До мамите от Бургас! Моля дайте ми съвет кой лекар да избера за ЖК

  • 4 728
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 777
Нуна, здравей. Аз също съм от Бургас и съм бременна в 17г.с. Искам да се запознаем. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 131
Аз ходя при Ризова на консултации и съм доволна. Немога да кажа че съм имала някакъв въпрос и не ми е отговорила.Е това си е мое мнение.Верно че всеки път си плащам видеозона, но така като го видя бебенцето и съм сякаш по-спокона  Flutter . Пък и тя винаги обяснява какво гледаме в момента и т.н.

# 17
  • Мнения: 6 461
През първата си бременност бях на ЖК при Д-р Гавазова,останах много доволна.Тя работи в 4та поликлиника.
Втората ми бременност я следеше Д-р Ризова.Нямам забележки към консултациите които ми правеше а на частно  ходех при Д-р Душепеев при когото родих.

# 18
zdraveite mami ot Burgas!do sega kato edna dobra kliukarka samo tarsih i 4etiah,tova koeto mi e nujno kato informacia!no ne mi stiska6e da pi6a i az vav foruma Embarassed Rolling Eyes!bremenna sam v 34 sedmica,velikia den vse pove4e nablijava a az ne sam se orientirala kam koi lekar da se oburna...za rajdaneto!mislih da patuvam do Varna-Mai4in dom i da rodia tam!prosto iskam kato taka i taka 6te se davat pari,pone da znae6 za6to!Higiena i otno6enie!e tova iskam!tuk v burgas...ne6to ne mi vduhva doverie bolnicata...!no termina mi e fevruari!nai golemia stud i poledica!kak da patuvam...nemislimo e...!mislih za sliven...tam imalo 4astna bolnica-niakoi ima li informacia za tam?kak e,6to e?sega se kolebaia mnooogo newsm78!mai nai nakraia ot mnogo mislene 6te si rodia v burgas!:)ok!i taka da e!ot 3-ti mesec si hodia pri Dragneva!no tazi jena...mnogo mila:) 5 meseca ne mi zapomni fizionomiata!da ne govorim,4e hodih i po 2 pati na mesec v na4aloto,za6toto karviah,sled tova razlepena placenta..i t.n.t.!mnogo razseiana mi se vijda!ina4e za liubeznostta-liubezna i vnimatelna e!4udia se,dali da ne otida i pri Georgiev!daite mi savet!mnogo sam stresnata ot lekari!iskam vsi4ko da e nared!pri Dragneva li da si ostana da rodia,s Georgiev li da ia smenia,v sliven li da ida?.... ooooh!

# 19
  • Мнения: 131
Да ти кажа поледицата и студа няма да  е по-малко в Сливен. Иначе имам приятелка която ражда там и е много доволна . Аз също смятах да ходя там . Но тъй като голямото събитие ще е януари... и аз немога да отида. Просто се страхувам да не стане нещо по пътя. Да не простудя бебето и такива неща. За това последно тука ще си остана. лоши били условията ама ... Tired поне пък няма опасност да ни зарине някой сняг и да не можем да се приберем .

# 20
Права си,че поледицата няма да е по-малка...но поне пътя е прав!няма толкова завои...да не кажа,че изобщо няма завои!по магистралата..ту-тууу! Laughingно е опасно-верно-да не простудя бебчо!ти ще раждаш малко преди мен! Crazyпожелавам ти леко раждане и едно хубаво и здраво бебче!в крайна сметка,то ако е толкоз страшно,жените няма да го правят пак и пак...!успех!  bouquet

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 443
sumer,и аз като теб много умувам,ама за сега имам време.И при мен стои дилемата-Сливен или Варна,като предпочитам Варна,естествено.Хубавото при мен е,че ще раждам май и няма да е студено.А иначе Сливен и Варна не са ли на приблизително равни км?Проблемът при мен е,че няма да съм със секцио (ако живот и здраве,всичко е наред),т.е. няма да е планирано като дата.И ще трябва да хвърлям боб и да карам безсънни нощи в очакване на великото събитие.А може и да не ми стиска да предприема такъв риск и да родя в бургаската бърлога  ooooh! което хич не ми се иска.И аз нямам ангажиран лекар,засега.

# 22
дари 76!Километрите до Варна и Сливен са кажи-речи на едно!но до Варна са много завоите и стават зимните месеци много бели по пътя!А до Сливен пътя е прав!Тове в предимството...Ти верно си щастливка,че по топлото ще раждаш(жива и здрава)!А и ако имаш касмет,в Бургас ще се откриват 2 нови клиники с АГ отделеня!Едната със сигурност е към"Света София"но тепърва сега е започнат строежа!Аз лично ходих и питах!А за другата само слухове се носят!По добре да не ги разпространявам!

