленка, имаш ли скайп тук в ОАЕ?
Аз имах, но от няколко дни не се отваря и се съмнявам, че Етисалат са си свършили работата като кучето на нивата  #2gunfire #2gunfire

# 20
  • Мнения: 2 804
Момичета Честита Нова Тема !  bouquet
Дано е изпълнена само с прекрасни новини и преживявания ! Hug Peace
Ние сме добре , децата също .
Аз така и си помислих и за това не честитих на нашата Веси , а на другата приятно изкарване на деня и рожден .

# 21
  • Мнения: 1 269
ами скаип имах без проблем.после ми го спряха.аз си го свалих на ново и тръгна.снощи работише,а сега не. newsm78  аз разбрах 4е е от етисалат.пробвах и с друго прокси но пак не става Simple Smile

# 22
  • Мнения: 152
Здравейте мили мами  Hug.Много ви благодаря за слънчевите лъчи,които ни пратихте  love001.Днес времемцето е прекрасно и аз се възползвах.Доста се поразходих. smile3539
 Мимка приятно изкарване.Ще чакаме да разказваш,как е минало.Е ,то е повече от ясно,че ще ти е добре.При положение,че отиваш на такова място,няма как да не ти хареса newsm47.
 Лек ден на всички и да има много усмивки на личицата на дечковците  newsm62  bouquet

# 23
  • Мнения: 152
Отново съм аз  Simple SmileМомичета сега гледах "Море от любов" и разбрах,че ще снимат следващите си предавания в Дубай.И сега ми се върти една мисъл в главата.Имам си аз една любов в Абу Даби и се чудя дали да не им пиша.Ама не знам да ли е правилно тъй като той отиде за да се опита да ме забрави ,а и има друга. smile3518.Ако не се възползвам от тази възможност ще съжалявам,ако пък пробвам не знам дали е редно.Ох спирам,че взех да ви занимавам вече с неща които едвали ви интересуват.Но ако все пак имате мнение по въпроса може да ми пишите.Аз ще съм тук тъй като нямам какво да правя сега.Лека вечер на всички   bouquet.
 АЗ ВИ ОБИЧАМ!ОБИЧАЙ ТЕ СЕ И ВИЕ!  newsm51

# 24
  • Мнения: 1 269
аз отдавна знам 4е ще снимат в дубаи.
в един друг форум имаше меил телефони за връзка и които иска може да се свърже с тях за да изненада свои близък 4овек,било в Бг или дубаи

Моми4ета в 4удо се видяхме с Дима.Вика ни по имена.Думи4ките мамо или баба,не фугурират ве4е в неиният ре4ник.ужас.като набор4ета сме си Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 804
Миленка , единственото лекарство в случая е да си викате мама и баба и вие вместо да се обръщате по имена един към друг .
А на теб Камелчо , бих ти казала да не го мислиш него . По-добре иначе само на себе си можеш да навредиш .
Все пак си голяма и преценяваш сама , но моя съвет е такъв .

# 26
  • Мнения: 152
Да,Дани права си ама вече не знам кое е по-добре.Не знам какво трябва и какво не.Но няма да се оплаквам сега.Не е тук мястото.Не искам да ви натоварвам с моите проблеми  Hug.Нека не развалям хубавата темичка.Та нали си пожелахме да е изпалнена само с хубави неща.Благодаря ви момичета   bouquet.
 Миленка може би трядва да процедирате така както Дани казва.Макар че при всички деца май го има това.Целувам ви всички  Kissing Heart

# 27
  • Мнения: 1 184
Моми4ета в 4удо се видяхме с Дима.Вика ни по имена.Думи4ките мамо или баба,не фугурират ве4е в неиният ре4ник.ужас.като набор4ета сме си Mr. Green

Е, какво по-хубаво от това  Joy. Все едно нямате разлика във възраста. Опасни са тези деца. Рая сега е на вълна разучаване на цялото си име и като започне: Рая Фоуад Ел Саид, Мами Фоуад Ел Саид, Папи Фоуад Ел Саид, Баба Руми Фоуад Ел Саид /това е майка ми/...  Joy Падам от смях и не мога да й обясня, че това са само нейните имена, не на всички. Иначе вече ни омръзна училището и не иска да ходи. Казва че всичко вече е научила и ще си седи в къщи да учи Тарек на азбуката  newsm78. Вече не знам с какво да я залъгвам.

# 28
  • Мнения: 2 804
Елип , браво на Рая !
 Joy Joy Joy
Направо ме разби !
Тия деца колко бързо растат !

# 29
  • Мнения: 152
Мили момичета освен,че е трудно да отглеждаш деца в същото време ви е и забавно.Така като почват да говорят тези малки сладурковци са много интересни.Пожелавам ви да ви радват много,а на тях желая едно прекрасно ,безгрижно детство изпълнено с мнооого усмивки и само положителни емоции.Желая ви го от сърце.Целувки на всички   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт