Tally Weijl

  • 9 990
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Имат интересни неща, но за цените мисля, че са малко надути - освен това да не забравяме, че дрехите са турски.Аз си купих лятото дънки до коляното - 78,00лв.Имаха миналата зима едни палтенца, които си бях харесала, но като качество не бяха никак добри.В Пловдив например в магазина на САШ можеш да си вземеш много по-добри неща, а и Манго наистина като сравнение цена-качество са по-добри. Peace

# 16
  • Мнения: 2 663
Става-не е нищо особено, до сега каквото съм купувала не е мръднало, но не съм им кой знае какъв фен

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Само искам да знам как се произнася таз марка.

# 18
Какво ли нямам на тази фирма и от всичко съм страшно доволна.съотношението цена и качество според мен е много добро.само като забременях си купих един комплект-пола с разтягащ се потник,черни на големи бели точки,излезнаха голям боклук.чак мъжът ми се чудеше,защото до сега нищо не е мръднало #Cussing out

# 19
  • Мнения: 1 063

 освен това да не забравяме, че дрехите са турски
Фирмата е швейцарска, но дрехите както при Mango се произвеждат в азиатските страни.
http://www.tally-weijl.com/eng/00_index.html

Само искам да знам как се произнася таз марка.
Тали Вейл.

# 20
  • Мнения: 4 202
Сега се сетих и ще дам  един пример за цена в Tally Weijl. Харесах, миналата седмица, там една блуза с дълъг ръкав, памучно трико, наистина много интересен модел, но беше 65 лв., за мен лично това е множко за блузка  Crossing Arms

# 21
  • София
  • Мнения: 377
Купувала съм си доста неща от тях, да не кажа, че всички потничета в гардероба са ми от тях, но..... качеството на различните артикули е различно, т.е. може да попаднеш и на боклук. Една от приятелките ми работи за тях вече 3 година и ми казва, кое струва и кое не, също така ми казва, ако намалят нещо, защото цените наистина са понадути. Лятото направих грешката да си купя блузка, когато приятелката ми не беше на работа и съответно да изкаже мнение и сега блузката е вече за болкука - разтвориха се шевовете, декорацията поизпада...Другите нещица, които съм си купила не са мръднали, включително едно много сладурско якенце от миналата година:)

# 22
  • София
  • Мнения: 1 481
В Германия съм пазарувала някои неща от магазин на Tally Weijl. Не бяха на разпродажба, а цените бяха в пъти по-ниски, отколкото в магазина в София  Shocked Нещата са симпатични, но не са кой знае какво. Както често забелязвам, в България цените на съвсем обикновени и с нищо неотличаващи се марки, се надуват изкуствено  newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 3 328
Мдам...щото за разлика от богатите си европейски събратя ние сме си надвили на масрафа и купуваме Mr. Green

# 24
  • Мнения: 209
еми аз да ви кажа честно като цяло ме кефят дрешките на Tally Weijl,друг е въпроса,че на някои шевовете са им криви...

# 25
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Аз досега нищо не съм си купувала от там, освен един колан.
Смятам, че дрехите не са нищо особено, а цените им са надути. Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 7 186
Аз имам някои неща от там, но пазарувам главно от разпродажби, защото и аз смятам, че цените им са малко надути за това, което предлагат.

# 27
  • Мнения: 440
Харесвам марката. Когато излезе новата колекция минавам да разгледам, но пазарувам на разпродажба. Така за едни пари купувам повече неща. Това важи и за другите бутици.

# 28
  • Мнения: 377
В Германия съм пазарувала някои неща от магазин на Tally Weijl. Не бяха на разпродажба, а цените бяха в пъти по-ниски, отколкото в магазина в София  Shocked Нещата са симпатични, но не са кой знае какво. Както често забелязвам, в България цените на съвсем обикновени и с нищо неотличаващи се марки, се надуват изкуствено  newsm78

И аз много се дразня и вече се убеждавам, че излиза по на сметка да си направиш шопинг екскурзия вместо да пазаруваш в БГ. Не знам по каква логика и Тали Вейл, и Манго, и Бершка и т.н. в България са ги набедили за някакви супер марки, при положение, че са си конфекция.  ooooh!

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 380
къде се намира в Бургас този магазин?

Общи условия

Активация на акаунт