Млечните каши

  • 6 352
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 391


Да, кашите на Милупа са с адаптирано мляко, а не със сухо.
Предполагам има и други, но бебко много харесва тези на Милупа и не ми се е налагало да търся нещо по-различно.
Да, но това което пише, че съдържат ме озадачи, цитирам:Адаптирано мляко(обезмаслено мляко на прах(от мляко) Rolling EyesТова на кашите точно на Милупа.

# 16
  • Мнения: 4 399
И аз комбинирам каша с плод,но се притеснявам, че когато започна да давам каша за закуска и следобед отново каша няма да има много вариации, а млечните имат богато разнообразие.
Ще използвам съветите.
Благодаря ви много за информацията момичета.  bouquet


Не се притеснявай за еднообразието на храната. Според нашата педиатърка 2-3 комбинации са напълно достатъчни и съвсем не се налага да се експериментира всичко на пазара. А и от собствен опит не съм забелязала бебето да страда от еднообразието на кашите. Има поне 5-6 вида безмлечни каши които можеш да използваш. А и докато дойде време да заместваш закуската (което е след навършването на 1 година) детето ще яде толкова неща, че изобщо не се налага да му даваш каша и сутрин и следобяд. Но на този етап е по-важно да го предпазиш от излишна захар, отколкото да му осигуриш разнообразието.

# 17
  • Мнения: 1 272
Прави ми впечатление, че на безмлечните каши пише, че се приготвят с мляко (адаптирано или краве). Аз ги приготвям с вода, т.като беба е на кърма. В тази връзка искам да ви питам дали е редно така?

Общи условия

Активация на акаунт