Парадира ли Венета Райкова с халката си?

  • 3 475
  • 79
  •   2
Отговори
# 15
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
Ами такъв, като е седяла 30 години неомъжена, според мен това малко или много комплексира, депресира и т.н.,  и изведнъж го направила и сега не може да се нарадва на това, че е госпожа и го споменава при всеки удобен случай - "видяхте ли, че все пак се омъжих..."
Е то пък един мъж... newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 2 840
Мене не ме дразни, само ми изглежда простовато да вмъква личността си в разговорите със събеседниците си.

Мене ме подразни едно нейно изказване, че вина за разпадането на един брак имала САМО жената, щото значи не можела да подсигури на мъжа си, всичко, което той би си и помислил, че изисква от една жена.

Брех!

Прозвуча, сякаш тя е абсолютно застрахована от подобно чудо, щото е алфата и омегата за всеки мъж, а останалите са нЕк'ви простакеси.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 840
Ами такъв, като е седяла 30 години неомъжена, според мен това малко или много комплексира, депресира и т.н.,  и изведнъж го направила и сега не може да се нарадва на това, че е госпожа и го споменава при всеки удобен случай - "видяхте ли, че все пак се омъжих..."
Е то пък един мъж... newsm78

Е, извинявай, ама ние не се омъжваме от първата си година, та тя е стояла ДО трийсет години неомъжена, а не цели трийсет, предполага се, че до 18 на малко жени им хрумва, че е време за тази велика житейска далавера Rolling Eyes

А и  30 години са чудна възраст за брак, ако някой се чувства застаряващ на тези години, значи той също има някой и друг комплекс.

# 18
  • Мнения: 4 621
По- скоро е синдромът на старата мома.
smile3521

# 19
  • Мнения: 6 417
Че кога е парадирала Венета, че е омъжена? По-скоро събеседниците й го натякват когато им задава неудобни въпроси.  newsm78

# 20
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
аз също се омъжих точно на 30, а на 31 родих детето си и съм съгласна, че това е чудесна възраст за брак

# 21
  • Мнения: 1 120
Аз съм си мислела, че с това си парадиране всеки път прави някаква скрита реклама на мъжа си. Нали той беше собственик на някакъв ресторант newsm78

# 22
  • Sf
  • Мнения: 808
И дори така да е, какво от това?! Радва се жената!

Лошо няма! Синдром на стари или не, ти като искаш да се похвалиш с нещо и видиш някого не започваш ли веднага с това, което си направила - я нов ремонт сте направили вкъщи, я на планина сте ходили?!

Ъ, Венета! Колко такива ги има!
Срещам съученичка аз веднъж, питам я как е, при което тя, с победоносен жест, ми навира пръстен под носа и триумфално заявява "Омъжих се"! Ах!  Какво уникално житейско постижение!  Mr. Green

Ирония тук някаква сякаш излишна виждам... А защо да не обърнем от другата страна - Защо да ви дразни радостта на приятелките ви... Това го забелязвам при много мои познати, които умират от кеф да коментират как някоя стара доскоро мома сега така се радва, че се е омъжила... Защо да ги е яд, като те самите са хепили омъжени... Ей това женската психика понякога е уникално комплецирана Simple Smile Дано правилно разберем последната дума Wink

# 23
  • Мнения: 1 616
Не знам дали Венетка парадира с халката си, но на мен определено ми прави впечатление, че откакто се омъжи не спира да навира в очите ни собственото си благонравие. И съответно от позицията на примерна съпруга си позволява надменно и злобно да заклеймява всеки, кривнал от "правия път". Спомням си как сдъвка и изплю "блудницата" Елена от Биг Брадър. ooooh! А злите езици говорят, че Венетоелка е имала бурно моминство... Wink
Колкото до синдрома, за който говорите, струва ми се преувеличено. Венета колкото и да е тъпа, все пак е хубава и известна и със сигурност е харесвана жена. Така че едва ли се е тревожила, че някога ще остане сама...

# 24
  • Мнения: 3 447
И дори така да е, какво от това?! Радва се жената!
Лошо няма! Синдром на стари или не, ти като искаш да се похвалиш с нещо и видиш някого не започваш ли веднага с това, което си направила - я нов ремонт сте направили вкъщи, я на планина сте ходили?!
Лошо няма, разбира се, човек да се хвали на приятелки и познати. Ала неуместно ми се струва това да се прави от телевизионния екран. Още повече, че когато си водеща жълто предаване, зрителят иска да наднича в леглата на гостите ти, а не в твойто.