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 443
в Бургас ще се откриват 2 нови клиники с АГ отделеня!Едната със сигурност е към"Света София"но тепърва сега е започнат строежа!Аз лично ходих и питах!

Ето това е новина  Hug Само че ние  няма да можем да се възползваме от тази частна клиника  Confused
А иначе,това което много ме притеснява в тези клиники,е липсата на достатъчно оборудване и малкото кувьози с които разполагат.Хич не ми се иска,ако зе бебо се наложи,да няма свободен кувьоз  Sick Така че аз още обмислям и накрая може да си родя и тук.Весело посрещане на новата година на всички мами и здрави бебета   bouquet

# 24
  • Мнения: 226
Здравейте, и аз съм от Бургас, бременна съм в 6 месец - термина ми е на 18 април. Колкото до лекарите, избрах си насила така да се каже гинеколожка  - Корсунская и на частно ходя при Герогиев. За Корсунская - разсеяна, невнимателна, консервативна.
За Георгиев - много съм доволна, много е внимателен, държи се земно и проявява чувство за хумор, не е консервативен и не те плаши излишно. Някои се оплакват, че трудно се записват, но смятам, че ако планирате добре нещата си, не е толкова сложно. Аз лично не понасям цинични лекари-простаци, а Георгиев е всичко, но не и това.
За сравнение отидох на преглед в Света София при Ангелов - Георгиев не дава разпечатка от видеозона - и бях ужасена от глупости и коментари. Четох доста негативни неща за него тук във форума.

# 25
  • Мнения: 595
И аз да се изкажа по темата
С две ръце и два крака и на лапето вдигам за ДОБРЕВА
ЛаДиДа писа за нея по-горе
много мила, научи ми името от първия преглед, беше на повикване през цялата ми гадна бременност, 2 пъти лежах в патологията, на това отгоре 2 бъбречни кризи изкарах, всеки ден тая жена идваше да види как съм
после като родих - планово /почти де, малко ни изненада/ секцио пак всеки ден идваше, даже бях припаднала щото акушерката ни остави сами и тя ме намери, прегледа ме, премери ми кръвното...
и на операцията е имало проблем, който тя е овладяла
за мен е по-добър избор от Георгиев - страхотен човек, но не се ангажира освен за планово секцио - а като не знаеш от самото начало какво ще се наложи newsm78
та Добрева хем те следи на консултация - във ІІ поликлиника, хем на хубава техника те гледа беше в Оксиком а от Нова Година е до Окръжна в частна поликлиника, и освен това работи в родилното - от начало до край един лекар, който ти знае историята на бременността, патолагия /дано да няма при вас/ и има прекрасно отношение и най-вече действа успокояващо а не стресиращо като Лазарова или като Ризова например - която ме прие в болницата /спешно/ с думите "като си знаете че вдигате кръвно защо не дойдохте сутринта, а сега като си оправите и ошетате вкъщи и се сещате да хукнете по болници следобед" - кръвното ми беше 170/110 и от нейните простотии не вярвам да е паднало особено. А и беше писала че имам 1 см разкритие - евала на тая жена с ренгрен ли гледа как ли? #Crazy с пръст не ме е пипнала ама щото бях в 9 месец сигурно й се е видяло добре да пише че и разкритие имам.
и тел ще ви дам че като ви разочароват рано или късно там разните Дорийски - супер некадърен шев на секцио видях при нейна пациентка все едно пълнено пиле беше зашила или Душевадев /Душепеев ама имам причина да го наричам така - остави една циганка в 6 месец неприета никаде ни в родилно ни в патология да ражда сама без дори система да й сложи -аборт-аборт, циганка-циганка айде ако нея не пожали то поне нервита на цялата патология повечето с високо кръвно да беше пожалил/
айде да не ви стряскам повече че аз от това съм казала - второ -никога - щото квото изживях през тая бременност лелеееееееееееееее
ама ви желая здрави бебета, леко раждане и един добър доктор като моята - Добрева дето толкова много ми помогна и съм й толкова бблагодарна!
телефона й е 0888 42 35 12 - никога не го изключва, ако не може да вдигне веднага след това се обажда и никога не отказва консултация!
думите й бяха "ти не можеш да прецениш дали е спешно или не - няма значение в колко часа ще се обадиш - по-добре да се обадиш аз да преценя"
е и това ако не ви убеди вече................
не я рекламирам - благодарна съм й
пиша това за да има човек на който със сигурност може да разчитате като се наложи и заради когото си заслужава да родиш в Бургаската  мизерна болница - поне живота и здравето на майката и на бебето са в сигурни ръце - и мен и детето е спасила!

Последна редакция: сб, 06 яну 2007, 02:31 от C-3PO

Общи условия

Активация на акаунт