Кое е най-ценното, което ви дава BG-Mamma?

  • 7 803
  • 552
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 14
Най - ценното, което получавам от форума  е информация по теми от всякакво естество.

# 541
  • Мнения: 254
Харесвам форума, защото ми дава бърза информация на всякакви теми, които ме интересуват. Тук намирам хора с моите интереси, със сходни казуси - както и такива, от които мога да почерпя полезен опит.
Общо взето от няколко години съм активен член на форума, защото в него намирам нуждната подкрепа, помощ и съвети. Много съм благодарна, че споделянето на това общо пространство е безплатно и всички, които имат нужда, могат да бъдат част от общността на bg-mamma. Честито пълнолетие и много успехи занапред!

# 542
  • Мнения: 27
Благодарение на този прекрасен сайт знам, че винаги мога да намеря инфо за търсените от мен теми. Не съм много активна във форума, но бременността ми ме накара на споделям, помагам, търся помощ и приятели сред новите мами. Благодаря, че ви има Heartpulse Kiss Yellow Heart

# 543
  • Пловдив
  • Мнения: 234
Когато търся мнение и отзиви за нещо, което ме интересува, винаги търся първо в бг-мама. Винаги намирам необходимата информация Simple Smile

# 544
  • Мнения: 225
Полезна информация и мнения от други потребители.

# 545
  • Мнения: 4
Темите за здраве

# 546
  • Мнения: 2 666
Най - ценното, което получавам от форума  е информация

# 547
  • Мнения: 364
Полезни информации по различни теми.

# 548
  • Мнения: 819
Полезни информация и съвети за всичко; контакти, някои от които прерастнаха в приятелство ☺️

# 549
  • Мнения: 811
Най-ценното за мен е информацията за всичко, което ме интересува и добре прекараното време тук.
От години съм в този форум, на приливи и отливи, повече чета. Винаги съм намирала, каквото ми е нужно, но по-важно за мен е да не се натоварвам допълнително, следя някои теми, които ми оправят настроението.

# 550
  • Пловдив
  • Мнения: 1 434
Най-ценното е информацията и подкрепата на пишещите във форума.Тук съм от над 10г отначало четейки темата за проблемно забременяване, после отгледах бебето със съвети за храненето, обличането, възпитанието на детето,което е вече на 9г.Сега намирам полезна информация за пазаруване, лекари и лечения, въобще за всичко което би могъл да се сети човек.

# 551
  • Мнения: 165
В БГ Мама съм от 2008 -първата ми бременност, намерих много подкрепа, много приятели...Много споделени емоции, утеха в трудни моменти, разбиране и неутрални мнения в нужния момент...Тук намирам информация за всичко и най-важното е, че тя е реална, споделена, проверена..Благодаря ви!

# 552
  • Мнения: 1 565


Изтеглени са 18-те късметлии, които печелят брандирани подаръци от BG-Мamma!

Брандирана чаша BG-Mamma печелят:
vikmus
maia_at
Румяна88
kanesta
vaflichka


Спортна бутилка BG-Mamma печелят:
Vyara D
zai4eee
Maria Besheva
Hellenn
Pate6estveni4ka


Раница BG-Mamma печелят:
Кара Миа
Герита85
Мари72


Несесер BG-Mamma печелят:
rossykv
bialata3
gerirad


Тефтер и химикалка BG-Mamma печелят:
Hekata...
shark


Честито! Tada


Очакваме печелившите да се свържат с нас до 12.03.2021 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като упоменат, че са победители в играта "Кое е най-ценното, което ви дава BG-Mamma?" и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата:
- имена
- адрес за доставка (личен, служебен или офис на Спиди)
- телефон за връзка

Благодарим на всички за участието!

Общи условия

Активация на акаунт