Справка в имотния регистър

  • 4 159
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Успях да го разнищя.. въпреки че имах регистрация, трябваше специално да вляза в настройките на профила си, за да си добавя ПИК на НАП. След това излязох и вече можех да влизам с ПИК.  Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 1 304
Успях да го разнищя.. въпреки че имах регистрация, трябваше специално да вляза в настройките на профила си, за да си добавя ПИК на НАП. След това излязох и вече можех да влизам с ПИК.  Laughing
Аз пък звъннах и съм имала ппик от нои, а е от нап:grinning: Ако успея днес ще си извадя от нап.

# 17
  • Мнения: 8 804
еее, НОИ и НАП са различни неща.
Сайтът на Агенцията по вписвания е много идиотски направен, щом на хората им е трудно да влязат  и да намерят нещо...

# 18
  • Мнения: 313
Благодаря на @atenan и @Pepina_n3 за инфото - с помощта на инфото се оказа много лесно да се регистрирам в сайта на Агенцията по Вписванията защото имах ПИК от НАП.

Дори успях да подам заявка за справка и да платя за нея. Всичко това за 5 минути. Евала и на форумците, а и на Агенцията (човек трябва да оценява когато някой си върши работата).

Въпросът е - кога ще бъде готова тази справка?

В момента просто виждам, че справката е платена, както и за какво иде реч в справката. Но резултатите от справката не ги виждам.

# 19
  • Мнения: 8 804
еее, не е лесно с този сайт, така ги правят нарочно сигурно

за резултат: Отиваш в профила си (там, където ти е изписн мейла).
Меню" Моите заявления - Имотен регистър - Резултат и кликване

(цитирам по памет, може вече да не е така, не знам)

# 20
  • Мнения: 1
На мен ми изписва "Неуспешен вход с ПИК на НАП." Иначе в НАП си влизам без проблем.
Първо трябва да си направиш обикновена регистрация с имейл.
После трябва да отидеш в профила си на "средства за автентикация". Там си регистрираш ПИКа на НАП и готово.
След това излез от системата и влез отново с ПИКа

Общи условия

Активация на акаунт