Разширени вени

  • 338 938
  • 527
  •   1
Отговори
# 240
Уважаеми Господа,
Във връзка с  голямата  ми професионална   заетост през последните месеци, главно в операционнта, моля тези, които имат въпроси относно лечението на съдовите заболявания, за известно време да кореспондират с мен директно чрез електронната поща или посочените вече телефони. Все пак отново ги напомням:
knyaz@mail.bg
Tel: 0898 377 404
052 6926 798
С уважение,
Доцент Виктор Княжев

# 241
Колко струва самата операция ако може някой да ми каже. Благодаря предварително.

# 242
  • Мнения: 1 517
Колко струва самата операция ако може някой да ми каже. Благодаря предварително.

300 лв стандартната и 675 лв лазерна (по последни данни на доц. Княжев малко по-нагоре в темата).

# 243
  • Мнения: 36
Здрвейте, може ли някой да разкаже по -подробно за тези склерозиращи инжекции- има ли някакви странични ефекти , лоши последици и т.н. На по-предна страница прочетох че на място на което са премахнати вените с такива инжекции има вероятност да се появят отново -вярно ли е това , а също че ако започнеш с тази терапия да се лекуваш трябва постоянно да / на година- две / да я повтаряш. То ако е така по-добре да ги отстраня чрез лазер мойте венички и да забравя Thinking

# 244
  • Варна
  • Мнения: 513
Извинявам се, ако някой е писал вече за това, но немога да прочета писаното до тук.  Embarassed
Оперираха съпругът ми преди няколко месеца от отгромна разширена вена на крака, с лазер. Операцията извърши д-р Ангелов в клиниката на Темелков. Цената беше 800 лв., с включени всички предварителни и следоперативни прегледи, необходимите лекарства и обгрижване. Следоперативният период и възстановяване бяха много леки. Ако на някого мога да помогна с информация, нека пита.

# 245
  • Мнения: 49
Хубава темичка сте си спретнали.
Да попитам мналата година учителка от училището на децата ми прави операция за разширени вени в София,каза че е доволна още на втория час стаала на крака и тн.Самата операция е минала по касата.Не съм запозната с това ,така че ако има някой повече инфо.Ще съм благодарна.
А и само да вметна .Не съжалявайте ако сте искали да се възползвате от безплатните и широкорекламирани прегледи на venite.com #2gunfire
Специално в Бургас прегледа беше меко казано Псевдо. Специалиста в областта Joy
Д-р Стоянов му е названието.Бяхме 6,7 жени пред кабинета
Пръво закасня с 10минути,кабинета отврат по едни стълби нагоре катакомби,както и да е .
Зачакахме пред  пред кабинета , влязох втора първата жена пред мен мина за около 10мин.
По физиономията и като излезе се разбра доста.
Влязох вътре :
-Добър ден ,кажете от какво се оплаквате.
-Ми имам разширени вени,две бремемнности така и  така семейна обремененост и дъра бъра.
-Ми, добре вика свалете си панталона ,обрънете едния крака навън,приберете го сега  и другия,обърнете се обратно добре.
Облечете се.Като през повечето от времето погледа му беше надолу наведен над бумагите му и отношение никакво.Дежурни фрази и отчитане на дейност,съжелявам че не се сетих да го снимам с апарата

Надписа ми рецепта за лекарство(нещо с Д беше ама кво е ще излъжа) да го пия два месеца  и после пак на Преглед но този път Платен.Разбира се рецептат бе изхвърлена веднага.В последстви разбрах че на всичките жени е изписал същото и прегледа е протекъл по същия начин.Поредното доказателство че няма нищо БЕЗПЛАТНО.
Извинявам се за дългия пост но трябваше да споделя с себеподобни.

# 246
  • Мнения: 1 517
Здрвейте, може ли някой да разкаже по -подробно за тези склерозиращи инжекции- има ли някакви странични ефекти , лоши последици и т.н. На по-предна страница прочетох че на място на което са премахнати вените с такива инжекции има вероятност да се появят отново -вярно ли е това , а също че ако започнеш с тази терапия да се лекуваш трябва постоянно да / на година- две / да я повтаряш. То ако е така по-добре да ги отстраня чрез лазер мойте венички и да забравя Thinking

Аз се подлагах на такава процедура през...200 май беше  newsm78 . Старите изчезнаха, но след много кратък срок се появиха нови вени, повече (обаче накрая аз не си носех редовно стягащите чорапи...може и сама да съм допринесла малко за рецидивите, незнам). Както и да е. Опасност от поява на рецидиви винаги има. Сега чакам да си взема майската зпалата  Grinning , за да отида при доц. Княжев, да видим дали ще се наложи операция.

# 247
imali efect stoto az sim oste na 16 i imam ogromna razsirena vena na kraka i maloletnite li plastat tolkova

# 248
  • Мнения: 68
Знаете ли за някой специалист в Стара Загора в тази област,защото идването ни засега във Варна и София не може да се осъществи.Предварително ви благодаря за отговора!

# 249
# 250
# 251
съдови хирурзи от МБАЛ СВЕТА АНА  ВАРНА   ??????? непрофесионалисти ??????????                                                                  

# 252
съдови хирурзи от МБАЛ СВЕТА АНА  ВАРНА   ??????? непрофесионалисти ??????????                                                                 
==============================================
Не е вярно. Страхотни са, но не всички......

# 253
Знаете ли за някой специалист в Стара Загора в тази област,защото идването ни засега във Варна и София не може да се осъществи.Предварително ви благодаря за отговора!
   v stara zagora hirurgat,koito shte izvar6va operaciite s lazer se kazva:Dimitar Petkov-sadov hirurg-raboti v bolnica"ivan rilski".Vece zapo4naha parvite opercii po noviq metod s lazer.Za pove4e info moje da mi pishete,zashtoto az bqh parvata operirana   na :svemi@abv.bg

# 254
  • Мнения: 497
Ще се подлагам на склерозираща терапия и се връщам да чета назад...

Общи условия

Активация на акаунт