Нашите кухни - тема 86

  • 52 761
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • До морето
  • Мнения: 7 112
Преди 2 години купихме бяла Шок - много съм доволна. Лесно се почиства, не остава и петънце.

Случайно попаднах в темата, но бързам да се изкажа 😃

# 61
  • София
  • Мнения: 1 176
Само влизам да покажа новата ни кухня в "селската къща". Мивката ни е в отделен бокс. Засега сме доволни, като започнем да експлоатираме....ще видим:sunglasses:

# 62
  • Варна
  • Мнения: 4 057
hris.g хубава е!
Аз бих сложила една дъска да скрие празното пространство или поне твърд въздуховод към аспиратора.

# 63
  • Мнения: 1 624
hris.g, много добре изглежда Simple Smile

# 64
  • София
  • Мнения: 1 176
Благодаря, на всички. Flowers Tulip
Поръчали сме дъска на майстора, да скрие тръбата.. но още не е готова.
Скрит текст:
Нямаше как плосък въздуховод да сложим, защото ползваме един стар комин на тавана. Къщата ни е в двора на бащината ми къща и кухнята е стара "лятна кухня" на родителите ми.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Благодаря, на всички. Flowers Tulip
Поръчали сме дъска на майстора, да скрие тръбата.. но още не е готова.
Скрит текст:
Нямаше как плосък въздуховод да сложим, защото ползваме един стар комин на тавана. Къщата ни е в двора на бащината ми къща и кухнята е стара "лятна кухня" на родителите ми.

Щом ще слагате дъска няма проблем, а къде е мивката?

# 66
  • София
  • Мнения: 1 176
В ниша, след шкафовете
Ей там, в дъното...имаше стара лята мивка, която облекохме в нови плочки.

# 67
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 459
Супер е, само на мен би ми дошла много далеч мивката.

# 68
  • Мнения: 20 017
Много ми харесва модела на шкафовете! Искам бяла кухня точно в този стил. hris.g, къде сте поръчвали кухнята?

# 69
  • София
  • Мнения: 1 176
Тарталета, стаята изглежда голяма, но не е. Дъщеря ми е направила широкоъгълна снимка. Цялата стая е 3,50х3,50. Всичко е на една ръка разстояние.

Босилка, поръчахме шкафовете в една фирма от Карлово. Къщата ни е в Калофер и искахме местен майстор. Ние си направихме чертеж на разположението, те ни дадоха каталог на видовете вратички, които не знам къде поръчват. Избрахме си цвят на термоплота....и кухнята готова:blush:

# 70
  • Мнения: 1 259
Харесва ми цвета на термоплота. Какъв цвят се води?

# 71
  • Варна
  • Мнения: 4 057
О, такава голяма мивка е супер практична!

# 72
  • София
  • Мнения: 1 176
Харесва ми цвета на термоплота. Какъв цвят се води?
Цветът е състарен дъб, бежов - по някакъв каталог се водеше така EIV 341.

# 73
  • София
  • Мнения: 1 426
Със здраве да си я ползвате новата кухня! Хареса ми пачуърка, а за тази огромна мивка направо леко завиждам  Innocent

# 74
  • Мнения: 9
Здравейте! Предстои ми ремонт на кухня и бих искала да сложа дълбока мивка. От какъв материал бихте ми препърчали да е мивката?

Общи условия

Активация на акаунт