Не знам дали Венетка парадира с халката си, но на мен определено ми прави впечатление, че откакто се омъжи не спира да навира в очите ни собственото си благонравие. И съответно от позицията на примерна съпруга си позволява надменно и злобно да заклеймява всеки, кривнал от "правия път". Спомням си как сдъвка и изплю "блудницата" Елена от Биг Брадър. ooooh! А злите езици говорят, че Венетоелка е имала бурно моминство... Wink
И с това съм съгласна, да Peace

Венета колкото и да е тъпа, все пак е хубава и известна и със сигурност е харесвана жена. Така че едва ли се е тревожила, че някога ще остане сама...
С това обаче не съм. Хубостта няма нищо общо със самотата. Колкото и да си харесвана в началото, ако връзките ти се разпадат една след друга заради кофти характер или нещо друго, страхът от самотата става съвсем реален.

# 25
  • Мнения: 750

Лошо няма, разбира се, човек да се хвали на приятелки и познати. Ала неуместно ми се струва това да се прави от телевизионния екран. Още повече, че когато си водеща жълто предаване, зрителят иска да наднича в леглата на гостите ти, а не в твойто.

И аз тъй викам.

# 26
  • Sf
  • Мнения: 808
Лошо няма, разбира се, човек да се хвали на приятелки и познати. Ала неуместно ми се струва това да се прави от телевизионния екран. Още повече, че когато си водеща жълто предаване, зрителят иска да наднича в леглата на гостите ти, а не в твойто.

Публична или не, жълто или не, тя също смята себе си за част от жълтите новини. Спомням си, че преди време актрисата от Титаник като се омъжи за пръв път излезе пред целия свят и извика на журналистите, респективно на всички, които после ще четат за сватбата й: "ОМЪЖИХ СЕЕЕЕ!!!"
Ще поговори Венета, пък ще й мине Simple Smile Мислите ли, че все пак не се отъждествява с хората, които представя в предаванията си и прави сравнения със себе си. И къде да я споделя радостта си?! Ние я споделяме в средата, в която се намираме Simple Smile С приятели, на работа Simple Smile На Венета това й е средата Simple Smile Друг е фактът, че го прави публично достояние и надали се усеща...
А и не й пука Simple Smile Доста силен женски характер е жената Simple Smile
С това обаче не съм. Хубостта няма нищо общо със самотата. Колкото и да си харесвана в началото, ако връзките ти се разпадат една след друга заради кофти характер или нещо друго, страхът от самотата става съвсем реален.

С това съм напълно съгласна!!! И това напълно обяснява с 2 думи за какво иде реч Wink
Дона,   bouquet

# 27
  • Мнения: 326
Айде, стига с този измислен "синдром на старата мома"... Само  в България можеш да чуеш абсурда, че момиче на 30 години е СТАРА МОМА. Лично аз смятам, че жената трябва да може да печели пари и да е независима, а не да очаква някой да й купува необходимите за нея и детето й неща. Независимостта разбира се е свързана с образование и професия, а как тез хубави работи да станат, когато си на 20?
А конкретно за Венета - не ми пречи, нека си се хвали, лошо нЕма....

# 28
  • Мнения: 1 616
Венета колкото и да е тъпа, все пак е хубава и известна и със сигурност е харесвана жена. Така че едва ли се е тревожила, че някога ще остане сама...
С това обаче не съм. Хубостта няма нищо общо със самотата. Колкото и да си харесвана в началото, ако връзките ти се разпадат една след друга заради кофти характер или нещо друго, страхът от самотата става съвсем реален.

 Peace Признавам, че си права, но от този ъгъл не съм погледнала нещата! Мисълта ми беше, че тя като известна хубавица има по-голям избор, а това предполага, че надеждата да откриеш Него сред десетките кандидати си отива по-трудно... Simple Smile

# 29
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
И аз забелязах че почти във всяко предаване или показват мъжа й, който изниква все отнякъде или дава за пример нейния брак...
Нека се радва жената, явно е влюбена до уши  Wink

Общи условия

Активация на акаунт