Създаваме живота нов, с мъничко вино и много любов ! ~бебеправене 384~

  • 35 022
  • 808
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 6 876
Според вас, ако няма установени проблеми, в реда на нещата ли е мъжете да пият Профекунд да речем по време на опитите? Както ние пием фолиева киселина?

# 796
  • Мнения: 3 140
Моят мъж е с нормозооспермия и 11% морфология и не пие нищо. Един от АГ, при които ходих, предложи Спермотренд, взехме го и го почна, но получи стомашни неразположение и го спря. Дадох го на баща ми да го допие 😁😁😁

# 797
  • Мнения: 780
Здравейте.


Предполагам някой си спомнят теста ми с една много много лека чертичка на 27.02. 
Тоест 12 дена след потвърдена овулация с тест.


 Предполагам си спомняте, че повторих теста и не видях черта до 5м. Изхвърлих го директно!

Имаше въпрос колко опита се правят. Ами февруари сме правили общо 3 пъти, заради гъбички и свещички. Това е. За това след тези двата теста така се разтройства въпреки, че не съм очаквала друго. Просто първия тест го направих защото имах 37.2 температура и ми беше много отпаднало. Толкова плаках на 1.03 просто се чувствах много зле. Толкова рев! Тогава си казах, че повече тестове няма да правя преди закъснение.
И така и направих. Цикъла ми трябваше да дойде на 2-3.03.

На 8.03 (5 дена закъснение вече) нямах все още цикъл. Имах болезнени гърди и охромно желание за сол. Слагах на всичко сол! И сутринта в неделя ядох ягоди със сирене. Това ми се ядеше. Беше ми толкова вкусно.
Сутринта на 8.03 направих тест. И това ми е резултата.


 Днес пак правих тест. Вече 8 дни закъснение. Чертата е тук и се появява веднага след като теста се “зареди”.
Обадих се на гинеколога за да си запиша час и да видим дали всичко е ок.

 Много се вълнувам и притеснявам едновременно...

# 798
  • Мнения: 110
Здравейте.


Предполагам някой си спомнят теста ми с една много много лека чертичка на 27.02. 
Тоест 12 дена след потвърдена овулация с тест.


 Предполагам си спомняте, че повторих теста и не видях черта до 5м. Изхвърлих го директно!

Имаше въпрос колко опита се правят. Ами февруари сме правили общо 3 пъти, заради гъбички и свещички. Това е. За това след тези двата теста така се разтройства въпреки, че не съм очаквала друго. Просто първия тест го направих защото имах 37.2 температура и ми беше много отпаднало. Толкова плаках на 1.03 просто се чувствах много зле. Толкова рев! Тогава си казах, че повече тестове няма да правя преди закъснение.
И така и направих. Цикъла ми трябваше да дойде на 2-3.03.

На 8.03 (5 дена закъснение вече) нямах все още цикъл. Имах болезнени гърди и охромно желание за сол. Слагах на всичко сол! И сутринта в неделя ядох ягоди със сирене. Това ми се ядеше. Беше ми толкова вкусно.
Сутринта на 8.03 направих тест. И това ми е резултата.


 Днес пак правих тест. Вече 8 дни закъснение. Чертата е тук и се появява веднага след като теста се “зареди”.
Обадих се на гинеколога за да си запиша час и да видим дали всичко е ок.

 Много се вълнувам и притеснявам едновременно...

Ех,че прекрасна новина Heart Честито!

# 799
  • Мнения: 185
Честито Marchelsi , успех до финал .

Относно Витекса при мен не подейства добре , аз съм с по-къс цикъл 25-26 дни и Витекса ми го скъси още повече , имах и кафяво зацапване от него .Четох , че не е подходящ при жени с къса лутеална фаза .

# 800
  • Мнения: 46 518
Моля, пуснете нова тема.

# 801
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 907
Аз влизах да ви разкажа нещо, но първо честито на Marchelsi и дано да повлечеш крак и всички да се "заразим" с бебета и много любов.

Та тази сутрин така се скарах с мъжа ми за добро утро и преди да го изпратя на работа. Направих му забележка, че е с обувки на килима, а вчера съм чистила и той ми се разсърди и ми викна, а аз се раплаках Grinning Grinning Сега ми е смешно, ама сутринта доста се бях разстроила и той ми каза, че се обиждам лесно. Такъв майтап... С този моя тежък цикъл. Само да приключва и пак да съм си нормална Grinning

# 802
  • London
  • Мнения: 580
Ох, че хубаво ❤ Честито, Марчелси ! Леко бременеене и до финал.

Трополинка, аз като съм в цикъл и цивря от всичко. Миналия месец ревнах защото кучето ми отиде да легне при мъжа, а не остана да се гушка с мен на дивана 🤣🤨 Пък и му бях сърдита после на мъжо 😆

# 803
  • Мнения: 125
Ikigai и Marchelsi,  честито и до успешен финал 🍀🙏🍀
Believe, съжалявам за неуспеха ти, стискам палци следващия път да се похвалиш с две хубави черти  ☺️
На всички нови, добре дошли и късмет!
Нека за всички в темата, март месец да е нашия щастлив месец.
Аз преди дни направих трета инсеминация, за първи път бях стимулирана с няколко хапчета и 4 инжекции. Нямах никакви неразположения. Направиха ми я на спукани фоликули- 4 доминантни на брой.. Дано този път е успешна, моля ви стиснете един палец и за мен ☺️

Последна редакция: чт, 11 мар 2021, 12:18 от *Make*a*wish*

# 804
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 907
Sweat Smile
Трополинка, аз като съм в цикъл и цивря от всичко. Миналия месец ревнах защото кучето ми отиде да легне при мъжа, а не остана да се гушка с мен на дивана 🤣🤨 Пък и му бях сърдита после на мъжо 😆
Ох, как се успокоих, че не съм само аз такава Grinning Grinning Joy Аз и по принцип си плача, но сега съвсем съм се побъркала и още се сърдя на ММ, и ще му сготвя, защото искам, но няма да му говоря Scream Rolling Eyes Не, наистина се усещам сякаш пак съм тийн и имам хормонален дисбаланс Sweat Smile

# 805
  • Мнения: 2 607
Моят не се впечатлява вече, и аэ съм нестабилна и вещица преди да ми дойде. :Д Точно эа това време си отварям складираните сладки и най-вече нутелата и животът е по-хубав.

# 806
  • London
  • Мнения: 580
Не ти ли е свикнал? 😆 Аз също съм много емоционална, не само по време на лелката.
Моя знае, че “онези” 6-7 дни трябва само да ме замеря с шоколади от далеч и да не мига звучно 🤔🤨

# 807
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 907
И аз му се чудя как за три години така и не ми свикна Grinning Отивам да си взема торта, че ми се яде от дни и докато си дойде довечера да съм бяла и добра отново и вече да не му се сърдя Grinning Не знам дали него да съжалявам или себе си, защото пак ще трябва да чистя килима.

# 808

Общи условия

Активация на акаунт