От кой матрак сте доволни? - Тема 9

  • 79 466
  • 843
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 306
Pandorina, в грешка си за модела няма такъв с три петици, PLUS S55 е модела, спелувам ЕС 55.
Ето ги всички модели от Плюс серията https://jysk.bg/spalnya/matraci/matraci-s-pruzhini/plus

Между другото питах приятелка, която си беше взела от юск с покет пружини, каза, че бил сгънат на руло.

Само евтините покет матраци са сгънати на руло.

# 421
  • Мнения: 4 192
Ами купих го, утре ще ми го карат, цял, не сгънат,както и леглото. Дано не са боклуци.

# 422
  • Мнения: 5 163
Сега видях, че в описанието го пишело как идва сгънат на руло или цял. На тази приятелка и беше ето този https://jysk.bg/spalnya/matraci/matraci-s-pruzhini/plus/matrak-1 … lus-s50-dreamzone

а моят е ето този и май ще идва цял, разгънат, което ме притеснява как ще се транспортира.
https://jysk.bg/spalnya/matraci/matraci-s-pruzhini/plus/matrak-1 … lus-s55-dreamzone

# 423
  • Мнения: 4 192
Dani, моят е точно този втория. Докараха ми го разгърнат до входа и синът ми го качи 7 етажа по стълбите. Че и подматрачната дойде цяла сглобена защото беше мостра и не им се е занимавало да я разглобяват. От няколко часа си лежа на новото легло и имам странно усещане в гърба. Както писах досега съм спала на диван. Може би е въпрос на привикване, но имам чувството, че гърбът ми прави някаква извивка в кръста... Сякаш горната част на гърба е леко по-високо, а тазът леко надолу.. Което е странно.. Ще видим утре сутрин как ще е...

# 424
  • Мнения: 5 163
През сайта ли е поръчан или в магазина? Нашият го поръчах в магазина и нищо не споменаха за транспорт.

# 425
  • Мнения: 4 192
В магазина. Бях платила леглото и 25 лв транспорт за днес + още 14 лв за точен час. В неделя отидох да платя матрака за да го включат към доставката на леглото.Но имаха една бройка в наличност. Ако трябваше да се прави поръчка нямаше да мога да ползвам днешния транспорт.

# 426
  • Мнения: 23 433
Отзив за матрак Jysk F130.
Първия ден ми се видя мнпго твърд и леко се бях притеснила,но вече една седмица спим на него и сме повече от доволни и двамата с мъжа ми.В момента сме на по-меката страна с мемори пяната(3см).Ще го обърнем да тестваме твърдата страна и ще пиша пак.
Като обобщение ще кажа, че не се събуждам от болки в кръста нощем, заспивам бързо и се събуждам в добра кондиция на гърба и кръста.Засега 6+.
Единствен “минус”- много е висок и някои от долните чаршафи не стават за него, та ще трябва нови(в Икеа има за високи матраци).

# 427
  • Мнения: 306
Утре ще ми доставят най-после ЕКОН COMBO и нямам търпение да го сравня със Paradise Silk. Принципно от страната на мемори пяната като че ли Silk-а e по-удобен, но определено очаквам матрака на ЕКОН да е това която си представях за комфортен матрак.

# 428
  • Мнения: 4 192
Според вас какъв е проблема и дали е въпрос на свикване или да пробвам да го връщам. Пружинен от Юск PLUS S55 140/200. Преди съм спала на диван. На пипане/сядане има леко пружиниране, но като цяло не е мек. Като легна по гръб тазът ми някак хлътва леко и гърбът прави една извивка в кръста. Сякаш имам нужда да подпъхна възглавница под д-то...

# 429
  • Мнения: 42 024
Точно мек/поддаващ матрак - където има локален натиск потъва и го поема. Хора, които спят настрана (като мен), ценят това, защото иначе тазът се вирва, а кръстът ми провисва. Такъв си го избрала, принципно за мен не е дефект, а дали ще го вземат не знам.

# 430
  • Мнения: 23 433
Нали в Jysk има 100 дневен тест период?

# 431
  • Мнения: 4 192
Да, питах, ще ми върнат парите. Но не знам какъв да търся сега. По-твърд ли? Той този го водят твърд.
100 дневният тест период е само за серия GOLD.

# 432
  • София
  • Мнения: 30 256
Днес взехме ADRY COOL HYBRID на Тед и за другата стая. Имаме вече един и сме много доволни.

# 433
  • Мнения: 23 433
А дали не трябва малко време да свикне човек? Аз за себе си установих, че
искам твърд, защото в хотелите матраците винаги ми харесват.10 дни на новия потвърждават, че съм права.А все съм мислела, че искам мек матрак(от 20г спя на латвксови)

# 434
  • Мнения: 2
Здравейте, от две години съм с матрак на Дормео и засега нямам никакви забележки. Преди това спяхме на диван с топ матрак и като сменихме направо станахме нови хора. Но и матракът е точно такъв, какъвто търсихме - висок, с мемори пяна, средно твърд. След няколко екскурзии в чужбина установихме, че искаме по-високо легло :Д

Общи условия

Активация на акаунт