Предстои сватбата ми...а как ще играя хора бременна?!?

  • 2 541
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Пазарджик
  • Мнения: 76
Ако ти се чувстваш добре няма от какво да се притесняваш. На сватбата на сестра ми бях в 3 месец. Не само че не седнах, ами накрая играх и кумувата ръченица, защото бях шаферка. Два месеца по-късно беше моята сватба.Няма песен на която аз да не съм играла-не хора, не ръченици, не денс ... всичко. И се чувствах страхотно.  Peace
Пожелавам ти весела сватба! Peace

# 16
  • Мнения: 1 671
Прецени как щв се чувстваш на деня. Ако нямаш проблеми може да си поиграеш хора, но не и да прекаляваш. Аз съм с контракции от средата на 5 месец и си играх хора в осмия с големия корем и нищо не ми стана (освен, че ми беше весело), но гледах и да не прекалявам, избягвах по-бързите.  Peace

# 17
  • Мнения: 3 336
Аз се омъжих в края на 4-тия месец и си танцувах на воля без да са ми давали хапчета. Лошото беше, че не можах да хапна почти нищо, защото ми ставаше зле от повечето неща за ядене.

# 18
  • Мнения: 321
 На машата свадба, аз бях в началото на 5 месец. Цяла вечер играх, не ме оставиха да седна, но все пак гледах да не се треса много Crazy Все пак внимавай, стегне ли те корема седни и почини.  Peace
  Приятно изкарване на сватбата.   bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 35 962
Състоянието ти само ще ти подскаже как да постъпиш- ако се чувстваш добре - няма проблем. Ако чувстваш дискомфорт - давай го по-леко и спокойно. Хората не са задължителни и мисли за бебето.

# 20
  • Мнения: 216
И аз се жених, когато бях в четвърти месец и доста хора и танци изиграх Crazy, но разбира се и си почивах от време на време. Докторът ми каза да си взема този ден вместо 3*1, 3*2 Магнерич и да не давам на гостите много много да ме целуват Mr. Green, за да не ми лепнат някоя зараза.
Главното е ти самата да се пазиш и да се забавляваш умерено според това как се чувстваш.
Успех и весело изкарване на това толкова прекрасно събитие   bouquet!

# 21
  • Мнения: 695
Няма никакъв проблем ако се чувстваш добре да се насладиш пълноценно на сватбата си.Повечето ми приятелки се омъжиха бременни и всички танцуваха.Имам една приятелка която беше в 6 месец и цяла вечер танцуваше повече от гостите LaughingВсе пак бъди внимателна и ако почувстваш умора не се натоварвай излишно.
Приятно изкарване на празника и ще чакаме снимки Hug

# 22
  • Мнения: 1 701
И аз ще се омъжвам скоро, когато ще съм в края на 5-ти месец. Най-големия ми кошмар беше повръщането, но то отмина и смятам да не си спестявам емоции и едновременно с това и да не върша героизми. Ще танцувам толкова колкото ми е комфортно. Полсе ще поседна и пак ще танцувам ... Simple Smile
Мисля да не вземам специални хапчета за случая, а само но-шпа.

# 23
  • Мнения: 419
На моята сватба бях в на4алото на 6-тия месец и не спрях да танцувам. WinkАко се 4увстваш добре няма при4ина да се притесняваш Simple Smile
Весел празник ви желая   bouquet

# 24
  • Мнения: 44
spokoino ,otposni se i vsi4ko 6te e naret.az bqx v kraq na 4 mesec i ne sednax na masata,4ak maja mi po edno vreme se pritesni.ama sega imam edna kasiva osem mese4na da6terq

# 25
  • Мнения: 242
Омъжих се в 16 г.с., чувствах се добре и не се седнах цял ден, танцувах и играх хоро повече от гостите.  Party  Не съм пила нито едно хапче  Naughty

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 383
На сватбата ни бях в 5-и месец и се наиграх както си му е реда. Обичам да играя хора! Последваха 4 сватби на които аз си играх на всяка от тях. Отделно тази година правихме купон с мъжо на който също играх доста!
Спомням си на една от сватбите до мен се хвана един дядо и през цялото време ми гледаше корема и повтаряше "Машала!".  Grinning
Зависи ти как се чувстваш, аз нямах особени оплаквания.

# 27
  • Мнения: 1 028
И аз бях бременна на сватбата си в началото на 6-ия месец,не пих,не ядох-щот и без друго банелите на роклята ме ръчкаха,а хората 3 пъти ми я отпускаха ама...поиграх да не е без хич,бе цял ден кат мечка ме развождаха насам-натам с търбух до носа,дискомфортна работа,друг път няма да се женя бременна Mr. Green

# 28
  • Мнения: 5 178
Леле май съм най-лудата от всички ви, аз ходих на сватба 3-4 дни преди да вляза в 9м и си тропнах яко .. тия дето не ме познаваха от гостите сега ме знаят по-добре и от родителите на младоженците
Само Дайчовото и Елениното не посмях да изиграя, че можеше героя да излезне още тогава..
Само да кажа и що съм луда, ами защото от края на 6м съм на Магнерич и Но-шпа за задържане..
Е удържах.. а сега е борбата да го накарам да излезе !!!
Та давай смело, и все пак ако усетиш неразположение седни и почини .. или викни на оркестъра да свирят блус
 

# 29
  • Мнения: 924
В деня на сватбата си влизах в 6ти месец. Чувствах се чудесно. Танцувах колкото ми сърце пожела. Няма страшно  Wink Весело изкарване  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт