🎭 Като две капки вода - сезон 9 All Stars, тема 1

  • 26 725
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 989
Смайли, благодаря за темата Hug
Азис да има късмет да окепази моят любимец!
И аз не знаех, че Айшавария пее.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Благодаря за темата! Flowers Sunflower

И аз не знаех, че Айшавария, иначе много ми харесва, красавица е.

Софи на индийски ли ще пее? Stuck Out Tongue

Мен от участниците Поли не ми допада, не знам защо, нищо против нея нямам, но не мога да я харесам.

# 17
  • Мнения: 3 068
Благодаря за темата Smileys Flowers Hibiscus

И Поли и Михаела са ми неприятни. Разбирам , че са талантливи и упорити , но са ми доста скучни и пренавити. Аз ще ги превъртам най-вероятно. Ясно, че могат да пеят, и е ясно, че бутона ще им дава подходящи парчета за да блеснат. Скука.
Нещо за журито чува ли се?

# 18
  • Мнения: 5 659
И аз искам да разбера кои ще са в журито..
От участниците само Мишето не харесвам. Интересно ми е Рафи кого ще имитира.

# 19
  • София
  • Мнения: 7 853
В това предаване се прави една фатална грешка. Обикновено се имитират изпълнения, които са правени на запис и там ако певецът играе, то той пее ама на запис. А при нас директно искат едновременно да играе и да пее. И в един момент въздухът му свършва и става еднааааа ...

# 20
  • Мнения: 11 565
Софи й е идеално да пее на индийски- поне няма да разбираме и да й се смеем.
Благодаря за темата!

# 21
  • Мнения: 6 490
Благодаря, смайлко! Flowers Hibiscus

Софи и тя на етническата карта залага.Smiley Само едни сини лещи и съща Айшвария Wink

# 22
  • Мнения: 3 494
Журито - Хилда, Фънки и Юлиан Вергов.
Скрит текст:
Хилда Казасян, Фънки и Юлиан Вергов с безкомпромисни оценки и хумор
в „Като две капки вода“ – сезон 9 All Stars

Звездното трио отново ще оценява шеметни преобразявания и актьорски талант

Хилда Казасян, Фънки и Юлиан Вергов ще заемат отново позициите на жури в “Като две капки вода“ – сезон 9 All Stars. Триото, което и миналата година имаше тежката задача да дава оценки на преобразяванията на всеки участник, ще заеме местата на журиращата маса от 22 февруари в 20:00 ч. по NOVA.
След като Хилда Казасян и Фънки се превърнаха в незаменима част от журито на любимото шоу, през изминалия сезон звездният екип беше допълнен от обичания актьор Юлиан Вергов. В продължение на няколко месеца тримата даваха експертната си и забавна оценка за изпълненията на участниците и не спираха да носят усмивки на зрителите. Тази година тяхната задача става още по-трудна, тъй като ще видят едни от най-добрите звезди-имитатори в предаването досега – Фики Стораро, AZIS, Софи Маринова, Михаела Маринова, Къци Вапцаров, Рафи Бохосян, Поли Генова и Милица Гладнишка.
„Като две капки вода“ е спектакъл, приключение, което започва всеки път с настаняването ни на журиращите места! Тази година ще видим отново едни от най-запомнящите се участници – всеки един от тях има появи на сцената, които никога няма да забравим. Невероятно е как шоуто ме провокира, разсмива и изненадва. Толкова съм щастлива, че ще изживеем отново толкова истинско и вълнуващо приключение!“, сподели Хилда Казасян за предстоящия сезон на шоуто.
Ще бъде ли журито благосклонно или по-строго към едни от най-атрактивните участници? Ще се затруднят ли с оценките Хилда, Фънки и Юлиан повече от обичайното? Какви образи ще се паднат на звездите и кой ще заплени сърцата на оценяващите? – ще разберете от 22 февруари в 20:00 ч. по NOVA.

# 23
  • София
  • Мнения: 22 923
И от журито не съм възхитена. 🤣 Поне образите да им се получат добре. 😀

# 24
  • София
  • Мнения: 12 363
Благодаря за темата!
Много съм доволна, че Вергов ще е жури. Той така се забавлява, че ми е драго да го гледам. Михаела и Поли не ги харесвам. Аз съм за Милица, Къци и Рафи. Ромската част трудно ще я преглътна.

# 25
  • Мнения: 125
Кога го дават това предаване? Доста често ми седи пусната нова тв, но се изненадох, когато видях темата, не съм го засичала.

# 26
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Кога го дават това предаване? Доста често ми седи пусната нова тв, но се изненадох, когато видях темата, не съм го засичала.




Magi Halvadjian

Върнете Рачкооов!Simple Smile😜😂🤘



Започва нов сезон и на един от руските варианти на формата.

Последна редакция: пт, 12 фев 2021, 21:28 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 27
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Къци си е избрал да "бъде" Рамщайн.
Едва ли всички, де, най-вероятно само Тил Линдеман. Grinning

# 28
  • Мнения: 539
А Рафи - Kiss

# 29
  • Мнения: 1 436
Къци си е избрал да "бъде" Рамщайн.
Едва ли всички, де, най-вероятно само Тил Линдеман. Grinning
Хахах Grinning Не си го представям.

Общи условия

Активация на акаунт