Криво ми е

  • 4 193
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 840
По-добре ходи и се позабавлявай, заслужаваш го. И като се разсърди - какво? Ще се посърди и ще му мине, няма къде да ходи.

# 16
  • в къщи
  • Мнения: 467
Отиваййй и ти си човек,и ти имаш нужда от развлечения! newsm10
Още повече,че доста ти се е насъбрало.

# 17
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Аз пък много трудно отивам там, където не ни канят двамата. Виж, излизане с другарки е друго, ама така, тц, не е готино.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 991
Според мен не е трябвало да му казваш, че не е поканен, защото не е харесван, това е грозно и обидно. Трябвало е да му кажеш че е женско парти и точка.

Аз пък много трудно отивам там, където не ни канят двамата. Виж, излизане с другарки е друго, ама така, тц, не е готино.

Това е моето мнение!

# 19
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Хич да не ти е криво.Отивай а на него ще му мине .

Ти поне имаш възможност да излезеш, а аз и да искам нямам такава.

Винаги можеш после като се прибереш даго слъжеш "По-добре че не дойде оказа се наистина тъпо" yes

# 20
  • Мнения: 2 723
Добре де, а защо не отидете на рожденния ден заедно?
Има кой да ви гледа детето... къв е проблема, ще ти се разсърди приятелката, ако отидеш с мъжа си ли?
Или ти държиш да му върнеш за сватбата?

# 21
  • Мнения: 2 211
Хич не е моя работа, ама каква е тази приятелка дето те кани без съпруга? Ако е женски купон, няма лошо, но в противен случай...или е глупава и не може да прецени, че ще предизвика конфликт или го цели нарочно. Не бива да допускаш външни хора да въздействат на отношенията в семейството.
 
Аз бих постъпила така:
1. Същата събота организирам алтернативен купон у дома
или
2.Оставяме бебо на бабите и отиваме на романтична вечеря
или
3. Отиваме на кино или театър
или
4.Друго, но заедно двамата навън.

# 22
Според мен отиди сама на рождения ден на приятелката - не за да му го връщаш по някакъв начин, а защото сама казваш - те не се харесват... аз и не виждам смисъл той да настоява да присъства.

Всеки трябва да има малко свобода и малко повече лично пространство с приятели, които са си само негови  Peace



Идеално казано! Наистина трябва да отидеш без него. Представи си само ситуацията: той идва, а ти се правиш на пъдар да не вземат да се сдрънкат с рожденничката!?! Кофти! Но мисля, че трябва да демонстрираш положение, а не да отстъпваш. Отстъпиш ли веднъж, следващия път ще се разсърди наистина. Това е моето скромно мнение.


В момента такава акция съм предприела към моя любим. След работа остава до към 9 часа в офиса да си лафят с колегите. А аз като кукувица вкъщи. Каня го да излизаме, той не иска. Сега аз почнах втора работа, прибирам се към 10-10:30. Още на втория ден чух намек, че се прибирам късно..... А дали не може да се събуди някоя сутрин само с одеалото пред вратата?

Приятно забавление на купона, мила!

# 23
Ей, не забравяйте, че сега за човек, който се издържа с една средна заплата, все пак е трудно да отдели 100лв. за ядене и пийване за една вечер. Приятелката й може пък да иска на партито й да дойдат близки приятели, а не допълнения, които дори не харесва. Това е нейната вечер, нейния рожден ден, тя решава кой да покани. Тя плаща!Нали така?

Весело изкарване на поканените. Останалите ще си седим вкъщи и ще се отдадем на алкохолизъм от мъка! Joy hahaha newsm24 Drunk Wine Glass smile3546 smile3517

# 24
  • Мнения: 1 983
Хич не е моя работа, ама каква е тази приятелка дето те кани без съпруга? Ако е женски купон, няма лошо, но в противен случай...или е глупава и не може да прецени, че ще предизвика конфликт или го цели нарочно. Не бива да допускаш външни хора да въздействат на отношенията в семейството.
 
Аз бих постъпила така:
1. Същата събота организирам алтернативен купон у дома
или
2.Оставяме бебо на бабите и отиваме на романтична вечеря
или
3. Отиваме на кино или театър
или
4.Друго, но заедно двамата навън.

и ти си права, но пък тя е моя приятелка, остави това, ами и той като дойде ще седи цяла вечер и ще гледа, няма да се забавлява, обаче ще е ТАМ, едва ли не, за да ме контролира, което е много тъпо, ние отиваме, за да ни е весело, а той цяла вечер ще се муси, че му е тъпо, за какво ми е тогава?
далеч съм от мисълта, че тя го е направила нарочно, просто знае, че двамата можем да се забавляваме поотделно, и нямаме проблеми с това, но досега, този път нещо му стана Crazy

# 25
  • Мнения: 1 418
Просто го подсети как ти не си ходила на сватба...Може би тогава ще спре да се цупи,или поне ще види как си се чуствала ти в този момент.

# 26
  • Мнения: 78
Естествено ,че ще отидеш, нима още мислиш.............

# 27
  • Мнения: 1 243
Наистина е обидно да кажеш на половинката си,че не е желан там, където ти си канена...Но не мисля,че в твоя случай мъжът ти се е нацупил точно за това,а по-скоро защото ти ще идеш някъде да се забавляваш,а той няма да може да те контролира...Как сам не осъзнава, че ти е било кофти ,когато те е оставил сама и е тръгнал на сватба.
На 16.09 бях канена на сватбата на една от най-добрите ми приятелки,бяхме купили подарък,но  3 дена преди това баба ми почина. Аз естествено нямаше как да ида, но приятелят ми също отказа да отиде сам, каза,че не му е мястото там без мен! Мисля ,че това е правилната реакция...въпреки че сама му казах да отиде поне той да ги поздрави на деня и да се позабавлява.

Върви на Р.Д. на приятелката си и му кажи,че това е твоят ден да се повеселиш...

# 28
  • Мнения: 417
На твое място бих отишла на рождения ден и бих оставила малката на него,дори и да ми си сърди.Другият път ще се замисли дали да ходи сам при положение ,че и ти имаш желание да се забавлявате заедно.А относно сватбата можело е да направите подарък само от вас двамата.

# 29
  • Мнения: 397
Отиди на рождения ден, отпусни се и се забавлявай! Вярно е, че си "между чука и наковалнята" имайки впредвид приятелката ти
и мъжа ти, но само със цупене и недомлъвки нещата няма да се оправят!!! Трябва да говорите за тези неща открито и да си казваш,
когато нещо не ти харесва или не си съгласна!!! Това е моето мнение! Успех!!! newsm10

Общи условия

Активация на акаунт