Не обичам да готвя!

  • 3 068
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Колкото и да обичаш да готвиш, като го правиш минимум 1 път на ден, нещо поомръзва....
Затова, мили мамчета, споделете как се справяте вие с въпросната любов  newsm78
Как ли? Да живеят бързите спагети и пасти на Аморе Мио и т.п. марки, както и китайските ресторанти, които много бързо, лесно и вкусно готвят вместо мен, че и ми доставят вкъщи манджата.

# 16
  • Мнения: 25 615
Пуснах темата малко и за майтап... Защото ми се стори много вманиячено всичко във подфорума

Тъй и тъй си почнала с майтапите, вземи пусни при кърмачките тема "Не искам да кърмя!", при очакващите деца - "Не искам да раждам", при красавиците - "Не искам силиконови цици" или "Не искам да съм красива", в "Дом и семейство" - "Не искам да живея отделно от свекърва си и зълва си!" или "Не искам мъжът ми да ми е верен!" и т.н.  Wink  Joy
Ама дай и линкове, че да дойдем да гледаме сеир!   Mr. Green hahaha

# 17
  • Мнения: 920
При кърмачките недей, че ще има кръвопролития.

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
При кърмачките недей, че ще има кръвопролития.
Няма, няма Simple Smile
Навремето Зъхи се беше пробвала с 'И какво, като не кърмим' - ей я, още е жива, че и кърми даже малко над годинка.
Но това не е дотстатъчно - малко ли народ не иска да кърми? По-хубаво ще е 'Не ща да кърмя, искам да храня с домашно кисело мляко, мама каза, че е най-добро!'. Тогава боят е гарантиран. Wink

# 19
  • Мнения: 25 615
Тц!  Naughty
"Ще храня с попара с вино - баба каза така!"
 Joy

# 20
  • Мнения: 2 070
Хахахах! За майтап, но не подигравателно, написала съм и благодарности, ако четете подробно... На Бу в темите не мога да се меся аз -във възхита съм, а и съм година и полвина кърмачка, не бих се шегувала с това.... Да ме видите в Плевен как споря и убеждавам и съветвам на тема кърмене... Ама и тук да го правя - много ще ми дойде! Алекс, напълно съм съгласна с казаното... И аз съм така... но нямам нищо против мъжа да наготви и аз да изчистя след него... Бу, аз да си подреждам и да си чистя обичам, ама чак да се менкаме  Wink
Що се отнася до разнообразието и любовта - това е единственият вариант, в който възприемем готвенето...Нали съм зодия близнаци - рутината ме убива...

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Бу, аз да си подреждам и да си чистя обичам, ама чак да се менкаме  Wink

Добре... тогава ела да ми изчистиш-подредиш, а аз няма да ти сготвя, така добре ли е? Grinning

# 22
  • Мнения: 2 724
А пък аз съм зодия лъв и обичам разкоша  LaughingОбичам и да ме похвалват отвреме на време. Обаче моите скъпи същества злоупотребяват с тази моя слабост и варианта с готовите храни отпада .Като започнат едно ахкане и охкане за това колко било вкусно   Rolling Eyesвсичко приготвено от мен....  Wink    И аз хоп падам им в капана   Grinning

# 23
  • Мнения: 7 106
Затова ,мили мамчета ,споделете как се справяте вие с въпросната любов  newsm78

Ами аз лично не се справям и горе съм го казала, че откакто имам дете ми е малко трудно да отделя достатъчно време за пълно отдаване на готвенето  Laughing. това не значи че преди съм готвила сутрин, обед и вечер, а просто че когато готвя, просто не мрънкам че всеки ден го правя и вече ми е писнало  Grinning.
Иначе да живеят китайските ресторанти и кулинарният магазин до нас  Mr. Green.

# 24
  • Мнения: 2 070
И аз не мрънкам. Само тук си позволих за малко, добре че тук хората са културни и не те нападат като в Клюкарника и на др места, ако не си на тяхното мнение  Wink Сигурно е от готвенето  Hug

Зори, дъщеря ми е родена точно два месеца след твоята....

# 25
  • Мнения: 5 370
Да кажа аз как съм си решила проблема за готвенето.
Понеже се прибирам къде 19, докато да се видим с дребен-става 20, и няма вече накъде.
Та минавам през МОЛ София и се качвам на 3 етаж. Там има:българска кухня, сандвичи, китайско, арабски вкусотийки-и така решавам проблема.
Иначе готвя, и то не какво да е, а САМО БЕЗМЕСНО.
За дребен и аз ненавиждам да измислям непрекъснато нови неща и вземам частна кухня.

Общи условия

Активация на акаунт